Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Domowa siłownia

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

daderats22

Domowa siłownia

Post autor: daderats22 » ndz paź 06, 2019 1:29 pm

Zastanawiam sie czy możecie mi podpowiedzieć jakiego rodzaju sprzęty będa mi potrzebne w domowej siłowni?

Bihoki

Re: Domowa siłownia

Post autor: Bihoki » pn paź 07, 2019 1:18 am

Szczerze mówiąc to nigdy nie miałem takiej siłowni w domu, ale wydaje mi się, że mogłoby się w niej przydać coś takiego jak rowery treningowe . Kiedy chodziłem na normlana siłownię bardzo często z nich korzystałem i uważam, że świetnie poprawiają kondycję

daderats22

Post autor: daderats22 » pn paź 07, 2019 1:54 am

Tak, masz rację, taki rower treningowy na pewno byłby przydatnym sprzętem w domowej siłowni, i właśnie ten sprzęt zamierzam kupić na sam początek. Dzięki!

Bihoki

Post autor: Bihoki » pn paź 07, 2019 2:03 am

Nie ma za co, ciesze się że mogłem Ci pomóc. Niech Ci dobrze służy ten sprzęt :)

Awatar użytkownika
cremin.myra

Post autor: cremin.myra » pn paź 07, 2019 5:49 am

Chciałabym w końcu zainwestować w bieżnie.

toborek02
Kontaktowanie:

Post autor: toborek02 » wt paź 22, 2019 4:22 am

Po co zagracać dom lub mieszkanie? W wielu miastach są punkty ze sprzętem z których można korzystać za darmo :)

David500

Post autor: David500 » pt paź 25, 2019 4:13 am

Takie punkty ze sprzętem są na świeżym powietrzu, więc raczej nikt nie pójdzie ćwiczyć gdy pada deszcz. Dlatego też sporo osób robi domową siłownie. Na stronie https://be-active.pl/ znajduje się sklep ze sprzętem nadającym się do domowej siłowni.

lech332aa

Post autor: lech332aa » pt paź 25, 2019 7:24 am

Ja mogę wam polecić żebyście skorzystali z peptydy która jest do kupienia beż żądnych problemów w sklepie internetowym http://peptydy.eu/ .Sam bardzo często z tego korzystam.

runolfsson.lulu
Kontaktowanie:

Post autor: runolfsson.lulu » pt paź 25, 2019 7:34 am

To zależy co chcesz ćwiczyć, czy tylko cardio do którego przyda się bieżnia lub orbitrek, czy jednak coś więcej, jakieś ćwiczenia siłowe do których na pewno potrzebne będą hantle.

trymek

Post autor: trymek » śr lis 20, 2019 8:24 am

Hmmm.... bardzo szanuję ludzi, którzy ćwiczą i pracują nad swoją forma.
Sam do takich należę i ostatnio nawet na tyle zainteresowałem się sportem, że przeglądam strony takie jak https://sport1.pl/ i czytam trochę na temat meczy piłki nożnej. Zamierzam w przyszłości zacząć grać w bukmacherkę póki co zbieram informacje, które są niezbędne. Co sądzicie o tym warto czy nie warto i lepiej nie zaczynać?

Alicja87

Post autor: Alicja87 » czw lis 21, 2019 5:18 am

Jeżeli nie masz czasu na to aby chodzić na siłownię to zdecydowanie mogę polecić Tobie stronkę - https://be-active.pl/ , na której możesz zakupić sobie potrzebne akcesoria do domowej siłowni. Ja z tego skorzystałam i nie żałuję. Polecam gorąco.

Arkadiusz1

Post autor: Arkadiusz1 » pn lis 25, 2019 2:33 pm

Jasne, że tak. Dzisiaj mnóstwo ludzi jest bardzo zabieganych, co niestety przekłada się na możliwości treningowe. Właśnie dlatego sprawdzenie oferty https://sklepsportowy.pl/ i rozważenie zakupu kilku sprzętów dla siebie, może być naprawdę dobrą opcją. Pomyślcie nad tym.

portione
Kontaktowanie:

Post autor: portione » wt lis 26, 2019 4:55 am

Rower, stepper, hantle, ławeczka, gumy oporowe, jakaś mata. Wpisując w google "domowa siłownia" na pewno wyskoczy Ci wiele propozycji. ;)
Sprawdź jakość jaką oferuje benzyna białystok.

mccullough.petra
Kontaktowanie:

Post autor: mccullough.petra » śr lis 27, 2019 4:09 am

Własna siłownia jest świetnym pomysłem, to duża oszczędność czasu ale i pieniędzy na dłuższą metę, na początek warto wybrać bieżnię do kardio plus jakiś sprzęt do treningu siłowego.

oskarka

Post autor: oskarka » pt gru 13, 2019 5:41 am

Rowery spinningowe do domowej siłowni przede wszystkim warto zakupić. Nie lubię ćwiczyć a jak idę już na siłownię to poza bieżnią na rowerek chętnie siadam. Bieżnia w domu to już cięższa sprawa, więcej miejsca na nią potrzeba. A rowerek zmieści się praktycznie wszędzie. znajomy ma kawalerkę 20m2 i rowerek dał radę jeszcze umieścić na tej przestrzeni.

Odpowiedz