Witamy na Forum Polonii w Dallas!

dentysta warszawa

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

tankusia

dentysta warszawa

Post autor: tankusia » pt maja 03, 2019 11:42 am

Potrzebny mi namiar na - dentysta warszawa- tylko w tym mieście. Bo mam parę zebów do naprawy tak z trzy będą. Byl może ktos w tym miejscu http://odent.pl/ ? Bo dentysta warszawa mi potrzebny bardzo szybko zanim zacznie jeszcze mocniej boleć

Kaantorex

Re: dentysta warszawa

Post autor: Kaantorex » ndz maja 05, 2019 10:26 am

W Warszawie jest wielu dobrych dentystów, szczególnie ten salon przy Stadionie Narodowym

tobikdent
Kontaktowanie:

Post autor: tobikdent » wt cze 18, 2019 3:45 am

Lepiej jechać do mniejszego miasta tam jest taniej

dagmarakal
Kontaktowanie:

Post autor: dagmarakal » sob lip 20, 2019 1:32 pm

Fakt W Toruniu jest sporo dobrych dentystów i niedrogich w porównaniu z warszawą czy trójmiastem. Wiadomo że z bólem nikt nie będzie jechał kawał drogi, ale na zabiegi planowane można się przejechać i zaoszczędzić

Aligator20

Post autor: Aligator20 » pt sie 02, 2019 12:16 am

Nie ma się co zastanawiać, sprawa naprawdę nie jest skomplikowana. Jeśli macie problem z uzębieniem, to powinniście jak najszybciej skorzystać z dobrego specjalisty. W przeciwnym razie będzie tylko coraz gorzej. Właśnie dlatego dobrym wyborem może być wizyta w https://www.adent.com.pl/zakres-uslug/p ... rcelanowe/ gdzie możecie liczyć na najbardziej rzetelne wsparcie i skuteczną pomoc stomatologiczną.

Concetta

Post autor: Concetta » pn sie 12, 2019 8:21 am

Pewnie większość z nas jest w stanie wymienić dobrych dentystów w różnych miastach. Ja jednak chciałabym Was podpytać, czy ktoś może korzystał z takiej oferty jak implanty kraków . Generalnie chodzi mi o doświadczenia i generalnie odczucia, związane z takim sposobem niwelowania braków w uzębieniu.

Dentystka678
Kontaktowanie:

Post autor: Dentystka678 » ndz sie 18, 2019 4:36 pm

A ile kosztuje kawa?

Odpowiedz