Witamy na Forum Polonii w Dallas!

sumplementy

Na kazdy temat zwiazany z Polonia....

Moderator: kris_k

adelajda

sumplementy

Post autor: adelajda » śr lis 15, 2017 5:36 am

myslicie ze suplementy sa ok? jakie mi polecicie?

kreta333

Re: sumplementy

Post autor: kreta333 » śr lis 15, 2017 5:41 am

Myślę, że tak. Sumplementy jedynie pomagają, a nie szkodzą. Ja proponowałabym Ci najpierw zerknąć tutaj http://4krokidozdrowia.org.pl/ i poczytać zamieszczone tam artykuły, a potem zdecydować się na którąś z ofert coral club. Ja sama niedawno odkryłam tą firmę, i muszę przyznać że jestem pozytywnie zaskoczona. Mam nadzieję, że Tobie również się spodoba i szybko zobaczyć efekty.

robiemase

Post autor: robiemase » czw lis 23, 2017 5:51 am

Niestety prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach jesteśmy skazani na odżywki i suplementy diety. Wynika to
z tego, że dzisiejsza żywność zawiera znacznie mniej składników odżywczych niż kilkanaście lat temu, a nasz organizm potrzebuje tyle samo, a nawet więcej (ze względu na wszelkie zanieczyszczenia) witamin i minerałów.

trecoman

Post autor: trecoman » pn lis 27, 2017 5:36 am

Ja również uważam, że suplementy diety są ważne. Dają wiele korzyści i nie mówię tutaj o zwykłych witaminach i minerałach, ale np też o odżywkach wspomagających wzrost siły i masy mięśniowej takich jak kreatyna czy odżywki białkowe, które potrafią znacznie podnieść efektywność naszych treningów.

bodybuilder

Post autor: bodybuilder » wt lis 28, 2017 8:05 am

trecoman pisze:
pn lis 27, 2017 5:36 am
Ja również uważam, że suplementy diety są ważne. Dają wiele korzyści i nie mówię tutaj o zwykłych witaminach i minerałach, ale np też o odżywkach wspomagających wzrost siły i masy mięśniowej takich jak kreatyna czy odżywki białkowe, które potrafią znacznie podnieść efektywność naszych treningów.
Ja do podniesienia efektywności swoich treningów używam póki co tylko przedtreningówki. Zastanawiam się nad kreatyną, jednak nie wiem czy z moim małym stażem (2 miesiące) jest to wskazane, jak myślisz?

mocarz92

Post autor: mocarz92 » czw gru 07, 2017 6:28 am

Ja biorę kreatynę i odżywki białkowe. :) Czasem też jakieś przedtreningówki. Generalnie kupuję suplementy w Krakowie, kiedy jestem w Polsce. W tym sklepie: http://mocnysklep.pl/ i jestem zadowolony bardzo. ;)

karolincia

Post autor: karolincia » ndz gru 10, 2017 11:34 pm

Dobrze że istnieją suplementy, bo wspomagają nasz organizm w jego odpowiednim funkcjonowaniu. Ja ostatnio zaczęłam pić roztwór dicopeg 10g, który reguluje u mnie pracę jelit

robiemase

Post autor: robiemase » śr gru 13, 2017 2:47 am

Ja jestem sportowcem, dlatego stosuję suplementy i odżywki dla osób aktywnych fizycznie i wiem, że są one konieczne, bo wspomagają mój organizm i podnoszą efektywność treningów. Polecam sklep internetowy z odżywkami: http://www.maxbody.com.pl mają naprawdę duży wybór i fajne ceny.

Paulinaa

Post autor: Paulinaa » śr gru 13, 2017 3:40 am

Suplementy to dobra rzecz jeśli oczywiście stosuje się je z zdrowym rozsądkiem.
Profesjonalny sklep muzyczny oferuje Państwu sprzęt najwyższej jakości. Zapraszamy.

FeelG

Post autor: FeelG » ndz gru 17, 2017 6:08 am

to prawda... trzeba je stosowac odpowiednio do zdrowia. ja przegielam zarowno z suplementacja jak i hardcorowa dieta. no ok w rezultacie schudlam, ale mialam totalnie wycieńczony organizm, który przestal ze mna wspolpracowac ;/ do dzisiaj mialabym klopoty z krwotokami i bolami menstruacyjnymi gdyby nie wkładka hormonalna levosert która uregulowala cykl. powoli wszystko wraca do normy, ale czasami naprawde nie warto... lepiej powoli - malymi krokami

Odpowiedz