Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Lampy do salonu

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

edison

Lampy do salonu

Post autor: edison » wt lip 09, 2019 3:05 am

Duży wybór lamp do mieszkania jak i do ogrodu - https://edisonlighting.pl/. Doskonałe rozwiązanie na dekoracje wnętrza czy na prezent. Zapraszam

daleka

Re: Lampy do salonu

Post autor: daleka » wt lip 09, 2019 5:17 am

My kupiliśmy z Ikea. Podobają mi się minimalistyczne lampy.

Roman77

Post autor: Roman77 » ndz lip 28, 2019 10:25 am

Ale kto broni Wam zorganizować sobie takie lampy, które się Wam najbardziej podobają? Przecież to Wasz dom i powinniście wybierać wszystko zgodnie ze swoim gustem. W https://www.hurtelektryczny.pl/lampy-su ... zewnetrzne możecie znaleźć ciekawe propozycje na wykończenie tematu oświetlenia. Myślę, że może się Wam to spodobać.

sitko21

Post autor: sitko21 » pn lip 29, 2019 1:25 pm

Generalnie to tez ostatnio szukałem w kilku sklepach fajnych lamp tylko dla mnie warunkiem koniecznym byl włącznik nożny i udalo mi sie znalezc lampy drewniane stojace na 3 nogach wiecie o jakich mowie? W sumie mi sie podobaj i fajnie wpasowaly sie w salon :)

Werox111

Post autor: Werox111 » czw sie 08, 2019 6:51 am

Jeżeli chcecie sobie kupić lampy do salonu a macie go urządzonego w stylu minimalistycznym i nowoczesnym to idealnym miejscem będzie Salon z lampami . Ja kupuję tylko tam bo podoba mi się ten styl.

Rodan_Ptak_Śmierci

Post autor: Rodan_Ptak_Śmierci » czw sie 08, 2019 7:26 am

Salon powinien być dobrze oświetlony.

BigasPL

Post autor: BigasPL » czw sie 08, 2019 2:35 pm

Zgadzam się z moim przedmówcą, że ledy są teraz na topie. Widać, że gość zna się na rzeczy tak samo dobrze jak ja i wie co mówi...

Karol

Post autor: Karol » pn sie 12, 2019 1:56 am

Jeżeli mówimy o oświetleniu salonu to warto zainwestować również w lampę podłogową, która idealnie współgrały ze stylem panującym w pomieszczeniu. Sam żyrandol zdecydowanie nie dopełni całości! Ja mogę polecić sklep mlamp.pl, który specjalizuje się w oświetleniu pod każdy rodzaj aranżacji. A na czym Wam zależy w jeżeli chodzi o wybór lamp?

daleka

Post autor: daleka » pn sie 19, 2019 12:44 am

Lampa do salonu musi być zjawiskowa. To jest dodatek, który powinien dać "to coś".

ostrożna

Post autor: ostrożna » ndz sie 25, 2019 7:23 am

Bardzo ciekawa oferta lamp do salonu znajduje się tu https://lampykemar.pl/90-wyprzedaz
S a tu lampy wiszące i stojące i nie tylko takie. Ciekawe nowoczesne wzornictwo, staranne wykonanie. A do tego okazja bo trwa wyprzedaż i ceny są niższe.

schieerw

Post autor: schieerw » ndz wrz 08, 2019 6:20 pm

Proponuje przejrzeć ofertę tego sklepu

Awatar użytkownika
wilkinson.deontae

Post autor: wilkinson.deontae » pn wrz 09, 2019 1:21 pm

Dzięki za polecenie, czeka mnie niemały remont!

mysska

Post autor: mysska » śr wrz 18, 2019 5:21 am

Natomiast moją uwagę ostatnio przykuła oferta strony cudownelampy.pl . U nich naprawdę można znaleźć oryginalne modele lamp i co ważne są one od znanych producentów. Także macie pewność, że kupicie tam lampy wysokiej jakości. Ja chętnie kupię u nich lampy do swojego domu.

wenecja

Post autor: wenecja » śr wrz 18, 2019 6:28 am

Taka jest prawda, że salon jest jednym z najistotniejszych pomieszczeń w domu. Dlatego każdy jego aspekt powinien być zadbany. Na pewno warto byłoby wybrać lampę, która będzie podkreślać salon. Która nada mu nowego znaczenia, doda charakteru. A z pewnością tutaj sprawdzą się chociażby lampy zuma line , które można znaleźć w klasycznym i całkiem nowoczesnym wydaniu.

Awatar użytkownika
fritsch.gladyce

Post autor: fritsch.gladyce » śr wrz 18, 2019 8:09 am

Również szukam lamp, które będą pasowały do stylu industrialnego.

Odpowiedz