Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Jak przyciemnić brwi?

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

ewelina9222

Re: Jak przyciemnić brwi?

Post autor: ewelina9222 » pt paź 12, 2018 4:49 pm

Ja na brwiach w ogóle się nie znam i nie wiem, w jaki sposób je przyciemnić. Na pewno możesz je sobie malować albo możesz skorzystać z henny. Brwi są jednak mimo wszystko ważne, jeśli decydujecie się na profesjonalny makijaż. Makijażystka musi je poprawić, aby wyglądały dobrze i komponowały się z całością. Jeśli byłby Wam ktoś potrzebny do makijażu, to polecam makijaż z dojazdem w Warszawie - http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... -warszawa/
Ostatnio zmieniony śr paź 17, 2018 12:56 am przez ewelina9222, łącznie zmieniany 1 raz.

aulaa

Post autor: aulaa » wt paź 16, 2018 10:40 am

Tak makijaż to najlepsza opcja :) najwygodniej jest wybrać się na zabieg związany z makijażem permanentnym. Sama się na taki zdecydowałam kilka miesięcy temu i nie żałuję :) Grunt to wybrać się do doświadczonej linergistki. Ja ze swojej strony polecam Dominikę Kossakowską z salonu Jest Pięknie w Warszawie. Pewna ręką, super kreska i mega naturalny efekt.

malinka33

Post autor: malinka33 » wt paź 16, 2018 2:14 pm

ja kilka razy próbowałam sama to zrobić ale zawsze z mizernym skutkiem, jak byłam już zrezygnowana to mąż wysłał mnie do salonu kosmetycznego Madame Art, jestem mu za to bardzo wdzieczna, ponieważ efekt po makijażu permanentnym jest zdumiewajacy. Nigdy nie czułam sie tak dobrze jak teraz, jeżeli nie masz pojęcia jak zrobić to trwale samodzielnie, to udaj sie do tego salonu.

placzabaaw

Post autor: placzabaaw » wt paź 16, 2018 4:30 pm

Najlepiej chyba zrobić to henną.

Odpowiedz