Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Nowoczesne schody wewnętrzne

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

Jasna

Nowoczesne schody wewnętrzne

Post autor: Jasna » pt cze 22, 2018 1:06 am

hej, szukam nowoczesnych schodów wewnętrznych do domu. Zastanawiam się czy takie schody mogą byc z drewna czy np ze szkła (które wydaje się być bardziej nowoczesnym materiałem). Znalazłam Zakład Stolarski http://www.schodyjaszczuk.pl/galeria/schody-nowoczesne/ , gdzie można zamówić fajne schody. Jak myślicie, czy ich realizacje przedstawione na stronie są naprawdę nowoczesne?

amadena

Re: Nowoczesne schody wewnętrzne

Post autor: amadena » pt cze 22, 2018 3:51 am

Schody ze szkła wyglądają niesamowicie efektownie.

mnojer

Post autor: mnojer » sob cze 23, 2018 4:08 pm

Ja mam schody drewniano metalowe i są bardzo proste

Awatar użytkownika
Eulalia

Post autor: Eulalia » wt cze 26, 2018 10:06 am

Wielkie dzięki za ciekawe porady ;) Z całą pewnością mi się przydadzą :)
To wszystko jest materiałem do poważnego przemyślenia. I pełne jest ponurych przesłanek: że nie jesteśmy może tak ważni, za jakich się uważaliśmy.

aleksandraka

Post autor: aleksandraka » pt lip 20, 2018 6:21 am

Nie od dziś jestem fanką nowoczesnych wnętrz. Schody szklane idealnie pasują do każdego nowoczesnego wnętrza. Są estetyczne, niekonwencjonalne i charakteryzują się prostą stylistyką. Szklane elementy schodów świetnie łączą się z elementami stalowymi – np. poręczami, balustradami lub stelażem schodów. Kobamet https://www.kobamet.pl/ wykona dla Państwa schody ze szkła w dowolnych kolorach lub z nadrukami. Sama zastanawiam się nad szklanymi schodami w moim domu, ale musze to jeszcze skonsultować z mężem. Napewno takie schody były by bardzo efektowne i jedyne w swoim rodzaju.

lana2

Post autor: lana2 » pt wrz 07, 2018 4:45 am

Moim zdaniem najlepiej wewnątrz budynków i tak prezentują się schody z drewna. Są wygodne i ciepłe, a do tego nadają wnętrzu charakteru. Jeśli interesują Was schody drewniane to polecam zapoznać się z ofertą, którą przygotowała dla Was stolarnia kraków. Myślę, że będzie to dobry wybór.

filipinka89

Post autor: filipinka89 » pn wrz 17, 2018 11:23 am

Mi się podobają schody drewniane, nie wiem dlaczego,ale w domu bym chciała mieć jedynie tego typu schody. Czytałam ostatnio wiele na ten temat na; http://www.domyjuhas.pl/oferta/schody-drewniane . Mają tam różne ciekawe propozycje godne uwagi. Takie schody sprawdzają się w użytkowaniu długotrwałym.

Boberek

Post autor: Boberek » pn paź 01, 2018 6:47 am

Też jestem ,,team drewniane schody" ;) Zastanawiam się tylko, czy na podłogę w tym miejscu wybrać materiał drewniany czy drewnopodobny. Co sądzicie? Nie wyobrażam sobie np. cyklinowania schodów.

Hwin

Post autor: Hwin » czw paź 04, 2018 4:01 am

to zależy jak wygląda wnętrze Twojego(?) domu czy mieszkania, czy lepiej będą pasowały schody szklane czy drewniane. Ja bym chyba jednak wolała drewniane :)

haxwell

Post autor: haxwell » czw gru 13, 2018 5:29 am

Jeśli o schody chodzi, warto przejrzeć balustrady aluminiowe. Posiadamy takie w firmie i bardzo sobie cenimy. Zero rdzy, zero przebarwień - po kilku latach użytkowania wciąż zachowały dawną świetność i formę.

Odpowiedz