Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Sklep komputerowy

Internet, komputery itd........

Moderator: kris_k

rodak

Sklep komputerowy

Post autor: rodak » wt kwie 07, 2015 2:27 pm

Który sklep ze sprzętem rtv i komputerami polecacie?

Vitez

Post autor: Vitez » czw kwie 30, 2015 4:42 pm

Szukałem podobnych informacji. Popytałem o opinie kolegów z pracy a że dział technologiczny to wielu obeznanych w temacie znalazłem. I konkluzję mam taką:

- pojedyncze części, szczególnie jakieś markowe, wyspecjalizowane, można znaleźć w dedykowanych sklepach np dla graczy czy "domowe studio komputerowe". Ceny przeróżne.

- oferty online na pojedyncze części bywają przeróżne i można ryzykować kupno z najtańszej znalezionej oferty, albo jednak ze sklepów z dobrą (niekoniecznie najtańszą jednak) ceną a dobrymi, sprawdzonymi opiniami - amazon, newegg , bestbuy, frys

- większe zakupy typu cały zestaw komputerowy lub do złożenia samemu - najbezpieczniej (oczekiwanie na wysyłkę, zabawy z ew. gwarancją) - najlepiej z jednego źródła, jeśli możliwe po wcześniejszych negocjacjach telefonicznych czy na żywo.

Ja się właśnie na dniach przymierzam do zakupu solidnego PC z całym oprzyrządowaniem i wybieram się do BestBuy pooglądać i pogadać co mogą zaoferować z interesującej mnie listy, bo online znalazłem że mają najlepsze ceny na większość interesujących mnie przedmiotów.

Bebka

Post autor: Bebka » śr cze 17, 2015 5:56 am

Bardzo dobra porada :) na pewno mi się przyda.

guliwerk

Post autor: guliwerk » czw cze 18, 2015 1:49 am

Ale to chcesz jakiś bardzo dobry sklep ze sprzętem w Polsce czy chcesz to ze sprzętem rtv i agd gdzieś za granicą :) to też jest ważne w czym to chcesz wybierać..Bo przede wszystkim powinno się szukać takich sklepów z najniższą ceną czyli porównywarką w którym sklepie jest najtaniej.

Gość

Post autor: Gość » śr lip 15, 2015 5:34 am

guliwerk pisze:Ale to chcesz jakiś bardzo dobry sklep ze sprzętem w Polsce czy chcesz to ze sprzętem rtv i agd gdzieś za granicą :) to też jest ważne w czym to chcesz wybierać..Bo przede wszystkim powinno się szukać takich sklepów z najniższą ceną czyli porównywarką w którym sklepie jest najtaniej.
A właśnie wcale się z tobą nie zgadzam, bo taka porownywarka cen mówi nam... tylko i wyłącznie o cenach, a taki sprzęt to nie są nie wiem majtki czy coś, to jest droga inwestycja na przynajmniej parę lat i nie można się kierować tylko ceną- liczy się jakość.

Wwera
Kontaktowanie:

Post autor: Wwera » wt lip 21, 2015 8:15 am

Pytasz o sklep stacjonarny czy online? Nie lepiej zamówić na ebayu? Ja tak robię od lat i dzięki temu sporo oszczędzam.

poliglotik

Post autor: poliglotik » wt lip 21, 2015 9:54 am

Ja też tylko na ebayu..albo ostatnio bardzo często sobie zamawiam na amazonie. Bardzo lubię to robić i akurat to jest dla mnie odpowiednie..Chociaż chcę dodać, że jak bylem w Polsce to bardzo często tak dla oszczędzania zamawiałem sobie na allegro aby było taniej.

teresao

Post autor: teresao » pt paź 02, 2015 1:27 pm

Na ole ole wynalazłam tani telewizor Manta. Polska firma, która wykorzystuje najnowsze technologie i za to liczy kasę http://www.oleole.pl/telewizory-led-lcd ... tml#opinie . Jesli trafisz na niego, to z powodzeniem spełni Twoje oczekiwania, a nie zapłacisz za markę, tylko jakość.

EligiuszP

Post autor: EligiuszP » pt paź 16, 2015 4:01 pm

Sklep komputerowy to chyba najlepszy jest komputronik mają przystępne ceny.

rollupstriped

Post autor: rollupstriped » ndz gru 20, 2015 10:09 am

nie wiem jak teraz bo dawno oferty nie sprawdzałem, z 3 lata temu kupowałem na agito 2 komputery i parę innych rzeczy i działają do dzisiaj :)

epita
Kontaktowanie:

Post autor: epita » wt gru 22, 2015 2:45 am

od kilku lat korzystam z x-komu - tanio, tylko trochę serwis reklamacyjny nie działa jak trzeba.

erykk

Re: Sklep komputerowy

Post autor: erykk » pn kwie 11, 2016 6:09 am

Ja się nie trzymam jednego sklepu. Wyszukuję najkorzystniejszą ofertę i wtedy kupuję.

discokkles
Kontaktowanie:

Post autor: discokkles » pt kwie 15, 2016 3:49 pm

x-kom, komputronik, rtvagd. Ja polecam na allegro szukać rzeczy. Tam właśnie te sklepy mają tam własne aukcje więc można łatwo porównać ceny. W dodatku czasem taniej jest na allegro niż na stronie

ASadowski

Post autor: ASadowski » sob kwie 16, 2016 12:16 am

Jak dla mnie to nie ma lepszego niż komputronik.

hal.alan

Post autor: hal.alan » sob kwie 16, 2016 12:19 am

W pełni się zgadzam.

Odpowiedz