Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Co na suchą skórę?

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Bihoki

Co na suchą skórę?

Post autor: Bihoki » pn cze 10, 2019 5:12 am

Czy jest na forum ktoś kto tak samo jak ja zmaga się z problemem suchej skóry? jeśli tak to może podpowiecie mi co jest najlepiej w takiej sytuacji stosować? Czy ktoś z was słyszał może o czyms takim jak maść konopna? Ja niedawno wyczytałam, że własnie ona jest w takiej sytuacji bardzo skuteczna. Możecie mi coś więcej na ten temat powiedzieć?

pawelosman

Re: Co na suchą skórę?

Post autor: pawelosman » śr cze 19, 2019 5:23 am

Te maście konopne stały się coraz bardziej popularne, więc chyba faktycznie warto.

mimi9

Post autor: mimi9 » wt cze 25, 2019 3:02 am

Ostatnio sporo się słyszy o dobroczynnym działaniu olejków CBD, nie tylko na skórę, ale i na cały organizm. Taka maść konopna jest dostępna na stronie https://biokonopia.pl/, moim zdaniem w całkiem atrakcyjnej cenie. Posiada ona bardzo wysokie stężenie ekstraktu Cannabis Sativa, dzięki czemu jej pozytywne działanie można zobaczyć w stosunkowo krótkim czasie ;) Polecam wypróbować ;)

daleka

Post autor: daleka » ndz cze 30, 2019 3:42 pm

Dużo ludzi chwali naturalne kosmetyki. Może coś takiego?

Awatar użytkownika
DaltonPage

Post autor: DaltonPage » czw lip 04, 2019 7:07 am

Na pewno krem Nivea. To jest sprawdzony sposób.

witodo

Post autor: witodo » czw lip 04, 2019 7:28 am

Jeśli walczycie ze suchą skórą to ja polecam spróbować (bo oczywiście nie wiem czy na Was też to tak podziała dobrze jak na mnie) ale kupić sobie kwas hialuronowy i krem mocno nawilżający, zmieszać troszkę jednego i drugiego i wklepać w buzię. Ja miałem bardzo duży problem ze suchą skóra i to pomogło.
Sezon rowerowy 2019 - dowiedz się więcej tutaj!

della
Kontaktowanie:

Post autor: della » sob lip 06, 2019 8:57 am

Jak skóra jest bardzo sucha to koniecznie trzeba dopasować sobie kosmetyk typowo dla takiego rodzaju skóry. Dużo da regularne używanie kremu witaminowego HB. Po nim skóra jest odżywiona. On właśnie nie tylko szybko się wchłania, ale też pielęgnuje skórę.

zeberka1

Post autor: zeberka1 » pn lip 15, 2019 4:14 am

Mi najbardziej dokuczała sucha skóra na dłoniach, ale wiadomo ciągle nimi się coś robi, moczy w wodzie, więc jeśli skóra ma takie tendecje to jest to problem. Przez przypadek od znajomego który na siłowni ćwiczy dowiedziałam się o kremie Aferworkout, który sportowcy stosują. Im dłonie się niszczą bardzo, często odciski się robią, pęcherze zrywają. Ten kremik bardzo szybko skórę regeneruje i ulgę przynosi. Teraz powiem, że niech inne się schowają.

Awatar użytkownika
AnnaJan

Post autor: AnnaJan » pn lip 15, 2019 11:32 am

Zaraz po kąpieli używam balsamu Nivea.

pawelosman

Post autor: pawelosman » czw lip 18, 2019 3:15 pm

Po kąpieli jakiś krem, czy balsam. Jeżeli to problem przewlekły, to warto odwiedzić dermatologa.

janka81

Post autor: janka81 » śr lip 24, 2019 7:47 am

pawelosman pisze:
czw lip 18, 2019 3:15 pm
Po kąpieli jakiś krem, czy balsam. Jeżeli to problem przewlekły, to warto odwiedzić dermatologa.
ja po kąpieli zawsze smaruję się kremem nawilżającym Beta-Skin :P

Bronka

Post autor: Bronka » śr sie 07, 2019 12:10 pm

Decydując się na zakup kosmetyków,warto wybierać te naturalne,oparte na składnikach które nawilżą i ukoją nasza skórę.Takie kosmetyki oferuje sklep Jasmeen.Jest to sklep internetowy, w którym znajdziemy spory wybór kosmetyków naturalnych,organicznych pochodzenia arabskiego.Dzięki swoim naturalnym składnikom,olejom,witaminom,wspaniale spełniają swoja funkcję.Sklep oferuje też szereg promocji,nowości https://sklep.yasmeen.pl/n-o-w-o-s-c-i.html dzięki którym można dokonać zakupów najlepszych kosmetyków w przystępnych cenach.

porzeczka

Post autor: porzeczka » pt sie 09, 2019 1:57 am

Stosuję maskę https://sklep.biodermic.pl/pl/p/Maska-h ... k-25-ml/51 dodatkowo z tej serii używam kremu na dzień i na noc. Skóra wygląda lepiej, jest bardziej nawilżona, skórki nie odstają i jak podkładem się maluje to dobrze wyglądam

Awatar użytkownika
bisabolol

Post autor: bisabolol » śr sie 14, 2019 12:28 pm

Krem wiesiołkowy GAL z apteki. Bezkonkurencyjny kosmetyk z naturalnym składem i w dodatku niedrogi.

Odpowiedz