Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Pożyczka pozabankowa

Internet, komputery itd........

Moderator: kris_k

Emespeek

Re: Pożyczka pozabankowa

Post autor: Emespeek » pt gru 02, 2016 3:41 am

Ja tam nie radzę bawić się w takie pożyczki, mam znajomych którzy jedną pożyczkę spłacają drugą i tak na okrągło i tylko tracą na tym.

jullek445s

Post autor: jullek445s » sob gru 03, 2016 4:59 am

halina22 pisze:nie warto ale wasz wybór
Nie rozumiem Cię. Są różnie skonstruowane umowy. Czasem warto.

komma24

Post autor: komma24 » pt gru 09, 2016 7:04 am

Moim zdaniem warto jest wziąć pożyczkę, ale trzeba to robić z głową, a nie bierzemy pierwszej lepszej, która będzie miała, np. rozłożone na mało rat, jak i trzeba będzie potem spłacić drugie tyle. Mnie ostatnio zainteresowały pożyczki online , bo chciałabym sobie taką pożyczkę wziąć na remont kuchni, no i teraz przyda się przed świętami. Ale najpierw sprawdziłam wszystkie dostępne oferty i mam już wybrane trzy najlepsze. Takie pożyczki online również są bezpieczne, ale trzeba najpierw sprawdzić każdą ofertę, a przede wszystkim firmę, która chce nam udzielić pożyczki.

TaEliza

Post autor: TaEliza » śr sty 11, 2017 3:15 am

Ważne, by czytać regulaminy, wszelkie umowy, jak również zadawać pytania konsultantom. Nawet jeśli staramy się o pożyczkę on-line, warto zadzwonić na infolinię i porozmawiać o warunkach udzielania pożyczki, jak również o możliwości wcześniejszej spłaty, lub o tym, co nas czeka, gdy nie zdążymy dokonać spłaty raty lub całości na czas.
Na moim blogu dowiesz się czym jest chwilówka

easy123
Kontaktowanie:

Post autor: easy123 » pn sty 30, 2017 3:05 am

Sam fakt korzytania z pozyczek pozabankowych nie jest tak skrajnie zły jak sie go okresla.
Jeżeli pożyczamy na raty wtedy należy się zastanowić czy te raty nas zbankrutują czy dadza nam możliwości.
Drugi aspekt to banki które zaostrzają swoja polityke kredytową co powoduje ze wiele osób ma zmknieta drogę wystarczy umowa zlecenie i ma sie już większy problem dojdzie brak nawet historii kredytowej i juz mamy pozamiatane sam przechodziłem przez to .
I tak wziołęm pożyczkę w parabanku a dokładniej whttps://parabanki.jimdo.com/pozyczki-pozabankowe/aasa/ czy się opłacało ?? Nie!! w porównaniu do tej samej kwoty w banku to przepłaciłem o dobre 30% ale to jedna z najtańszych ofert na rynku w porównaniu do Providenta prawie o 45% tańsza .
Czy polecam nie polecam ale inaczej sie myśli jak się w banku nie dostaje pozytywnej odpowiedzi podsuwam jedna z tańszych ofert i na pewno nie dla dłużników z KRD na plecach itd. I nie polecam brac chwilówek jak przy zarobkach 2000 bierze sie 1000 czy 1500zł to powoduje następną pętle potrzeby pożyczania.
http://geldmarket.pl plusy i minusy

aasapolska

Post autor: aasapolska » wt sty 31, 2017 10:06 am

Easy123, faktycznie - nasza oferta pozabankowych pożyczek ratalnych należy do jednej z najtańszych na rynku. Jednocześnie staramy się być jak najbliżej naszych Klientów i dlatego w momencie problemów ze spłatą umożliwiamy skorzystanie z miesięcznych wakacji kredytowych.

Pozdrawiamy,
--
Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
mail: info@aasapolska.pl
telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

Zuza

Post autor: Zuza » pt lut 17, 2017 3:06 am

Jakoś nie ufam pożyczkom pozabankowym. Na banki i kredyty też lepiej uważać, żeby nie obudzić się z ręką w nocniku, ale z dwojga złego to już zdecydowanie wolę bank :)

hana99

Post autor: hana99 » śr mar 01, 2017 12:14 am

Jeżeli bierzecie kredyt tylko po to by się wykopać z innego długo to nie warto. Polecam https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka , upadłość konsumencka to nie jest głupi pomysł. Moim zdaniem warto z niego skorzystać , szczególnie jak dług mamy po kimś innym.

Awatar użytkownika
Martyna92
Kontaktowanie:

Post autor: Martyna92 » wt mar 07, 2017 7:21 am

A ja w ogóle nie polecam pożyczek pozabankowych. Nie znam nikogo, kto dobrze by na nich wyszedł. Sami się nad tym zastanówcie...
Oryginalne gadżety to moja pasja. Plecaki z naszywkami, przypinkami wg. własnych projektów.

KlinkierQ

Post autor: KlinkierQ » wt mar 07, 2017 9:46 am

Też nie polecam. Jak już brać pożyczkę, to tylko w banku. Takie jest moje zdanie.

bestpartner

Post autor: bestpartner » pt mar 17, 2017 9:28 am

Ja odradzam! Jeśli musicie wziąć pożyczkę to tylko i wyłącznie w banku. Chrońcie się przed oszustami!
Inwerter UPS jednofazowy interaktywny AV0K5 300W 12V w atrakcyjnej cenie!
http://www.bestpartner.pl/katalog/38/21 ... 5+300W+12V

majucha45

Post autor: majucha45 » śr mar 22, 2017 10:05 am

A ja właśnie zastanawiam się nad wzięciem takiej pożyczki pozabankowej i pomyślałam, że złożę wniosek na pozyczka-expres.pl , ponieważ tam pomagają wybrać właściwą chwilówkę. Potrzebuję kasy na wyjazd i muszę ją szybko mieć, więc pomyślałam o takiej chwilówce. To brać czy nie?

lollygagpip

Post autor: lollygagpip » śr mar 29, 2017 11:29 am

ciekawe pożyczki możesz znaleźć tutaj

stefan223

Post autor: stefan223 » czw kwie 06, 2017 12:29 am

mnóstwo teraz jest tych chwilówek

jackwelss39

Post autor: jackwelss39 » pn kwie 10, 2017 11:31 am

Obecnie na rynku tyle jest ofert takich pożyczek, że spokojnie możemy w nich przebierać. Wygodnie jest znaleźć różne porównywarki lub na własną rękę analizować co oferują różne firmy. Bardzo pomocne w takich sytuacjach są strony jak ta https://pozyczkibezbikikrd.pl/2017/02/s ... bik-i-krd/ gdzie jest spis firm oferujących chwilówki do 5 tys, tam również od razu można złożyć wniosek o pożyczke.

Odpowiedz