Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Co wypada na roczek??

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

liczi

Re: Co wypada na roczek??

Post autor: liczi » pt sty 12, 2018 12:57 am

Ciężko coś wybrać na roczek, przecież dziecko jeszcze jest zbyt małe i nie będzie pamiętać o niczym. Oczywiście zabawki czy produkty dla dzieci będą dobrym pomysłem. Pieniądze? Dlaczego nie? Rodzice samo mogą zadecydować na co je wydać.

Awatar użytkownika
Mammeczka

Post autor: Mammeczka » czw sty 18, 2018 6:06 pm

A może szumiś? Słyszałam, że to genialne rozwiązanie dla małych dzieci, szczególnie tych, które mają jakieś problemy ze spaniem... Ja się właśnie zastanawiam nad zakupem go na roczek dla mojego bratanka. Czy to raczej zabawka dla mniejszych dzieci? Według tego co czytałam, szumiący miś opinie ma bardzo dobre, tylko zastanawiam się właśnie, czy dla rocznego dziecka to ciągle działa? Proszę o pomoc. :)

Marika12

Post autor: Marika12 » sob sty 20, 2018 11:03 am

Jeśli chodzi o produkty dla dzieci to nie ma co się oszukiwać, są to raczej prezenty, które ułatwią rodzicom opiekę nad maluchem. Ja zawsze stawiam na praktyczne rzeczy, dlatego kilka miesięcy temu na rocznicę mojej siostrzenicy wybrałam kilka produktów od firmy http://www.johnsonsbaby.com.pl/ - to zawsze jest prezent, który przyda się rodzicom i zapewni maluchowi odpowiedni komfort :)

nasti

Post autor: nasti » pn lut 12, 2018 5:13 am

Zgadzam się z przedmówcami, dziecko jest zbyt małe aby pamiętać jakiekolwiek prezenty, dlatego moim zdaniem warto kupić coś może do wystroju pokoju maluszka, takie naklejki wpadły mi w oko https://bajecznepokoje.pl/sklep/zestaw- ... zczolkami/ Ostatecznie można dać kopertę z pieniędzmi i rodzice zrobią z tego użytek.

fit_Lidia

Post autor: fit_Lidia » wt lut 13, 2018 7:07 am

A ja myślę, że lepiej kupić coś, żeby dziecko miało z tego użytek i pamiątkę, bo z pieniędzmi bywa różnie, rzadko kiedy faktycznie rodzice coś mu za takie pieniądze kupują.

robnet

Post autor: robnet » czw mar 01, 2018 1:50 pm

Może dobrym pomysłem byłaby jaka zabawka edukacyjna?

mimi9

Post autor: mimi9 » pn kwie 09, 2018 3:08 am

Tak jak już ktoś wcześniej tutaj wspomniał, całkiem dobrym prezentem mógłby się okazać tak zwany szumiący miś wishbear. Miś ten wydaje dźwięk szumu suszarki, co powoduje uspokojenie dziecka i umożliwia mu łatwiejsze zasypianie. Słyszałam dużo pozytywnych opinii matek dzieci na temat tego misia, które na początku podchodziły sceptycznie, ale kiedy przekonały się, że to faktycznie działa, to zmieniły zdanie. Misia takiego możecie kupić między innymi w sklepie internetowym z zabawkami Foka Stara, wysyłka jest tam w ciągu 48 godzin, więc długo czekać nie będziecie musieli ;)

Paprica

Post autor: Paprica » wt kwie 10, 2018 5:20 am

Można jakiś złoty łańcuszek kupić z medalikiem, lub zabawkę edukacyjną. Najlepszym rozwiązaniem jak dla mnie jest zapytanie się rodziców dziecka, czego potrzebują, może akurat będą potrzebowali czegoś praktycznego dla dziecka.

farfars36

Post autor: farfars36 » śr kwie 11, 2018 3:14 pm

Może jakaś zabawka edukacyjna?

Mateo 77

Post autor: Mateo 77 » wt kwie 17, 2018 1:03 pm

Zawsze dobrym pomysłem jest po prostu zapytać rodziców, co dziecku będzie najbardziej potrzebne w najbliższym czasie. Ewentualnie jeśli chcecie zrobić niespodziankę, to inspiracji możecie poszukać w takich miejscach jak http://www.olomanolo.pl/category/parenting/ Ja właśnie w ten sposób wybieram prezenty i zawsze się one sprawdzają:)

Odpowiedz