Witamy na Forum Polonii w Dallas!

restauracja

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

olaka111

restauracja

Post autor: olaka111 » wt sie 06, 2019 4:04 am

Moja siostra w Polsce otwiera restaurację i już wydrukowała menu i ulotki... teraz zastanawia się czy zrobić druk na koszulkach.. Myślicie że takie cos przejdzie w restauracji? A może kelnerki powinny chodzić w bialych koszulach i spódnicach

Oleek44

Re: restauracja

Post autor: Oleek44 » pn wrz 09, 2019 4:40 am

Restauracji jest naprawdę bardzo dużo. Niestety nie wiem jaka restauracja olsztyn jest warta uwagi. Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat? Będę naprawdę bardzo wdzięczny za pomoc, ponieważ szukam smacznej restauracji ale bez skutku.

Olek.vv

Post autor: Olek.vv » śr wrz 11, 2019 3:53 pm

Jeżeli ma być to elegancka restauracja to nie wyobrażam sobie w niej obsługi w takich koszulkach ;)

Awatar użytkownika
Hammer737

Post autor: Hammer737 » czw wrz 12, 2019 3:35 am

Własna restauracja to jest po prostu olbrzymie ryzyko. Ja bym w to obecnie nie wchodzę.

shirlley

Post autor: shirlley » śr paź 09, 2019 6:22 am

Skoro otwierasz restauracji musisz wiedzieć, że sprzęt gastronomiczny jest tutaj naprawdę niezbędny. Dzięki niemu wykonasz wszystkie pracy znacznie szybciej i efektywniej. A jest to bardzo ważne w takiej branży. Nie tylko liczy się dobry smak dań, ale czas w jakim zostaną one zrealizowane oraz higiena. Na pewno jedne z ważniejszych urządzeń w tym miejscu będą zmywarki gastronomiczne. Bez nich praca współcześnie wręcz wydaje się niemożliwa.

KonradSkal

Post autor: KonradSkal » śr paź 23, 2019 5:25 am

Hej jaki macie zdanie akcesoria barmańskie firmy stalgast ? Będę zamawiał od nich parę rzeczy i chciałem znać jakieś opinie. Zawsze staram się mieć sprzęt najlepszej jakości. Dobre wyposażenie według mnie powinno służyć latami. Chętnie posłucham jakie jest wasze zdanie.

dalasynczyk

Post autor: dalasynczyk » śr paź 23, 2019 6:11 am

Wiadomo, że przydadzą się takie rzeczy, ale ważniejsze niż koszuleczki jest dobranie odpowiedniego sprzętu poprawiającego wydajność oraz zmniejszającego zużycie energii. Odpowiedni sprzęt gastronomiczny nie tylko wpłynie na wyżej wymienione rzeczy, ale również wpłynie na komfort pracy. Warto skupić się na tym na pierwszym miejscu.

Karo29

Post autor: Karo29 » ndz paź 27, 2019 12:49 pm

Zdecydowanie tak. Ja uwielbiam jeść w dobrych miejscach, więc takie restauracje jak Widnokrąg z Sandomierza jak najbardziej są na mojej liście ulubionych. Jeśli też macie taki gust kulinarny, to powinniście zajrzeć do http://www.widnokrag.com.pl/ Jestem przekonana, że tam odnajdziecie swoje ulubione smaki. Pomyślcie nad tym!

romek33aa

Post autor: romek33aa » śr lis 06, 2019 5:28 am

Ja od bardzo dawna chodzę do restauracji http://www.szybkosmacznie.pl/ i bardzo sobie to chwalę.Nawet udało mi się żonę namówić na tę restaurację.Dla mnie to było ważne.

Odpowiedz