Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Jaką szczoteczką myć zęby?

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

rainbow

Re: Jaką szczoteczką myć zęby?

Post autor: rainbow » wt cze 12, 2018 10:49 am

Ja niedawno zdecydowałam się na zakup elektrycznej i jestem bardzo zadowolona.

Awatar użytkownika
runtoo75

Post autor: runtoo75 » ndz cze 17, 2018 5:53 am

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
Im mniej uczuć, tym mniejszy ból.

sharia

Post autor: sharia » ndz cze 17, 2018 9:31 am

Ja od dziecka myję zęby tą najzwyklejszą i jestem zadowolona.

MarisSs

Post autor: MarisSs » śr cze 20, 2018 3:32 am

Jeśli chodzi o mycie zębów to stawiam wyłącznie na szczoteczki elektryczne. Obecnie są szczoteczki soniczne, które dają jeszcze lepsze efekty, ale jeśli kogoś nie stać na taką szczoteczkę to w dobrej cenie może kupić sobie szczoteczkę elektryczną.

kejti

Post autor: kejti » sob lip 07, 2018 7:40 am

A jakie jest Wasze zdaniem na temat szczoteczek sonicznych? Przyznam się, że trochę czytałam na ten temat i zaciekawiły mnie takie szczoteczki. Szczególnie wpadła mi w oko szczoteczka SEYSSO Oxygen O-Sonic: https://www.shop-dent.pl/pl/p/SEYSSO-Ox ... Sonic/2505. Z tego, co czytałam, to jest to ultraszybka i bardzo dokładna szczoteczka, z pomocą której bez problemu dotrzemy nawet do trudno dostępnych przestrzeni międzyzębowych. Może ktoś z Was ma taką szczoteczkę i może coś więcej napisać?

jjusti18

Post autor: jjusti18 » wt lip 17, 2018 8:31 am

A czy ktoś z was stosowała może szczoteczkę soniczną, czyli dźwiękową? Koleżanka mówiła mi ostatnio, że czytała arytykuł http://stomatologia-paszyna.pl/szczotec ... otkowania/ . Z którego dowiedziała się, że dzięki niej o wiele efektywnie można umyć zęby, jak tradycyjnymi szczoteczkami. Co ciekawe taka szczoteczka jest wyposażona w wiele programów typu: wskaźnik stanu baterii, wskaźnik siły nacisku, inteligentny zegar. Myślę, że to bardzo ciekawa opcja. A wam jak się podoba taki produkt?

vicerra

Post autor: vicerra » wt lip 17, 2018 2:11 pm

Ja od dziecka stosuję zwykłe, klasyczne szczoteczki i nie zamieniłabym ich na elektryczne.

Odpowiedz