Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Strony www jak wybrać firmę

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

natkawal76

Strony www jak wybrać firmę

Post autor: natkawal76 » pn gru 11, 2017 3:14 am

Coraz więcej osób poszukuje agencji, która wykona dla na lub naszej firmy stronę internetową. Jednak którą wybrać przecież jest ich tak wiele na rynku. Na pewno należy zacząć od portfolio danej firmy i obejrzeć realizacje. Jeśli nam się spodobają możemy śmiało poprosić o wycenę strony dla nas. Jednak jest wiele aspektów które przemawiają za wyborem dobrej agencji. Przede wszystkim dyspozycyjność i podejście do klienta. Wyczerpująca rozmowa i wyjaśnienie wszystkiego potencjalnemu klientowi to bardzo istotna sprawa. Ja osobiście wybrałam agencje która oferuje strony internetowe radom i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Na samym początku pogadał realizacje i niektóre mi się spodobały. Kolejną rzeczą była wyjaśnieni mi za co płace i kiedy, cena zaoferowana przez firmę była również bardzo atrakcyjna. Wykonali dla mnie stronę i zaczęły się kolejne rozmowy o reklamie w sieci.

Marcelinka

Re: Strony www jak wybrać firmę

Post autor: Marcelinka » pt lut 16, 2018 2:11 am

Ja akurat mam sprawdzoną agencję strona internetowa wordpress mają spore doświadczenie i świetne realizacje na swoim koncie. Ponadto oprócz tworzenia stron i reklam w sieci zajmują się takze wizytówkami i plakatami więc można u nich zlecić całą kampanię reklamową. Super spacjaliści.

robnet

Post autor: robnet » czw mar 01, 2018 1:50 pm

Wydaje mi się, że najlepiej wybrać firmę ze swojego miasta tak aby mieć z nią dobry kontakt

Champs

Post autor: Champs » pn mar 05, 2018 9:26 am

Szczerze to jeśli chodzi o te sprawy, nie ma znaczenia skąd jest firma gdyż większość spraw jest załatwiana właśnie przez internet ;) Ja swego czasu korzystałem z usług Special Space Sp. z o.o., tutaj ich stronka https://specialspace.pl/ oraz email bok@specialspace.pl .Powiem szczerze, że nie zawiedli mnie ;) Może akurat Wam oferta się spodoba, więc zerknijcie sobie na stronkę ;)

malinka33

Post autor: malinka33 » ndz mar 18, 2018 3:10 pm

Przede wszystkim bierz pod uwagę to na jakich domenach dana firma pracuje. Nie każdy usługodawca hostingowy ma dobrej klasy domeny. Ja od siebie zawsze polecałem ten https://www.netmark.pl/index.php Mają dobre oferty hostingowe i domeny na dobry fundament strony który się dobrze pozycjonuje.

Odpowiedz