Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Aranzacja wnętrz salonu

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Joki88

Aranzacja wnętrz salonu

Post autor: Joki88 » czw maja 23, 2019 4:28 am

Witajcie! Jestem w trakcie urządzania salonu. Szukam fajnych elementów dekoracyjnych , oraz takich które będą stanowiły fajne wyposażenie. Wnętrze salonu mam w stylu skandynawskim. . Gdzie najlepiej kupić takie rzeczy ? Zależy mi na tym aby były wyjątkowe i niepowtarzalne. Znajoma poleca mi sklep w którym mają bardzo dużo ciekawych i nowoczesnych dodatków zerknijcie www.mandihouse.pl Korzystaliście z ich usług i zamawialiście coś ?

nimfa

Re: Aranzacja wnętrz salonu

Post autor: nimfa » śr lis 13, 2019 11:18 pm

Witaj Joki88. Widzę, że jesteśmy na tym samym etapie aranżacji mieszkania. Niedawno odziedziczyłam piękne i przestronne mieszkanie w kamienicy po dziadkach. Początkowo myślałam, że sprzedam i kupię coś w nowym budownictwie. Przyznam, że rzadko odwiedzałam dziadków. Głównie dlatego, że większość życia spędziłam z rodzicami w Norwegii. Jednak pokochałam to wnętrze. Kilka mebli zostawiłam, ponieważ to antyki. Idealnie pasują do tego wnętrza. Pomyślałam, żeby utrzymać je w tym właśnie stylu. Planuję dokupić jeszcze zabytkowy zegar https://www.antyki-bronisze.pl/kategoria/2 Żeby było tutaj coś mojego, ale z duszą i historią.

liczi

Post autor: liczi » pt lis 15, 2019 1:43 am

W sieci nie brakuje inspiracji aranżacyjnych, można je przejrzeć i wybrać coś dla siebie.

Fifiok

Post autor: Fifiok » wt gru 03, 2019 4:04 am

pewnie :) Blogów aranżacyjno dekoratorskich jest naprawdę mnóstwo :))

Zagflauer

Post autor: Zagflauer » wt gru 03, 2019 7:21 am

A co jeśli chodzi o oświetlenie? Jeśli nie macie pomysłu- zerknijcie tutaj jakie są obecnie trendy. Myślę, ze się zainspirujecie ;)

connor1

Post autor: connor1 » śr sty 29, 2020 7:59 am

Apropos aranżacji, znalazłam ostatnio idealne shuttersy do mieszkania, piękne, drewniane i stylowe. Polecam https://www.wakorolety.pl/ ;)

camio

Post autor: camio » pn maja 25, 2020 11:31 am

A może meble antyczne? Znalazłam kilka na stronie Pokato.

Odpowiedz