Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Polska telewizja w internecie

Internet, komputery itd........

Moderator: kris_k

priya01
Kontaktowanie:

Re: Polska telewizja w internecie

Post autor: priya01 » sob lut 04, 2017 3:23 am

Hi guys, i am priya from india but i am living in new york. i am new here, i love to play game in free time.
Thanks
Priya
SEO Blogger at hopinfirst.com

bajka33

Post autor: bajka33 » wt cze 27, 2017 3:38 am

Pamiętajcie, że taką telewizje trzeba opłacać na czas. Tutaj możecie zaplanować sobie przelewy na telewizje, telefon, internet a nawet kredyty. To zawsze dobra opcja dla zapominalskich. Zobaczcie sobie platformę, https://bm.pl/#!/doladowanie-telefonu/d ... owy-polsat czuje że wam sie ona spodoba :)

Marcak

Post autor: Marcak » czw lip 20, 2017 5:07 am

Ostatnio czytałam bardzo ciekawy artykuł: http://www.dzienniklodzki.pl/dom/a/czy- ... ,12280560/ i muszę powiedzieć, że bardzo zastanawiam się nad tym, jak rozwijać się będzie telewizja. Z jednej strony światłowody wprowadzają ją na nowy, wyższy poziom, a z drugiej - internet rozwija się chyba o wiele szybciej. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak rozwija się technologia i mam nadzieję, że będziemy szli w tą stronę jeszcze dłużej :)

orest

Post autor: orest » pn wrz 04, 2017 11:24 am

Ja jakoś nie mogę przekonać się do oglądania telewizji na kompie

grin

Post autor: grin » pn paź 16, 2017 5:25 am

Coraz mniej ludziom jest potrzebna telewizja. I bardzo dobrze.

paulusia176
Kontaktowanie:

Post autor: paulusia176 » wt paź 17, 2017 3:17 am

player.pl to strona, z której na co dzień korzystam.

basia8989

Post autor: basia8989 » pn lis 06, 2017 10:29 am

W dzisiejszych czasach wielu z nas przebywa na stałe poza granicami kraju. W takiej sytuacji często tęsknimy za tym co polskie, między innymi również za polską telewizją. Na szczęście możemy oglądać polskie kanały TV oraz wideo na życzenie w każdym praktycznie zakątku naszego globu. Istnieje kilka sprawdzonych sposobów na oglądanie programów i filmów po polsku. Możemy wybrać satelitę, sieci kablowe oraz internet. Wiele zależy oczywiście od kraju, w którym się znajdujemy. Najłatwiej o polską telewizję na terenie Europy oraz przyległych regionach Azji. Ale jak to oglądać? Polecam artykul http://www.fragout.pl/jak-ogladac-polska-tv-za-granica/

Pietrez

Post autor: Pietrez » czw lis 09, 2017 4:27 am

Ja kiedyś oglądałem polską telewizję na Ipla. Teraz w ogóle nie oglądam żadnej telewizji.

Odpowiedz