Strona 1 z 1

reklama

: pn cze 11, 2018 11:09 am
autor: JaroGam
Cześć. Mam małą firmę ( sprzedaż i serwis urządzeń biurowych ) i chciałbym ją trochę rozreklamować . Czy tzw. pozycjonowanie stron jest skuteczne na dłuższą metę? Nie wiem, czy skupić się na takiej reklamie czy może lepiej tradycyjnie np. ogłoszenia w prasie, banery . Poczytałem trochę na stronie https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/ , mam jednak wątpliwości. Może macie doświadczenie i napiszecie coś więcej o takiej reklamie?

Re: reklama

: śr cze 13, 2018 8:52 am
autor: danielak
Przy firmie mającej zasięg lokalny (np miasto) pozycjonowanie jest jak najbardziej sensowne.

Re: reklama

: czw cze 14, 2018 10:42 am
autor: hapka
A taka forma reklamy na przykład sklepu internetowego https://fabrykamarketingu.pl/content-marketing/ ? Obecnie taki marketing jest jedną z popularniejszych form rozsławiania biznesów (tych większych i mniejszych). Oczywiście zawsze, ale to zawsze kwestie marketingu i rozwoju biznesu, warto przekazać firmie, która w tych tematach się specjalizuje.

Re: reklama

: czw cze 14, 2018 2:13 pm
autor: genezis
Na początku można spróbować samemu. Jeśli zależy nam na szybkich efektach, bez firmy zajmującej się pozycjonowaniem stron się nie da. Przynajmniej tak było w moim przypadku.

Re: reklama

: pn cze 18, 2018 4:21 am
autor: runtoo75
Bardzo ważnym elementem jest dobrze przygotowana strona WWW. Bez tego po prostu bardzo ciężko jest coś sensownego zdziałać... Tu macie np. całkiem moim zdaniem niezłe strony internetowe :)

Re: reklama

: pn cze 25, 2018 3:02 am
autor: arturek22a
Teraz jest tyle firm do reklam w internecie że można wybrać bez problemu

__________________________________________
domki drewniane

Re: reklama

: czw cze 28, 2018 12:34 pm
autor: semtak
Reklama w internecie to teraz podstawa. Nie masz strony i wysokich pozycji, nie widać = tracisz potencjalnych klientów.

Re: reklama

: wt lip 10, 2018 3:16 am
autor: Barett
Obecnie najlepiej łączyć różne formy reklamy internetowej. Należy łączyć pozycjonowanie, facebook, yputube i adwords. To daje największe szanse na sukces.
___________________
Pisanie prac licencjackich z turystyki

Re: reklama

: pt lip 13, 2018 6:28 am
autor: Kortyzol
Najlepsza preklama to jest obecenie facebook. Tak ja to widzę.
___________________________
Zasady pisania prac licencjackich

Re: reklama

: pt lip 20, 2018 9:15 am
autor: borixon
Facebook ma ogromny potencjał i warto planować tam różnorodne działania, gdyż to się opłaca ;) Z tego co czytałem na stronie https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-p ... a,110.html to właśnie dzięki temu środowisku jedna z firm działająca w branży lotniczej odniosła niezły sukces ;) Oczywiście wielkie brawa dla firmy zarządzającej taką promocją, gdyż trzeba mieć ogromną wiedze by stworzyć taką reklamę ;)

Re: reklama

: pt lip 20, 2018 4:14 pm
autor: Janek34
Dla mojego biznesu kluczowe okazało się pozycjonowanie. Jak strona firmowa jest wysoko w wynikach wyszukiwania, to wiadomo, że klientów przybywa. Moim zdaniem to najlepszy sposób na to, aby dotrzeć do większej grupy odbiorców, zwiększyć dochody firmy. Oczywiście pozycjonowanie musi być prowadzone przez doświadczoną firmę, to ważna sprawa.