Witamy na Forum Polonii w Dallas!

jaki komputer wybrać dziecku do gier?

Internet, komputery itd........

Moderator: kris_k

Lignin

Re: jaki komputer wybrać dziecku do gier?

Post autor: Lignin » śr maja 31, 2017 3:26 am

Zainwestowałbym w jakiś komputer stacjonarny niż laptop. Laptopy służą bardziej do pracy niż do grania.

HinchCrazii
Kontaktowanie:

Post autor: HinchCrazii » śr cze 07, 2017 2:55 am

Ja też bym postawił raczej na porządny stacjonarny komputer. Znacznie większa wydajność w tym samym przedziale cenowym.
Dago – Specjalista SEO, Copywriter z Opola.

Roman77

Post autor: Roman77 » śr cze 21, 2017 3:49 am

Faktycznie, myślę że to dobry pomysł. Komputery stacjonarne mają lepsze osiągi niż laptopy w tej samej cenie. Najlepiej nie kupujcie w ciemno, tylko poczytajcie takie poradniki jak http://gameplatform.pl/komputer-do-wolf ... sprzetowe/ i na ich podstawie wybierzcie sprzęt, który najbardziej będzie Wam pasował cenowo. To najrozsądniejsze rozwiązanie.

londo

Post autor: londo » czw cze 22, 2017 8:24 am

Komputer można "dziecku" kupić na studia, ale do gier to ma być konsola! Komputer przez swoją nieporęczność całkowicie odbiera przyjemność z gry, a konsola to zupełnie inna jakość.

grawhill
Kontaktowanie:

Post autor: grawhill » wt cze 27, 2017 7:31 am

Fruit Ninja Kinect 2 this is best child computer games

roni

Post autor: roni » śr cze 28, 2017 6:08 am

Zdecydowanie nie komputer, tylko konsolę, jeśli nie chcesz żeby dziecko zostało informatykiem. ;)

Trin
Kontaktowanie:

Post autor: Trin » wt lip 04, 2017 12:07 pm

Kup mu Maca :)

nasti

Post autor: nasti » pt lip 07, 2017 4:41 pm

Ja kupowałam laptopa, ale od razu go okleiłam naklejką - http://stikero.pl/product-pol-3068-Nakl ... -3288.html bo wiem, po jakim czasie obudowa takiego sprzętu niszczeje. Są do kupienia bardzo porządne laptopy z kartą graficzną, ułatwiającą granie nawet na zaawansowanych grach.

konradd

Post autor: konradd » śr lip 12, 2017 5:32 am

Jeśli nie chcesz skrzywdzić swojego dziecka to nie kupuj mu komputera do gier ;) PC to prawdziwy koszmar jeśli o to chodzi - jak dla mnie liczą się tylko konsole w kwestii gier

Mateo 77

Post autor: Mateo 77 » czw lip 13, 2017 6:06 am

Nawet jeśli Wasz sprzęt jest już po okresie gwarancyjnym, to i tak możecie przywrócić go do pełnej sprawności. Wiem, że w Warszawie działa serwis komputerowy http://ctitele.net/ który potrafi działać cuda z uszkodzonymi sprzętami. Zanim zdecydujecie się na zakup nowego komputera, warto pójść do nich, bo może się okaże, że wcale nie musicie wydawać dużych kwot na nowy sprzęt.

salceson

Post autor: salceson » wt sie 29, 2017 11:58 am

Może zamiast komputera, to coś bardziej praktycznego i mobilnego jak tablet.Ja u nich znalazłam kilka ciekawych modeli https://www.morele.net/telefony/tablety/tablety-528/ Sama zastanawiam się nad taką opcją dla swojego dziecka a i reszta domownikó mogła by z niego korzystać w razie W.

Grawez

Post autor: Grawez » pt wrz 01, 2017 9:20 am

Zależy od tego w jakie gry chce grać dziecko. Jeżeli są to najnowsze tytuły, to niestety komputer będzie drogo kosztował. Najlepiej wybrać komputer z procesorem i7, 8GB Ram lub więcej, oraz jakąś kartę graficzną nVidia.

ekobe2

Post autor: ekobe2 » śr wrz 20, 2017 8:40 am

Myślę, że dobrze sprawdzi się już komputer ze średniej półki cenowej od 3 do 4, 5 tysięcy zł. Sam taki kupiłem synowi i jest zachwycony. A na ten wydatek najlepiej sprawdzają się Pożyczki pozabankowe bez weryfikacji. Szybkie, bez zbędnych formalności. Gorąco polecam ! ;)

Trynet

Post autor: Trynet » wt wrz 26, 2017 9:58 am

Dzieci przeważnie wykorzystują komputer do gier. Z tego powodu trzeba wybrać mocny sprzęt z górnej półki, który "udźwignąłby" nowsze gry.

Aligator20

Post autor: Aligator20 » ndz paź 01, 2017 1:37 pm

Nie ma sensu kupować słabego sprzętu, bo za 2-3 lata będzie totalnie nieaktualny. Najlepiej przy wyborze kierować się takimi poradnikami jak http://gameplatform.pl/komputer-do-play ... mendowane/ W ten sposób będziecie w stanie dokonać najlepszego wyboru, który sprawdzi się Wam na lata.

Odpowiedz