Strona 1 z 1

Piec konwekcyjno parowy jako część wyposażenia gastronomii

: czw wrz 12, 2019 3:34 am
autor: dalasynczyk
Chce otworzyć restaurację dlatego zastanawiam się nad zakupem odpowiedniego sprzętu. Myślę nad zakupem zmywarki gastronomicznej, a także pieca konwekcyjno-parowego. Jest wiele firm, które organizują od razu przyłączenie i szkolenie z takiego pieca, co ułatwia później pracownikom pracę.
Piec konwekcyjno-parowy jest o tyle niezbędny w każdej restauracji, a jego wykorzystanie na tyle uniwersalne, że można na nim przygotować praktycznie wszystkie dania zarówno - dania smażone, pieczone, a także gotowane na parze, co pozwala na zaoszczędzeniu miejsca na trzony kuchenne.
Zastanawiam się nad kupnem sprzętu tutaj https://www.gastrro.pl/urzadzenia-kuche ... arowe.html firma wydaje się wiarygodna, a po rozmowie telefonicznej wszystko mi wytłumaczyli i zapewnili o pełnej pomocy z wdrożeniem zamówionych rzeczy.

Re: Piec konwekcyjno parowy jako część wyposażenia gastronomii

: śr lis 27, 2019 2:41 am
autor: KonradSkal
Hej, mam takie pytanie. Interesują mnie piece konwekcyjne. Części zamienne do nich też bym chętnie kupił, tylko nie wiem gdzie znaleźć je w dobrej cenie. Nie wiem też czy opłaca się kupować części zamienne, czy może od razu nowy piec kupić.