Witamy na Forum Polonii w Dallas!

zapachy Prouve

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

kamillla

zapachy Prouve

Post autor: kamillla » wt wrz 05, 2017 1:52 pm

Znacie tą markę? Podobno maja obłędne nuty zapachowe dl niej i dla niego. Dodatkowo zapachy są dość intensywne i trwałe, co potwierdzają opinie użytkowników, a cena niska. Korzysta ktoś?

jjusti18

Re: zapachy Prouve

Post autor: jjusti18 » czw wrz 07, 2017 11:28 am

Mój brat ostatnio zakupił perfumy męskie Prouve i bardzo mu się podobały z tego co wiem... Mówił, że są długo się utrzymują i naprawdę ładnie pachną. Sama przeglądnęłam ich ofertę na stronie https://prouve.com/ i wydaje mi się, że warto tutaj kupić bo proponowane zapach są oryginalne oraz wysokiej jakości.

kadarka

Post autor: kadarka » ndz wrz 10, 2017 12:01 pm

A ja miałam okazje zerknąć na efekty, jakie w kuchni z chemią prouve uzyskała moja znajoma - jestem w szoku, aż sobie wzięłam płyn do piekarnika, bo swojego nie doczyszczałam aż tak dobrze.

pizzaPL

Post autor: pizzaPL » ndz wrz 10, 2017 1:21 pm

Ooo, to jest naprawdę całkiem fajna opcja, spróbuję tego w swoim nowym mieszkaniu :)

kanira

Post autor: kanira » pn wrz 25, 2017 11:23 am

Nie miałam okazji testować, więc nie wiem jak jest z trwałością zapachu. To jest też kwestia indywidualna, nie na każdym dany perfum utrzymuje się tak samo długo. Mi na przykład bardzo pasuje davidoff cool water https://www.perfumeria.pl/products/davi ... towa-spray , zapach utrzymuje się od rana do wieczora, jest bardzo trwały

mimi9

Post autor: mimi9 » czw kwie 26, 2018 1:27 am

Jeśli mam być szczera, to nie znam. Ale to pewnie dlatego, że jestem od wielu lat wierna jednej marce i raczej nie zmieniam perfum, które używam. Najczęściej zamawiam sobie bardzo ładne perfumy bruno banani w niewysokich cenach w sklepie Tagomago. Moje ulubione zapachy z tej serii to Dangerous Woman i tradycyjny Woman. Bardzo często ktoś mnie pyta, czym tak ładnie pachnę, więc chyba te zapachy nie tylko mi się podobają ;) Moim zdaniem nadają się zarówno na lato, jak i na zimę, nie są duszące ani męczące.

leski

Post autor: leski » czw kwie 26, 2018 3:07 am

Trudno mi się wypowiedzieć, nie znam tych zapachów.

Odpowiedz