Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Gdzie na urlop w Polsce?

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

jurrek712
Kontaktowanie:

Re: Gdzie na urlop w Polsce?

Post autor: jurrek712 » pn gru 10, 2018 6:59 am

Myślę że Zakopane lub Polskie morze to dobre opcje na wczasy w Polsce. Nie sądzicie ?
Samotności! Do ciebie biegnę jak do wody/ z codziennych życia upałów/ Z jakąż rozkoszą padam w jasne, czyste chłody/ Twych niezgłębionych kryształów kurtki damskie zimowe

basiula

Post autor: basiula » pn gru 10, 2018 7:47 am

zależy co lubicie, ja kocham np mazury :) cos posredniego pomiędzy górami, a morzem :)
Moctivin- pozbądź sie grzybicy

Awatar użytkownika
Susek

Post autor: Susek » pt sty 04, 2019 7:31 am

Wielokrotnie spędzałam wraz z mężem urlop na wodach jeziora na Mazurach. Mamy jacht, który nieco odnowiliśmy dzięki stronie z wyposażeniem na jachty. Zamówiłam wszystko z internetu i łódź wygląda jak nowa. W tym roku bardzo chciałabym zaprosić swoich znajomych na ich pierwszy rejs :)

Awatar użytkownika
kola3d

Post autor: kola3d » sob sty 05, 2019 5:33 am

Ja się kompletnie na tym nie znam. Nie będę w stanie pomóc w tym zakresie.
Starałam się dzisiaj być lepszym człowiekiem, ale świat nie współpracuje.

Rodan_Ptak_Śmierci

Post autor: Rodan_Ptak_Śmierci » wt sty 15, 2019 6:07 am

Co, nigdy nie byłeś na urlopie?

daleka

Post autor: daleka » wt sty 15, 2019 8:05 am

No właśnie! Ja jak w Polsce, to Mazury.

iza44

Post autor: iza44 » czw sty 24, 2019 6:36 am

Obowiązkowo Jezioro Zegrzyńskie . Rejs statkiem po nim to coś pięknego http://www.jagodowyrys.pl/ . Takich widoków nie zastąpi nic. Jak jeszcze nie byliście, to koniecznie musicie zwiedzić.

serdelka

Post autor: serdelka » czw sty 24, 2019 12:22 pm

jak urlopik to najlepiej morze albo góry. Ale jak nasz urlop jest krótki np taki weekendowy to lepiej nie tracić czasu na dojazdy i poszukać oferty fajnego miejsca, w którym jeszcze nie byliśmy, gdzie będziemy mogli odpocząć i zrelaksować sie. Ja znalazłam ofertę https://starydrahim.pl/ w Powiecie Drawskim (zachodniopomorskie). I można dobrze zjeść, spędzić noc w przyjemnych warunkach no i mieć tyle rzeczy do zwiedzania.

147monika

Post autor: 147monika » czw sty 24, 2019 3:23 pm

MAZURY! Kochani nie ma piękniejszego miejsca w Polsce i na Świecie niż Mazury! W końcu Mazury to cud natury.

karola10

Post autor: karola10 » ndz mar 24, 2019 7:21 am

Jęsli marzysz o fajnym i mile spędzonym czasie, zachęcam do spojrzenia na ofertę neo hotel :) na pewno będziesz zadowolony i spodoba się to wszystkim członkom Twojej rodziny.

koyaa

Post autor: koyaa » pn mar 25, 2019 2:33 am

Cześć. Jest tu ktoś z Poznania? Bo mam zamiar w najbliższym czasie się tam wybrać razem z mężem. Zależy mi w głównej mierze na hotelach ze spa, bo chcielibyśmy wypocząć na maksa.

Awatar użytkownika
Olivvia

Post autor: Olivvia » pn mar 25, 2019 2:28 pm

Co roku staram się odwiedzać polskie góry i polskie morze :) Chociażby na parę dni.

Majkel

Post autor: Majkel » pt mar 29, 2019 3:17 am

Dokładnie, popieram poprzedników :D Mazury cud natury. Szczególnie polecam rejon "mazury garbate". Okolice Ełku, Olecka itp. To są takie trochę mniej turystycznie zagospodarowane miejsca, jest ciszej, aczkolwiek wszystko się zmienia. Bardziej komercyjne miejsca to oczywiście Mikołajki, Mrągowo, Augustów itp. Fajnym sposobem na urlop na Mazurach jest wynajem jachtu i przepłynięcie kilku jezior :) Niektóre jachty nie wymagają nawet patentu. Mój ulubiony to maxus 33. Jeden z fajniejszych jachtów na jakich było mi dane pływać :) Także polecam poszukać jakiejś dobrej firmy oferującej jachty na wynajem i udanie się w rejs życia po mazurskich mazurach :)

paniola

Post autor: paniola » pt mar 29, 2019 6:49 am

Podczas urlopu najważniejsze jest dla mnie to, aby blisko byla woda. Czy to morze, jezioro czy basen, ale ma to dla mojej rodziny duże znaczenie. Kamizelki ratunkowe i asekuracyjne https://www.sklepratownik24.pl/kamizelki.html to niezwykle istotny element każdej wodnej wyprawy. Wybierając sie na wyprawe wodną, takie elementy sa niezbędne. Warto o tym pamietac podczas wakacyjnych wycieczek.

tomroz

Post autor: tomroz » pt mar 29, 2019 7:13 am

Polecam i to bardzo, bardzo gorąco wyjazd na mazury! W poprzednim roku byłem pierwszy raz, jednak zakochałem się! Te jeziora, łąki, ogólnie widoki są rewelacyjne. Moim zdaniem na mazurach naprawdę da się odpocząć!!
Osprzęt w postaci wideł do wózków widłowych! Dowiedz się więcej tu!

Odpowiedz