Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Jesienne wakacje

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

kasia4

Jesienne wakacje

Post autor: kasia4 » ndz lip 28, 2019 11:25 am

Gdzie można spędzić urlop jesienią. Tak by można było skorzystać z pięknej pogody i spędzić czas w interesującym miejscu?

RobertoK

Re: Jesienne wakacje

Post autor: RobertoK » pn lip 29, 2019 5:03 am

Zależy czy chcesz blisko (kraj) czy dalej (Europa) czy już zupełnie daleko (Azja). Wybór dość szeroki i na pewno w wielu miejscach może być i pięknie i miło można spędzić czas. Pogoda na jesieni przeważnie bywa ciekawsza niż latem, gdzie jest po prostu, ostatnio, za gorąco.

Dana

Post autor: Dana » śr lip 31, 2019 12:53 pm

Ja w tym roku pierwszy raz zarezerwowałam wycieczkę objazdową. Chcę spędzić czas poznając piękne i nieodkryte uroki Uzbekistanu. Bardzo jestem podekscytowana tym przedsięwzięciem jak i tak daleką wyprawą.

agag221

Post autor: agag221 » czw sie 01, 2019 2:32 am

Może Gruzja? Jesienią powinno być tam jeszcze ciepło, a z pewnością jest to piękny i interesujący kraj ;)

Makowiecki

Post autor: Makowiecki » czw sie 01, 2019 12:40 pm

Gruzja fajna. Byłem w zeszłym roku. Klimat rewelacyjny. Polecam. A w tym roku jadę z Wytwórnią Wypraw właśnie do Uzbekistanu. Z tego co oglądałem zdjęcia osób, które tam były, miejsce jest tak samo urokliwe i klimatyczne. Warto zobaczyć. Sam jestem ciekaw jak to będzie.

Awatar użytkownika
topik61

Post autor: topik61 » sob sie 03, 2019 9:14 am

Lubię wakacje jesienią niż latem.

Awatar użytkownika
Gabba

Post autor: Gabba » pn sie 05, 2019 11:53 am

W tym roku mogę wyjechać tylko na jesień.

tubader

Post autor: tubader » pt sie 09, 2019 4:28 am

Fajnie o tym piszą w tym artykule https://kamagra1.pl/otylosc-przyczynia- ... -potencja/ dla mnie super !

Rolnik

Post autor: Rolnik » pn sie 12, 2019 8:14 am

Makowiecki pisze:
czw sie 01, 2019 12:40 pm
Gruzja fajna. Byłem w zeszłym roku. Klimat rewelacyjny. Polecam. A w tym roku jadę z Wytwórnią Wypraw właśnie do Uzbekistanu. Z tego co oglądałem zdjęcia osób, które tam były, miejsce jest tak samo urokliwe i klimatyczne. Warto zobaczyć. Sam jestem ciekaw jak to będzie.
Uzbekistan to raczej nie jest zbyt popularny kierunek, więc wydaje mi się bardzo atrakcyjny ;) Takie miejsca, które nie sa popularne, czestooferuja ciekawsze warunki i bardziej oryginalne atrakcje. Kiedyś popularna była Chorwacja a inne kraje bałkanów uznawane za mało atrakcyjne. A teraz? Czarnogóra czy Albania sa coraz bardziej popularne. Pewnie kiedyś będzie podobnie z krajami Azji. Uzbekistan, Kazachstan to całkiem interesujące, rozległe tereny. I na pewnodla nas bardzo egzotyczne. Moze to być calkiem fajna wycieczka. Muszę poczytać.

Concetta

Post autor: Concetta » śr sie 14, 2019 3:42 am

A co powiedzielibyście na wyprawę nieco bliżej np. do Kijowa czy Lwowa? Sama już od jakiegoś czasu zamierzam się tam wybrać. Co więcej, zaczęłam już nawet szukać środka transportu, którym mogłabym się wybrać, i ciekawą opcją wydały mi się bilety autobusowe , dostępne w Busfor.pl. Można je zamówić online, bez konieczności odwiedzania kasy, a co więcej nie tylko ceny są tutaj naprawdę przystępne, ale też w żaden sposób nie musimy się obawiać o komfort w trakcie podróży:).

daleka

Post autor: daleka » pn sie 19, 2019 12:45 am

Myślę właśnie o wyprawie do Lwowa. Ale raczej samolotem.

Odpowiedz