Witamy na Forum Polonii w Dallas!

psychoterapia - depresja

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

erykk9213

psychoterapia - depresja

Post autor: erykk9213 » czw sty 11, 2018 6:10 am

Witam,
słyszeliście może o http://ewaczernik.pl/psychoterapia/leczenie-depresji/? Choruje na depresje i poszukuje kogoś kto pomógłby mi w tej chorobie. Ta Pani wydaje się być uczciwa i wywarła na mnie dobre wrażenie. W internecie nic nie mogę o niej znaleźć, więc nie wiem czy mam zaryzykować czy poszukać kogoś innego. Może ktoś z Was korzystał z usług tego psychoterapeuty i może coś mi więcej o Niej powiedzieć?

liczi

Re: psychoterapia - depresja

Post autor: liczi » pt sty 12, 2018 12:56 am

Jak ktoś ma problem i cierpi na depresje na pewno taka terapia powinna pomóc, oczywiście wcześniej należałoby wszystko przedyskutować z psychiatrą

koostek

Post autor: koostek » pt sty 12, 2018 5:28 am

Tylko i wyłącznie trzeba to obgadać ze specjalistą i pamiętać by żadnych leków nie brać na własną rękę!

rikan

Post autor: rikan » śr lut 07, 2018 4:23 pm

Niestety, ale jak ktoś ma depresję to wizyta u psychologa jest niezbędna.

wrażliwa

Post autor: wrażliwa » ndz lut 11, 2018 4:42 am

Depresję należy leczyć u specjalisty np tu Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Depresj ma rożne podłoża i różne są metody leczenia, przyjmowania leków. Najczęściej jest też stosowana terapia grupowa. Trwa ona 8 tygodni po 6 godz. dziennie. Jest też terapia indywidualna.

original_freak

Post autor: original_freak » sob lut 17, 2018 9:16 am

Są różne metody leczenia depresji oraz pomocy. Zanim zaczniemy myśleć o lekach, polecam spróbować innych metod. Psychoterapia może być skuteczna, jeżeli tylko jesteśmy otwarci na zmiany. Na stronie http://psychoterapiazacisze.pl/ jest kontakt do psychologów i psychoterapeutów. Pomogą nam oni rozwiać wątpliwości i odpowiedzą na pytania. Jednocześnie warto pamiętać, że każda terapia zajmuje trochę czasu, a na efekty trzeba poczekać. Warto być cierpliwym. :)

prisztinowy

Post autor: prisztinowy » ndz lut 18, 2018 9:59 am

Depresja jest bardzo przykrą chorobą...

Krzysiek6907

Post autor: Krzysiek6907 » wt lut 27, 2018 1:32 pm

Nerwica, która mnie męczy , również jest ciężką chorobą, taką samą jak depresja. Jestem po wielu terapiach, jednak to dopiero witamina D3 pomogła mi uspokoić nerwy, jak i poradzić sobie z niektórymi napadamy choroby. Jej specjalna forma , cholekalcyferol , jest lepiej przyswajalna, dlatego ma większy wpływ na organizm. Warto to rozważyć , kiedy mamy depresję , albo nerwicę.

inga

Post autor: inga » pt mar 02, 2018 8:05 am

Wcale się nie dziwię, witamina d jest niezbędna praktycznie w każdym procesie zachodzącym w naszym organizmie. Niedobór tej witaminy może zwiększać skłonność do depresji, jesienią kiedy jest mało słońca też mamy zwykle obniżony nastrój a wystarczy brać regularnie o tej porze tą witaminę i cały rok czuć się dobrze

martaskora

Post autor: martaskora » czw maja 17, 2018 4:58 am

Depresja to bardzo podstępna choroba, nie każdy potrafi przyznać sam przed sobą, że ma problem. Najważniejsze jest to, aby z własnej woli poddać się leczeniu. Teraz jest możliwość, żeby umówić się na wideo rozmowę, w Psychomedic jest taka opcja, to dobra klinika, mają wysokiej klasy specjalistów, działają też w weekendy.

luizka9800

Post autor: luizka9800 » śr maja 23, 2018 10:06 pm

Nie ma żadnych domowych sposobów na wyleczenie depresji. Jeśli złe samopoczucie z czasem nie mija, to najlepiej pójść do specjalisty, bo może być za późno. Psychoterapia wrocław http://psychoterapiazacisze.pl/ w takim razie może być konieczna.

malinka33

Post autor: malinka33 » czw maja 24, 2018 12:37 pm

Moja znajoma ma depresje maniakalną, to nic dobrego, jednego dnia jest zdołowana a innego jest optymistką jakich mało. Uczeszcza na psychoterapie, psychoterapeute znalazła jej mama na tej stronie https://ranking.abczdrowie.pl/s/psychoterapia/katowice Co raz lepiej z nią ostatnio ale jeszcze daleka droga.

vectus
Kontaktowanie:

Post autor: vectus » ndz cze 24, 2018 5:58 am

Lista psychologów z całej polski:
http://medyczny-katalog.com.pl/PSYCHOLOG.aspx

Awatar użytkownika
joja1981

Post autor: joja1981 » śr cze 27, 2018 6:35 am

Sądzę, że z całą pewnością przydatne będą te porady ;) Dzięki wielkie :)
Bardzo lubię marzyć.

gestalt
Kontaktowanie:

Post autor: gestalt » czw cze 28, 2018 3:37 pm

Zajrzyj na stronę Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, tam jest lista osób certyfikowanych przez PTP. Również Polska Rada Psychoterapii może mieć analogiczne źródła, które upewniają co do rzetelności psychoterapeuty.
Zainteresowana/y teorią i praktyką psychoterapii Gestalt? www.gestalt.edu.pl

Odpowiedz