Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Relakujący masaż

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

olgiernuk79

Relakujący masaż

Post autor: olgiernuk79 » pt gru 01, 2017 6:24 am

W naszym kraju coraz więcej powstaje gabinetów masażu oferujących szereg usług. Większość z nas udaje się do nich dopiero w czasie dolegliwości czy kontuzji, nie wiedząc, ze taki masaż raz na jakiś czas może być bardzo relaksujący . Ja osobiście polecam salon masażu Warszawa bardzo dobra lokalizacja gabinetu, jest gdzie samochód postawić co dzisiaj jest bardzo ważne. W swojej ofercie mają bardzo wiele masaży i osób które się w tym specjalizują z ogromnym doświadczeniem, co jest bardzo ważne przy urazach. Ja osobiście korzystałam z 4 rożnych masaży i powiem, ze najbardziej fajny jest masaż ciepłymi kamieniami. Atmosfera jest bajkowa, pełne wyciszenie i bardzo odpręża. Ceny jak na stolicę są rozsądne a jak chcemy kupić pakiet dostajemy zniżkę. Dlatego osoby które się nie przekonały może wykupią bony upominkowe jak prezent bardzo fajna sprawa.

Concetta

Re: Relakujący masaż

Post autor: Concetta » czw lut 22, 2018 12:41 pm

Bardzo chętnie wybrałabym się na masaż, np. taki tajski w thaisun http://www.thaisun.pl/pl . Przeglądałam ofertę tych salonów masażu i wydaje się ona bardzo ciekawa. Przede wszystkim kuszą mnie takie opcje jak masaż gorącymi kamieniami, albo też zapachowymi olejkami. Na pewno byłaby to świetna "przygoda" i odpoczynek zarazem. Poza tym karnet na taki zabieg bez wątpienia doskonale sprawdzi się jako prezent.

Biegun

Post autor: Biegun » czw lut 22, 2018 3:49 pm

Oj taki masażyk to jest bardzo fajna sprawa

PicJescSpac

Post autor: PicJescSpac » sob kwie 07, 2018 9:39 am

Nie wiem jak u was, ale u nas w Krakowie w temacie masaży relaksujących najlepszą i najbogatszą ofertę można znaleźć na masaż kraków. Sama zresztą właśnie przez ich stronę zawsze umawiam się do mojego masażysty, fryzjera czy kosmetyczki :)

the_maniac

Post autor: the_maniac » ndz kwie 08, 2018 7:22 am

Ja tam nigdy nie miałem masaży robionych a czuję się zrelaksowany

grizzi

Post autor: grizzi » ndz kwie 08, 2018 7:27 am

Od dawna planuję się wybrać na taki masaż więc chyba mnie zachęciliście :D

Miroslaw

Post autor: Miroslaw » sob kwie 14, 2018 3:03 am

Nie zwlekaj dłużej, tylko wybierz się na masaż relaksacyjny. Sam chodzę do masażysty z https://www.ceremoniauzdrawiania.pl/ , bo tylko on jest w stanie rozmasować moje spięte mięśnie. W pracy dużo stresu, szybki tryb życia i nie ma chwili dla siebie, a w tym miejscu mogę oddać się rozkoszy i odpocząć od tego wszystkiego co się dzieje w moim życiu :)

cerom74

Post autor: cerom74 » ndz kwie 15, 2018 2:26 pm

Mi dzisiaj bardzo przydałby się taki właśnie masaż

Jasna

Post autor: Jasna » sob kwie 28, 2018 1:27 pm

Masaż to super sprawa. Ja raz na jakiś czas chodzę na masaż leczniczy. Czasem zbyt intensywnie poćwiczę na siłowni i nie czuję się najlepiej. Masaż leczniczy bardzo mi pomaga w takich sytuacjach. Mam nawet sprawdzony gabinet we Wrocławiu Magia Dla Ciała https://www.magiadlaciala.pl/masaz-leczniczy , w którym można wykonać każdy rodzaj masażu.

ricotta

Post autor: ricotta » ndz kwie 29, 2018 10:57 am

Od dawna marzy mi się takiego typu masaż. Może w końcu się skuszę.

jellka

Post autor: jellka » sob maja 12, 2018 8:28 am

A wiecie może gdzie w Krakowie można się wybrać na taki masaż?

Filemon

Post autor: Filemon » sob maja 12, 2018 2:50 pm

Rzeczywiście ta stronka wygląda bardzo fajnie ! Chyba się umówię

Danikka

Post autor: Danikka » śr maja 16, 2018 3:07 pm

Masaże faktycznie mogą nas świetnie odprężyć,jednak mogą też na nasze ciało działać terapeutycznie.Do masażu świetnie nadaje się produkt na bazie naturalnego magnezu tzw. żele magnezowe.Jest to skoncentrowana sól magnezowa,dzięki której nasze ciało się odpręży,zrelaksuje i nawilży.kosmetyki tego typu znajdziemy na http://zechsal.pl/ gdzie poczytamy więcej na jego temat,dowiemy się o jego składzie i zastosowaniu.

vectus
Kontaktowanie:

Post autor: vectus » ndz cze 24, 2018 5:53 am

Polecam poczytać o endermologii LPG

frendzell

Post autor: frendzell » ndz cze 24, 2018 12:24 pm

Pierwszy masaż nigdy nie jest przyjemny, a jest wręcz bolesny i dopiero potem poczujemy ulgę

Odpowiedz