Witamy na Forum Polonii w Dallas!

dobry smartfon

Internet, komputery itd........

Moderator: kris_k

Kate32

Re: dobry smartfon

Post autor: Kate32 » pn maja 22, 2017 7:12 am

Gość pisze:A co? masz zamiar nurkowac z nim?...bzdury...wodoszczelnosc jest nawazniejsza...K...a myslcie troche...to jest telefon...
dla jednych nie jest ważna, dla innych jest, ja raz wpadłam do basenu z telefonem, bo spędzam przy basenie całe lato, raz dopadła mnie taka ulewa, a byłam w letnich ubraniach i nawet nie wiedziałam gdzie telefon chować przed taką ilością wody. Poza tym o wielu przypadkach słyszałam zalania telefonu, czy to przewróconą szklanką z wodą czy hitem była historia o telefonie, który wpadł znajomej do toalety. Myślę, że to bardziej ochrona przed takimi sytuacjami, a nie zachęta do pływania z telefonem od razu ;)

agry2

Post autor: agry2 » czw maja 25, 2017 11:34 am

Dobry telefon to nie wszystko, tutaj trzeba jeszcze zastanowić się nad formą doładowań takiego telefonu :) Zobaczcie sobie platformę https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/d ... -do-orange dzięki temu zawsze i wszędzie o dowolnej kwocie i u dowolnego operatora będzie można doładować swoje konto komórkowe :) Taki program nadaje się w każdej firmie.

honorata

Post autor: honorata » sob maja 27, 2017 9:21 am

nie ma chyba lepszych smartfonów niż przysłowiowe jabłuszka, najwyższa jakość oprogramowania i obudowy

claudka

Post autor: claudka » wt maja 30, 2017 9:04 am

Ja jestem ogromną fanką Samsungów, nie znam się jakoś dobrze na parametrach i danych smartfonów, a wiem, że wysoka cena nie zawsze musi być wyznacznikiem, ale chyba powinny być spoko te najnowsze modele? Ktoś się wypowie jak to w końcu jest z baterią? Czytam takie komenatrze na ten temat ile trzyma bateria w s8 i to i tak nie jest jakieś bardzo jednoznaczne. Pomoże ktoś? :oops:

Roman77

Post autor: Roman77 » wt cze 13, 2017 5:16 am

Mam tak samo. Od dawna korzystam z Samsungów i bardzo sobie je chwalę. Co do modelu, to każdy musi wybrać sobie taki, by najbardziej mu odpowiadał. Najlepiej skorzystajcie z rzetelnych poradników, takich jak http://techfresh.pl/jaki-smartfon-samsu ... martfonow/ Dzięki tym informacjom sami będziecie mogli wybrać odpowiedni smartfon do Waszych potrzeb.

Tywoorby

Post autor: Tywoorby » wt cze 13, 2017 5:32 am

Według mnie warto kupić S7. :) Bardzo dobrze się sprawuje, ja jestem zadowolony.

londo

Post autor: londo » czw cze 22, 2017 9:09 am

W dzisiejszych czasach smartfony minimalnie się różnią od siebie, jeśli mają ten sam system. Ale z całą pewnością nie polecam Windows Phona, w sensie tego systemu.

jarrek2335
Kontaktowanie:

Post autor: jarrek2335 » pt cze 23, 2017 9:31 am

Ciekawe opcje na smartpfona dajecie, muszę właśnie coś żonie kupić, dzięki za porady !

konradd

Post autor: konradd » śr lip 12, 2017 5:28 am

Moim zdaniem to wygląda mniej więcej tak: zwykłe samrphony, które szczerze powiedziawszy nie różnią się zbytnio od siebie, potem długo długo nic, aż wreszcie iphone. ;) I to właśnie tego drugiego opłaca się kupić najbardziej

maniakTelefoniczny

Post autor: maniakTelefoniczny » pn lip 24, 2017 6:07 am

Mnie się bardzo podobają telefony Xiaomi. Ich dużym plusem jest także cena. Xiaomi Mi6 cena jest bardzo atrakcyjna. Myślę, że warto rozważyć jego zakup.

artur44

Post autor: artur44 » pn lip 24, 2017 7:46 am

,k

rendi

Post autor: rendi » czw sie 03, 2017 6:18 am

Przecież to wszystko to samo bez większej różnicy. Dzisiaj tak właśnie wyglądają techniczne rozwiązania, no chyba że mowa np. o produktach aplea

Mateo 77

Post autor: Mateo 77 » pt sie 04, 2017 4:51 am

Dużo zależy od tego, jakie ktoś ma wymagania. Wiadomo, że osoba, której nie zależy na wyjątkowych parametrach, nie będzie specjalnie zwracała uwagi na różnice w sprzęcie. Ale już osoby obeznane zauważą takie różnice jak http://techfresh.pl/samsung-galaxy-s8-c ... ga-wybrac/ Uwierzcie, że dla profesjonalistów robi to dużą różnicę.

marcinko35

Post autor: marcinko35 » pt sie 04, 2017 7:43 am

Ja tam uważam, że najlepszym wyborem Iphone 6. Niezawodny, po prostu niezastąpiony. Jedyną jego wadą jest to, że jest relatywnie drogi... :(

kargulipawlak

Post autor: kargulipawlak » sob wrz 30, 2017 1:17 am

Iphone to moim zdaniem gadżet dla bogaczy i szpanerów... Sorry, ale ten telefon napotyka same problemy! Aktualizacje, różne końcówki przez które nie pożyczysz tak po prostu od kogoś ładowarki, bo owy ktoś musi mieć ten sam typ telefonu... Masakra. Zorientuj się lepiej, który model ma mocną baterię i łatwo ją w razie czego dostać. Na tej podstawie wybierz smartfona dla siebie. O bateriach sporo się dowiesz na https://seltrade.pl/oryginalna-bateria- ... te-1900mah.

Odpowiedz