Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Co macie na obiad

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

minmot

Re: Co macie na obiad

Post autor: minmot » ndz kwie 29, 2018 2:34 am

Dzisiaj chyba będzie rybka

Mermagda0

Post autor: Mermagda0 » pn kwie 30, 2018 8:05 am

Ja dzisiaj tak trochę skromniej. Zrobiłam dwa dni temu wielki gar barszczu ukraińskiego i zawsze jak go zrobie to zostaje mi go na parę dni. Do tego dorzucam jeszcze parę jajek i w sumie całkiem zapychający obiad wychodzi. Nie wiem jak wy ale bardzo lubie dobrze doprawione zupy. Dodaje sporo magii i oczywiście pieprzu z Wietnamu od Knorra. Najlepiej smakuje świeżo zmielony, dlatego też kupuje ziarnisty

artad
Kontaktowanie:

Post autor: artad » wt maja 01, 2018 2:20 am

Ja dzisiaj będe miał jakąś pizze :P

kasiawinslet

Post autor: kasiawinslet » wt cze 05, 2018 4:23 am

Ciekawi mnie co gotujecie dzieciom na obiad? W jaki sposób przemycacie coś zdrowego do ich diety? Jedzą z przyjemnością owoce i warzywa? Czytałam dzisiaj wpis https://babychic.pl/jak-przemycic-warzy ... przepisow/ musicie stosować takie podstępy? Co najbardziej lubią jeść wasze dzieci - szukam inspiracji.

koob

Post autor: koob » wt cze 12, 2018 5:21 am

My ostatnio zakochaliśmy się w mięsku, a konkretnie ostatnio na naszym stole coraz częściej ląduje salcesonik. Na stronie http://zdziadapradziada.pl/pol_m_Przetw ... n-181.html jest niesamowita oferta świetnych przetworów mięsnych, które zdecydowanie można polecać. Wydaje mi się, że nie mają na ten moment żadnej konkurencji. Jedzenie jest smaczne, a przede wszystkim zdrowe!

vectus
Kontaktowanie:

Post autor: vectus » ndz cze 24, 2018 5:47 am

Paprykaż szczeciński bułka i leszek :)

carolina91

Post autor: carolina91 » śr lip 11, 2018 3:18 am

Ja często mam problem z wymyśleniem obiadu. Dlatego cieszę się, ze odkryłam Cookingbox.pl Można tam wybrać przepis i zamówić box ze składnikami do domu. Dla mnie to idealne rozwiązanie bo nie muszę kombinować co ugotować ani biegać po sklepach :)

szafir

Post autor: szafir » czw sie 30, 2018 6:21 am

Z mężem lubimy kuchnię włoską i lubimy wszelkiej maści makarony. Z krewetkami, oliwą i czosnkiem smakują super :D Ostatnio kupuję marki Arrighi i np. wczoraj robiliśmy klasyczne spaghetti z domowym sosem pomidorowym. Obłęd! Proste i szybkie danie ale bardzo sycące.

praktik2

Post autor: praktik2 » pt sie 31, 2018 6:21 am

Ja jeszcze nie wiem, bo muszę zobaczyć co mi panowie i panie z http://healthypack.pl/ przygotowali na dziś ;) Generalnie od kiedy korzystam z ich diety pudełkowej, to codziennie jem coś innego, świetna sprawa! Zróżnicowana dieta to klucz w utrzymaniu zdrowia i dobrej figury ^^ Polecam każdemu podobnemu do mnie, czyli wiecznie zabieganemu i bez czasu. Teraz mogę zapomnieć o gotowaniu, a wiem, że zdrowo się odżywiam :)

Awatar użytkownika
poiskazk

Post autor: poiskazk » pn wrz 10, 2018 8:39 am

Znakomicie! Dzięki wielkie za ciekawe informacje w tym obszarze. Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)
Nie czyń siebie samego przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz. - Janis Joplin

Awatar użytkownika
maryend

Post autor: maryend » wt wrz 11, 2018 10:10 am

Myślę, że w Internecie znajduje się sporo sprawdzonych informacji w tym temacie. Wystarczy się trochę rozejrzeć.
Opowieść tymczasem biegnie dalej. Jak zawsze, w mojej i Twojej wyobraźni.

ortin88

Post autor: ortin88 » śr wrz 12, 2018 12:17 am

Ja dzisiaj chyba zjem schabowego :)

Wikifig

Post autor: Wikifig » śr wrz 19, 2018 4:31 am

Mam ochotę dziś na lunch w Bubbles Bar. Przejrzałam ich menu i tak smakowicie wygląda, że odechciało mi się gotować w domu. Podają dziś penne carbonara i gulasz warzywny z kaszą. Wychodzę z założenia, że czasem trzeba sobie odpuścić i zdać się na pyszną kuchnię tej słynnej warszawskiej restauracji. W dodatku ceny są tak przystępne, że aż szkoda nie skorzystać.

kasiawinslet

Post autor: kasiawinslet » pt wrz 28, 2018 6:01 am

Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem samodzielnego przygotowania pizzy, mało gotuje więc to nie lada wyczyn ;) Przypadkowo znalazłam artykuł o kamieniu do pieczenia pizzy http://artigiano.pl/blog/kamien-do-pizz ... nia-pizzy/ słyszeliście o takim pomocniku? Co możecie mi doradzić w tej kwestii? Co powinnam wiedzieć?

Dorotkaa1

Post autor: Dorotkaa1 » pt wrz 28, 2018 1:06 pm

Ja dzisiaj poszalałam spędziłam w kuchni z sześć godzin ale mogę się pochwalić ze na obiad mam aż 150 pierogów :)!

Odpowiedz