Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Pożyczka w wieku 18 lat ?

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Mateusz64

Re: Pożyczka w wieku 18 lat ?

Post autor: Mateusz64 » pn lis 25, 2019 4:18 am

Ja również nieraz w kryzysowych sytuacjach korzystałem z takiego właśnie rozwiązania i bardzo sobie chwalę. Chwilówki dla dłużników to też dla niektórych jedyne rozwiązanie, ale jak dla mnie to nie ma się czego bać. Oczywiście jeśli mamy możliwości spłaty takiej chwilówki, jak każdej innej pożyczki czy kredytu. W tym przypadku jest jedynak zdecydowanie prościej, bo nie trzeba się zajmować papierkowymi sprawami i formalnościami, jak to bywa w przypadku banków. :)

PiotrD

Post autor: PiotrD » pn lis 25, 2019 9:53 am

Najlepsze pożyczki dla osób w wieku od 18 do 99 lat są w Szybkiej Gotówce. Polecam ich z całego serca - są w 100% bezpieczni i mają świetną ofertę. Pierwszą chwilówkę udzielą za darmo. 

mccullough.petra
Kontaktowanie:

Post autor: mccullough.petra » śr lis 27, 2019 4:10 am

Wiek nie ma znaczenia jeśli mamy płynność finansową i pewność, że bez problemu spłacimy zaciągniętą pożyczkę.

Kordi33

Post autor: Kordi33 » pn gru 09, 2019 1:37 am

Skontaktuje się w tej sprawie z doradcami kredytowymi, którzy pomogą Ci uzyskać kredyt/pożyczkę dopasowaną do Twoich warunków.
Na stronie https://splatakredytow.pl/kredyt-na-splate-chwilowek/ możesz uzyskać taką pomoc i myślę, że w tym przypadku warto
skorzystać tym bardziej, że konsultacja jest darmowa.

edgardo.abbott
Kontaktowanie:

Post autor: edgardo.abbott » pn gru 09, 2019 2:32 am

Czy można zabrać pożyczkę na dowód tymczasowy? Jak to wygląda w takich okolicznościach, czytałem na https://pewny-prawnik.pl/blog/78/tymcza ... d-osobisty, że taki dowód ma po prostu krótszy czas ważności. Wiem, że potwierdzam nim swoją tożsamość, jednak czy normalnie dostanę na niego pożyczkę bez żadnych problemów?

hudson58
Kontaktowanie:

Post autor: hudson58 » wt gru 10, 2019 3:41 am

Wydaje mi się, że to nie jest żaden problem, jednak najlepszą decyzją będzie zapytanie się u źródła, żeby mieć pewność.

Awatar użytkownika
ukoss

Post autor: ukoss » śr gru 11, 2019 8:50 am

Wydaje mi się, że można się starać o taką pożyczkę, ale trzeba mieć dobrą sytuację finansową, żeby były dowody, na to, że w przyszłości się ją spłaci

KonradSkal

Post autor: KonradSkal » pt gru 20, 2019 8:01 am

Witam chciałbym się dowiedzieć jednej rzeczy, czy jest możliwa pożyczka bez BIK . Wypadła mi nagła sytuacja i musze mieć pieniądze. I teraz pytanie czy bez BIK u da się dostać jakąkolwiek pożyczkę? Ta pożyczka jest mi naprawdę bardzo potrzebna. Jasli ktoś coś wie to proszę o pomoc. Trochę o tym czytałem na tej stronie: http://rol-kredyt.pl

artur443877878

Post autor: artur443877878 » sob gru 21, 2019 3:56 am

Szybkie pożyczki bez zaświadczeń o zarobkach to nowa oferta na https://lowcachwilowek.pl/mala-pozyczka/ .W firmie można pożyczyć nawet 10 tysięcy złotych, a kwotę do spłaty rozłożyć na 24 raty. Dzięki temu comiesięczna rata nie jest obciążeniem dla portfela i jest realna do spłaty. Wybierz prostą i przyjazną ofertę pożyczkową, którą możesz dopasować do

Rodan_Ptak_Śmierci

Post autor: Rodan_Ptak_Śmierci » sob gru 28, 2019 4:06 am

Wchodząc w dorosłość, już od razu na starcie brać kredyt? No nie wiem, czy to taki dobry pomysł.

Stasik

Post autor: Stasik » wt sty 07, 2020 7:39 am

Jak bierze się z głową to można brać. Jak się myśli o kredycie długoterminowym i spłaca w terminie, to od razu buduje się dobry wizerunek w BIK. Przyda sie na przyszłość. A jak potrzeba na teraz ale z możliwością szybkiej spłaty to może SmartPożyczka? Bardzo fajne i przejrzyste zasady działania.

monna

Post autor: monna » wt sty 21, 2020 3:34 pm

Niestety miałam pecha i mój samochód siadł. Okazało się, że do wymiany jest silnik. Koszt silnika, jak i naprawa możecie się domyślać, że będą wysokie. Dlatego nawet nie mam wyboru i muszę skorzystać z pożyczki. Nie chce jednak popełnić żadnego błędu. Dlatego chce zgłosić się do firmy https://ic-ekspertfinansowy.pl , ponieważ słyszałam, że to bardzo doradza kredytowy.

camio

Post autor: camio » wt sty 28, 2020 3:40 pm

A orientowaliście się już może czym jest biała lista podatników VAT?
Uważam, że warto zapoznać się z tym zagadnieniem, jeśli rozważa się jakiekolwiek poważniejsze kroki.

matik

Post autor: matik » śr sty 29, 2020 3:04 am

Po pierwsze, czy masz pracę i jesteś w stanie taką pożyczkę spłacić? Każda firma pożyczkowa ma w ofercie taki produkt jak pożyczka dla młodych, ale musisz pamiętać, ze pieniądze trzeba oddać. A jeśli nie masz z czego to nie pożyczaj, bo jak wiadomo w kłopoty finansowe wpada się szybko, ale trudniej się z nich wyplątać.

sofia11

Post autor: sofia11 » czw sty 30, 2020 8:03 am

Jeśli pracujesz i wiesz, ze jesteś w stanie spłacić tą pożyczkę to weź. Ja od siebie mogę polecić pożyczki z https://www.funeda.pl/pozyczki-w-funeda.html Oferta tej firmy jest bardzo atrakcyjna. Sama od jakiegoś czasu myślę o pożyczce i chyba w końcu się zdecyduję. Ostatnio mamy coraz więcej wydatków.

Odpowiedz