Witamy na Forum Polonii w Dallas!

firma

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

izka

firma

Post autor: izka » śr kwie 10, 2019 4:27 am

Zależy mi na tym aby była możliwość integracji z drukarką fiskalną, umożliwiająca generowanie paragonów fiskalnych bezpośrednio z programu w komputerze. Macie takie rozwiązanie bo szukam i szukam. I na razie nic.

Słuchawa

Re: firma

Post autor: Słuchawa » czw kwie 11, 2019 5:01 am

O nie wiedziałam że jest taka możliwość a rzeczywiście usprawniło by to mocno pracę. zaraz poszukam.

pallada1

Post autor: pallada1 » pt kwie 12, 2019 6:05 am

Na pewno w Sieci znajdą się porady na ten temat. Nie mam co do tego wątpliwości.

Gonzo

Post autor: Gonzo » pt kwie 12, 2019 10:35 am

Jest mnóstwo programów które mają wbudowane takie wtyczki i dodatkowo dają wiele innych możliwości. Poszukaj a na pewno coś znajdziesz.

Jarek

Post autor: Jarek » pt kwie 12, 2019 11:57 am

Skoro to takie proste znaleźć porządny i prosty program który obsłuży nam drukarkę fiskalna to proszę podaj mi bo też szukam. Jak dotąd same niedoróbki trafiam.

kotek00

Post autor: kotek00 » sob kwie 13, 2019 2:14 am

Też już parę testowałam i zawsze było coś nie tak. Teraz zrobię okres próbny w wfirma. Ten program sporo osób poleca to sprawdzę. Łączy się z zus i bankowościa. Ksiegowość można w nim prowadzić i kadry i płace.

Karkowa

Post autor: Karkowa » sob kwie 13, 2019 4:24 am

Właśnie po to są okresy próbne żeby sprawdzić czy coś się sprawdzi czy też nie. Jeśli nie działa to szukasz dalej ale z drugiej strony nikt nie będzie co 30 dni programu do księgowości zmieniał.

veto0

Post autor: veto0 » czw kwie 18, 2019 2:59 am

W firmie, zawsze potrzebna jest kasa fiskalna. Nie zawsze musi być ona dużo, czasem wystarczy przenośna kasa fiskalna któa jest mała i pozwala na przemieszczanie się z nią co jest ogromnym plusem!

protagoras

Post autor: protagoras » śr kwie 24, 2019 3:22 am

Mała, stawiająca pierwsze kroki firma powinna zważać bardzo na to, by nie narobić sobie problemów z płynnością finansową. Zwłaszcza w tym krytycznym okresie, kiedy biznes jeszcze nie zarabia na siebie. Bardzo przydatne w zaradzeniu takim problemom mogą być usługi faktoringu. Dla niewielkich firm wystawiających faktury na małe kwoty przewidzianą taką opcję, jak mikrofaktoring, o której można sobie tutaj poczytać: https://www.monevia.pl/mikrofaktoring-s ... zych-firm/. Może kogoś z Was to zainteresuje :).

kejt

Post autor: kejt » sob maja 18, 2019 6:25 am

Tak naprawdę bez względu na rodzaj prowadzonej przez siebie działalności warto zastanowić się nad wdrożeniem odpowiedniego oprogramowania, które pozytywnie wpłynie na działanie danego biznesu. Teraz już chyba każda branża decyduje się na odpowiedni program. W gabinetach lekarskich od jakiegoś czasu Medchart zyskuje popularność. Na stronie https://medchart.pl/możesz przeczytać na ten temat wiele informacji. Program działa w chmurze, przez co jest do niego dostęp z każdego komputera.

ignacy55

Post autor: ignacy55 » ndz maja 19, 2019 3:02 am

Wiodącym dostawcą kompleksowych urządzeń fiskalnych jest PCKF - https://www.pckf.pl. Nie wiem czy o nich słyszałeś, ale wydaję mi się, że po zapoznaniu wielu ofert różnych firm na rynku, PCKF oferuje wysokiej jakości sprzęt od wiodących producentów jak m.in. Elzab, Novitus, Posnet, Insert. W zależności od potrzeb, znajdziesz tam urządzenia przeznaczone do pracy w punktach stacjonarnych, ale także rozwiązania oferujące komfortowe obsługiwanie klientów w trybie mobilnym.

Odpowiedz