Strona 1 z 1

Krem dla dzieci biog

: wt paź 18, 2016 6:33 pm
autor: adriana49
Jakie jest Wasze zdanie, jeżeli chodzi o krem przeciw odparzeniom dla dzieci biog ? Czy to prawda ,że jego receptura połączona jest z jonami srebra ?

Re: Krem dla dzieci biog

: czw paź 20, 2016 3:09 pm
autor: dalleko
Gdzie można kupić ten krem?

Re: Krem dla dzieci biog

: pt lut 03, 2017 5:56 am
autor: Kopka
Oooo nie znam tego kremu al brzmi w miarę ciekawie. Ja mojemu dzieciaczkowi kupuje kramy, balsamy itp z la roche - http://www.laroche-posay.pl/produkty/po ... eedId=1124 . Bardzo fajne kosmetyki o naturalnym składzie.

Re: Krem dla dzieci biog

: śr maja 16, 2018 12:55 pm
autor: cedar83
Kosmetyki dla dzieci trzeba wybierać szczególnie starannie. Wiadomo, że skóra dziecka jest bardzo delikatna. Kosmetyki nie mogą jej podrażniać. Najlepiej czytać zawsze skład na opakowaniu.

Re: Krem dla dzieci biog

: czw maja 17, 2018 1:38 pm
autor: ksymena
Dla dzieci najlepsze są kremy naturalne , w których składzie są naturalne,lecznicze olejki czy wyciągi z roślin.Takie kremy ma w swojej ofercie firma,oferująca też kosmetyki dla przyszłych mam https://www.mustela.pl/product/nasze-pr ... lodych-mam
Dzięki temu,że proponują swoje kremy,balsamy i dzieciom i kobietom w ciąży,mamy pewność,że będą one o naszą skórę dbać i chronić ją w szczególny sposób.

Re: Krem dla dzieci biog

: wt cze 12, 2018 11:34 am
autor: TymkaAB
Zgadzam się,naturalność jest teraz w modzie,sporo mam się na tym punkcie wręcz zafiksowało.Moim zdaniem wystarczy stosować po prostu kosmetyki z przeznaczeniem do delikatnej skóry niemowlaka.Podobnie jest z żywnością dla dziecka,też wystarczy wybierać sklepy z mlekiem najwyższej jakości https://biobaby.pl/search.php?text=aptamil
by nasz niemowlak rozwijał się jak należy,by zdrowo rósł i przybierał na wadze.We wszystkim zachowując zdrowy rozsądek damy radę wychować dziecko pewne siebie,zdrowe i szczęśliwe.

Re: Krem dla dzieci biog

: ndz cze 17, 2018 5:55 am
autor: runtoo75
Ja bym poszperał w tym temacie w Internecie. Wydaje mi się, że to może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.

Re: Krem dla dzieci biog

: ndz cze 17, 2018 9:30 am
autor: sharia
Nie miałam okazji nigdy natknąć się na ten krem w żadnej z drogerii więc niestety nie wiem.