Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Serwis laptopów - naprawa płyt głównych

Internet, komputery itd........

Moderator: kris_k

adik356

Post autor: adik356 » czw paź 08, 2015 12:14 pm

Myślę, że każde naprawy warto jednak przeprowadzać w profesjonalnych serwisach. Na przykłąd Manta serwis w Krakowie http://serwisrtv.krakow.pl/serwis_manta.html ma gwarancję szybkiej i profesjonalnej naprawy/wymiany sprzętu tej marki, ale i innych. Nie ma z nimi żadnych problemów a części są oryginalne.

luke

Post autor: luke » pn paź 19, 2015 3:06 pm

Zależy ile taki laptop ma lat oraz ile sama naprawa wyniesie. Nowy można mieć już za 2 tys. lub mniej http://www.morele.net/wiadomosc/lekki-l ... brac/1488/ Wiec jak naprawa wraz z zakupem nowych części starego laptopa wyniesie kilkaset złotych to po prostu nie warto.

Razmowska

Post autor: Razmowska » wt paź 27, 2015 3:06 am

Opłaca się naprawiać płytę główną? Zawsze wydawało mi się, że naprawa jest droga i nieopłacalna.

Barrbara75
Kontaktowanie:

Post autor: Barrbara75 » wt paź 27, 2015 1:34 pm

Myślę, że cena będzie zależeć od rodzaju płyty głównej między innymi.

erykk

Re: Serwis laptopów - naprawa płyt głównych

Post autor: erykk » pn kwie 11, 2016 5:59 am

Chyba czasem naprawa płyty głównej jest nieopłacalna ze względu na wysokie koszty. Zwłaszcza w starszych laptopach.

furiatka1

Post autor: furiatka1 » sob maja 21, 2016 4:05 am

Ja kiedyś musiałam ratować komputer w którym padła mi płyta główna a ja miałam na nim ważne dokumenty do pracy. Zaniosłam go do punktu pomocy informatycznej Warszawa itprojekt gdzie ku mojemu zdziwieniu, bez problemu naprawili usterkę, wymienili płytę i co najważniejsze, udało im się zabezpieczyć tak ważne dla mnie dane z komputera. Prawdziwi mistrzowie w swoim fachu.

marzenloka

Post autor: marzenloka » pn sie 22, 2016 4:33 am

A wiecie, że możecie oddać laptop na naprawę do sklepu Zadowolenie.pl? Tutaj http://www.zadowolenie.pl/serwis-komputerow-laptopow możecie dowiedzieć się więcej na temat tej oferty. Moim zdaniem warto skorzystać z ich usług, ponieważ to profesjonalna firma.

Windeerka

Post autor: Windeerka » śr sie 24, 2016 2:30 am

A czy można wysłać na serwis z innego rejonu Polski laptopa? bo ofertę mają naprawdę dobrą.

Dionialo

Post autor: Dionialo » pt sie 26, 2016 1:44 am

W innych rejonach także manta ma swoje serwisy, więc rozejrzyj się i znajdź jakiś blisko siebie jeśli ciekawi Cię ich oferta.

Eshjooty

Post autor: Eshjooty » śr lis 16, 2016 8:41 am

Ciężko teraz o dobry serwis, większa cześć takich punktów od razu chce całą płytę wymienić zamiast spróbować naprawić.

Erkanion

Post autor: Erkanion » pt lis 18, 2016 6:12 am

Miałem tak samo jak mówisz. ;) W końcu dopiero kolega mi naprawił, bo chodziło tylko o kartę graficzną, a oni chcieli wszystko wymienić a koszt pewnie większy niż kupno nowego.
Czy wiesz jak płacić na aliexpress? Jeśli nie to sprawdź. :)

dmitrilazekow
Kontaktowanie:

Post autor: dmitrilazekow » pn lis 21, 2016 9:41 am

cena będzie zależeć od rodzaju płyty głównej między innymi.

Podneer

Post autor: Podneer » śr gru 07, 2016 1:51 am

Nienawidzę laptopów... komputer mogę sobie sam naprawić, powymieniać a do laptopa trzeba odpowiednich narzędzi i umiejętności.

bartekal
Kontaktowanie:

Post autor: bartekal » wt cze 05, 2018 4:06 pm

hehe odpowiednich narzedzi i umiejętności :) a co młotek i przecinak nie wystarczy? a w stacjonarnym to co naprawiasz? jak się mysz w wentlator wkręci to to możesz wymienić poza tym nic nie zrobisz

Inatka93

Post autor: Inatka93 » pn cze 25, 2018 9:43 am

Na Podlasiu działa pogotowie IT, a dokładniej w Białymstoku. Jest to serwis należący do firmy https://www.koba.pl/serwis-komputerowy-bialystok/ , a zajmuje się między innymi: naprawą płyt głównych, wgrywaniem systemu i niezbędnych sterowników, czyszczeniem pamięci jak i samego sprzętu, a także usuwaniem zawirusowania . Panowie znają się na rzeczy, można im zaufać.

Odpowiedz