Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Gdzie na urlop w Polsce?

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Bakutykla

Gdzie na urlop w Polsce?

Post autor: Bakutykla » pt maja 29, 2015 3:20 am

Hej! Mam w tym roku w planach odwiedzić Polskę w końcu, bo dawno tam nie byłam, a zawsze chciałam się wybrać w polskie góry. Pamiętam, jak znajomi zachwalali Karkonosze i cudowny Karpacz i to właśnie tam planuję się w tym roku w końcu wybrać i stad moje pytanie: Czy ktoś z Was może mi polecić jakieś hotele w Karpaczu? Miejsca, gdzie można odpocząć i zrelaksować się? Coś , gdzie można nabrać pozytywnej energii i najlepiej takie miejsce, gdzie mają dobre jedzonko? Znajdzie się coś takiego? Można zarezerwować taki hotel przez internet?

TerrilynKrk86

Post autor: TerrilynKrk86 » ndz maja 31, 2015 7:59 am

W dzisiejszych czasach chyba wszystko można załatwic przez internet :P. Więc wystarczy wklepac w wyszukiwarkę to, co cie interesuje i oferty same sie pojawia :). nie dam ci konkretnych namiarow, bo sama nigdy w karpaczu nie bylam, wstyd sie przyanc, trzeba to nadrobic wkrotce. ale jestem pewna, ze uda ci sie znalezc cos w korzystnej cenie poprzez przegladniecie ofert i dopasowanie ich do twoich preferencji :).

ekoarlene2958

Post autor: ekoarlene2958 » pn cze 01, 2015 3:14 am

Karpacz jest przepiękny to prawda i warto go zwiedzić ... A co do noclegów to jest tam bardzo rozwinięta baza hotelowa i bez problemu każdy znajdzie coś dla siebie ... Takie lepsze hotele w Karpaczu to na pewno Greno ponieważ tam akurat byłam... jest też Gołębiewski ale dla mnie w dużej mierze przereklamowany i wcale mi się tam nie podoba
Ostatnio zmieniony pn lip 06, 2015 7:46 am przez ekoarlene2958, łącznie zmieniany 1 raz.

Bakutykla

Post autor: Bakutykla » pn cze 01, 2015 3:29 am

A jakie miejsca warto zobaczyć w Karpaczu i okolicach? Gdzie koniecznie trzeba pójść i gdzie zjeść coś dobrego? Jak wyglądają ceny w takich hotelach ktoś się orientuje? Fajnie, gdyby w hotelu był jakiś basen to można byłoby wtedy zrelaksować się wieczorem i odprężyć:) Może polecicie tez jakąś ofertę SPA? Jak już odpoczywać to w ekskluzywnym stylu przecież:)

mariolakrynica

Post autor: mariolakrynica » pn cze 01, 2015 6:57 am

Jeżeli rozchodzi się o Karpacz to tylko hotel Artus. Byłam tam dwa razy i bardzo mi się to miejsce podobało

emmaa

Post autor: emmaa » wt cze 02, 2015 3:40 am

Nad Morze lub do gór no i jeszcze mazury

OlafNake

Post autor: OlafNake » pn cze 08, 2015 4:24 am

Ja to wolę z rodziną jechać w góry.

mikrosz

Post autor: mikrosz » sob cze 13, 2015 9:30 am

Jak w Polsce to albo góry albo morze. Tylko pogoda musi dopisać, a w PL to różnie bywa. Jak leje to nie ma co robić i gdzie jechać. Mało jest wtedy atrakcyjnych miejsc i tyle ;/ Ale polecam Szczecin :) Jak ładna pogoda to jest tam pięknie i dużo atrakcji o feruje.

barnabasz

Post autor: barnabasz » wt cze 16, 2015 7:29 am

Jeśli chodzi o Karpacz to ciężko jest polecić jakiś konkretny hotel, jest ich tam cała masa! jest w czym przebierać. Karpacz sam w sobie piękny, polecam jedynie szukać hotelu jak najbliżej centrum gdyż w przeciwnym wypadku, zważywszy na górzysty teren nawet wyjście do sklepu będzie sie wiąząło z ciężką przeprawą! Miłego wypoczynku!

najkach

Post autor: najkach » wt cze 16, 2015 8:40 am

Polskie morze jest najlepsze :)

Kaszka89

Post autor: Kaszka89 » czw cze 18, 2015 1:59 am

Albo w góry albo na mazury :) dawno nie byłem w Polsce na urlopie ale w tym roku się wybieram :)

gliwiczanka
Kontaktowanie:

Post autor: gliwiczanka » czw cze 25, 2015 7:13 am

A czemu góry?
Lepiej jedź do jakiegoś ciekawego miasta!!
Częstochowa! Musisz koniecznie zwiedzić.. Piękne miejsce i piękne okolice!
http://mitra-szkolenia.pl - nowoczesne imprezy integracyjne

Tomeek

Post autor: Tomeek » czw cze 25, 2015 9:18 pm

gliwiczanka pisze:A czemu góry?
Lepiej jedź do jakiegoś ciekawego miasta!!
Częstochowa! Musisz koniecznie zwiedzić.. Piękne miejsce i piękne okolice!
Ciekawe miasta zazwyczaj ludzie mają na co dzień :D

W końcu w prawie każdym miejscu czy małym miasteczku jest coś ciekawego.

Pewnie dlatego morze i góry są bardziej powszechne jako miejsca urlopowe.

najson
Kontaktowanie:

Post autor: najson » ndz cze 28, 2015 5:40 am

Proponuje wyjazd do Łeby, można tam się zrelaksować i odpocząć od życia codziennego

kamilos
Kontaktowanie:

Post autor: kamilos » ndz cze 28, 2015 8:38 am

Proponuję Mazury, można odpocząć od zgiełku wielkiego miasta.

Odpowiedz