Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Samodzielna księgowość

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Awatar użytkownika
Kortyzol

Re: Samodzielna księgowość

Post autor: Kortyzol » pt lip 12, 2019 8:34 am

Księgowość to jest wspaniała rzecz! Obecnie robię w niej karierę i dobrze na tym wychodzę finansowo.

daleka

Post autor: daleka » śr lip 17, 2019 3:37 am

Samodzielnie? Nie... tylko zlecić księgowej!

pawelosman

Post autor: pawelosman » czw lip 18, 2019 3:12 pm

Wiele osób to robi, ja również w swojej firmie i chwalę sobie. Jest to przede wszystkim zaoszczędzenie czasu, ale warto pokusić się o oprogramowanie, które da nam nie tylko możliwość wystawiania faktur, ale też jeszcze takie elementy, jak chociażby monitorowanie czasu pracy naszych pracowników. Od siebie polecam firmę reset2 - https://www.reset2.pl/oferta/standard, która specjalizuje się w programach pozwalających na zarządzanie firmą. Posiadam od nich oprogramowanie stworzone stricte pod moje potrzeby i jest świetne ;)

warda7

Post autor: warda7 » pn sie 12, 2019 7:25 am

samodzielna księgowość to zbyt duże ryzyko według mnie, lepiej to komuś zlecić, np. biuro księgowe mokotów ma dobre opinie

paluch

Post autor: paluch » wt sie 13, 2019 6:43 am

Chyba nie zaryzykowałbym prowadzenia samodzielnej księgowości. Patrząc na to jak dużą wiedzę i doświadczenie posiada moje biuro rachunkowe to nie miałbym do tego głowy aby ogarniać wszystko samodzielnie.

trymek

Post autor: trymek » ndz sie 18, 2019 4:10 am

Jeżeli chcecie prowadzić księgowość samodzielnie to od razu Wam powiem, że musicie odbyć dużo szkoleń takich jak https://totalexpert.pl/szkolenie/kadry- ... /katowice/ żeby zdobyć potrzebne doświadczenie. Księgowość jest bardzo trudna, chyba, że urodziliście się z talentem do tego to zazdroszczę, bo ja niestety tyle szczęścia nie miałem :)

Odpowiedz