Strona 1 z 1

reklama

: pn cze 11, 2018 11:09 am
autor: JaroGam
Cześć. Mam małą firmę ( sprzedaż i serwis urządzeń biurowych ) i chciałbym ją trochę rozreklamować . Czy tzw. pozycjonowanie stron jest skuteczne na dłuższą metę? Nie wiem, czy skupić się na takiej reklamie czy może lepiej tradycyjnie np. ogłoszenia w prasie, banery . Poczytałem trochę na stronie https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/ , mam jednak wątpliwości. Może macie doświadczenie i napiszecie coś więcej o takiej reklamie?

Re: reklama

: śr cze 13, 2018 8:52 am
autor: danielak
Przy firmie mającej zasięg lokalny (np miasto) pozycjonowanie jest jak najbardziej sensowne.

Re: reklama

: czw cze 14, 2018 10:42 am
autor: hapka
A taka forma reklamy na przykład sklepu internetowego https://fabrykamarketingu.pl/content-marketing/ ? Obecnie taki marketing jest jedną z popularniejszych form rozsławiania biznesów (tych większych i mniejszych). Oczywiście zawsze, ale to zawsze kwestie marketingu i rozwoju biznesu, warto przekazać firmie, która w tych tematach się specjalizuje.

Re: reklama

: czw cze 14, 2018 2:13 pm
autor: genezis
Na początku można spróbować samemu. Jeśli zależy nam na szybkich efektach, bez firmy zajmującej się pozycjonowaniem stron się nie da. Przynajmniej tak było w moim przypadku.

Re: reklama

: pn cze 18, 2018 4:21 am
autor: runtoo75
Bardzo ważnym elementem jest dobrze przygotowana strona WWW. Bez tego po prostu bardzo ciężko jest coś sensownego zdziałać... Tu macie np. całkiem moim zdaniem niezłe strony internetowe :)