Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Pożyczka pozabankowa

Internet, komputery itd........

Moderator: kris_k

bags

Re: Pożyczka pozabankowa

Postautor: bags » pn lis 28, 2016 7:38 am

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż a wydatki w tym okresie są na prawdę duże. Kupno choinki, prezentów dla najbliższych i zorganizowanie całej kolacji generują spore koszta. Czy ktoś z Was decyduje się więc w tym okresie na zaciągnięcie pożyczki? Ja nie wiem, czy nie będzie to jedyny ratunek dla mnie... Koleżanka poleciła mi skorzystać z usług Ferratum Bank. Podobno są bardzo rzetelni i elastyczni wobec Klientów. I widzę na ich stronie: http://bit.ly/2g2SGAN że przygotowali konkurs świąteczny. Do wygrania są bony na kwotę 200 zł. Wystarczy tylko wziąć u nich kredyt na raty, a następnie przesłać odpowiedź na pytanie: „Jaki jest Twój wymarzony prezent choinkowy?”. Ciekawa propozycja ;)

halina22
Kontaktowanie:

Postautor: halina22 » wt lis 29, 2016 1:40 am

nie warto ale wasz wybór

Damwitow

Postautor: Damwitow » śr lis 30, 2016 3:39 am

Ja staram się nie bawić w pożyczki, ale wiadomo, czasem nie ma innego wyjścia.

karola

Postautor: karola » czw gru 01, 2016 5:07 am

Coś w tym jest, że ludzie na święta wydają więcej kasy.. Możecie sobie to udowodnić np biorąc udział w ankiecie http://bit.ly/2fQL1Ic , która za zadanie ma pytać o wydatki świąteczne. Warto wziąć udział ponieważ za najciekawszą 12stą odpowiedź do wygrania jest ipad :) a jak pożyczka to najlepiej w ferratum bank.

Emespeek

Postautor: Emespeek » pt gru 02, 2016 3:41 am

Ja tam nie radzę bawić się w takie pożyczki, mam znajomych którzy jedną pożyczkę spłacają drugą i tak na okrągło i tylko tracą na tym.

jullek445s

Postautor: jullek445s » sob gru 03, 2016 4:59 am

halina22 pisze:nie warto ale wasz wybór

Nie rozumiem Cię. Są różnie skonstruowane umowy. Czasem warto.

komma24

Postautor: komma24 » pt gru 09, 2016 7:04 am

Moim zdaniem warto jest wziąć pożyczkę, ale trzeba to robić z głową, a nie bierzemy pierwszej lepszej, która będzie miała, np. rozłożone na mało rat, jak i trzeba będzie potem spłacić drugie tyle. Mnie ostatnio zainteresowały pożyczki online , bo chciałabym sobie taką pożyczkę wziąć na remont kuchni, no i teraz przyda się przed świętami. Ale najpierw sprawdziłam wszystkie dostępne oferty i mam już wybrane trzy najlepsze. Takie pożyczki online również są bezpieczne, ale trzeba najpierw sprawdzić każdą ofertę, a przede wszystkim firmę, która chce nam udzielić pożyczki.

TeemoLannister
Kontaktowanie:

Postautor: TeemoLannister » pn gru 12, 2016 2:49 am

każdy ma własne życie i każdy ma rozum aby z niego korzystać. Regulaminy są dostępne więc wystarczy czytać. Dodatkowo wszędzie można natknąć się na opinie w internecie. :shock:

elektronarzędzia sklep

TaEliza

Postautor: TaEliza » śr sty 11, 2017 3:15 am

Ważne, by czytać regulaminy, wszelkie umowy, jak również zadawać pytania konsultantom. Nawet jeśli staramy się o pożyczkę on-line, warto zadzwonić na infolinię i porozmawiać o warunkach udzielania pożyczki, jak również o możliwości wcześniejszej spłaty, lub o tym, co nas czeka, gdy nie zdążymy dokonać spłaty raty lub całości na czas.
Na moim blogu dowiesz się czym jest chwilówka

easy123
Kontaktowanie:

Postautor: easy123 » pn sty 30, 2017 3:05 am

Sam fakt korzytania z pozyczek pozabankowych nie jest tak skrajnie zły jak sie go okresla.
Jeżeli pożyczamy na raty wtedy należy się zastanowić czy te raty nas zbankrutują czy dadza nam możliwości.
Drugi aspekt to banki które zaostrzają swoja polityke kredytową co powoduje ze wiele osób ma zmknieta drogę wystarczy umowa zlecenie i ma sie już większy problem dojdzie brak nawet historii kredytowej i juz mamy pozamiatane sam przechodziłem przez to .
I tak wziołęm pożyczkę w parabanku a dokładniej whttps://parabanki.jimdo.com/pozyczki-pozabankowe/aasa/ czy się opłacało ?? Nie!! w porównaniu do tej samej kwoty w banku to przepłaciłem o dobre 30% ale to jedna z najtańszych ofert na rynku w porównaniu do Providenta prawie o 45% tańsza .
Czy polecam nie polecam ale inaczej sie myśli jak się w banku nie dostaje pozytywnej odpowiedzi podsuwam jedna z tańszych ofert i na pewno nie dla dłużników z KRD na plecach itd. I nie polecam brac chwilówek jak przy zarobkach 2000 bierze sie 1000 czy 1500zł to powoduje następną pętle potrzeby pożyczania.
http://geldmarket.pl plusy i minusy

aasapolska

Postautor: aasapolska » wt sty 31, 2017 10:06 am

Easy123, faktycznie - nasza oferta pozabankowych pożyczek ratalnych należy do jednej z najtańszych na rynku. Jednocześnie staramy się być jak najbliżej naszych Klientów i dlatego w momencie problemów ze spłatą umożliwiamy skorzystanie z miesięcznych wakacji kredytowych.

Pozdrawiamy,
--
Biuro Obsługi Klienta Aasa Polska
mail: info@aasapolska.pl
telefon: 801 40 40 40 lub 22 4 600 300

Korecki

Postautor: Korecki » wt lut 14, 2017 3:03 am

Formalności przy pożyczkach to nic w porównaniu z listą "must to do" po urodzinach dziecka :) Proszę: zobacz sam i się wypowiedz

Zuza

Postautor: Zuza » pt lut 17, 2017 3:06 am

Jakoś nie ufam pożyczkom pozabankowym. Na banki i kredyty też lepiej uważać, żeby nie obudzić się z ręką w nocniku, ale z dwojga złego to już zdecydowanie wolę bank :)

bags

Postautor: bags » pt lut 17, 2017 4:23 am

Ja jeśli miałbym zdecydować się na chwilówkę, to długo bym się zastanowił. To, że taki kredyt można otrzymać bardzo szybko i bez formalności, niezwykle kusi do zaciągnięcia kilku naraz. A wtedy nietrudno stracić kontrolę nad wydatkami... Czytałem ostatnio, że wiele osób, gdy nie poradziło sobie ze spłatą zadłużeń, zdecydowało się na ogłoszenie upadłości konsumenckiej: https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka
Poczytajcie o tym, bo czasem to jedyne rozwiązanie na wyjście z długów.

Korecki

Postautor: Korecki » pn lut 20, 2017 4:11 am

Obrazek

Wróć do „Internet, komputery itd...”