Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Darmowe leczenie tradzika w U T Southwestern - Dermatolog

Oddam / Sprzedam /Kupie / Wynajme itd... Dam prace, Szukam pracy.. Baby sitter..... Ogloszenia o pracy....

Moderator: kris_k

Goska

Darmowe leczenie tradzika w U T Southwestern - Dermatolog

Post autor: Goska » śr maja 02, 2007 3:54 pm

Dermatolodzy w U T Southwestern w Dallas poszukuja pacjentow z tradzikiem 12 lat i starszych.
Wizyty u lekarza, kremy oraz inne srodki medyczne sa darmowe.
Jezeli jestes zainteresowana/ny zadzwon pod # tel 214 645-2443.

Awatar użytkownika
Totalna Ssawka

Post autor: Totalna Ssawka » pn maja 07, 2007 1:48 pm

Ja bym sie pisala na darmowe leczenie migreny gdyby ktos cos wiedzial :)

Kasia
Kontaktowanie:

Post autor: Kasia » pt maja 11, 2007 1:39 pm

Jakikolwiek problem zdrowotny wywolany jest niedoborem pewnych naturalnych skladnikow lub toksycznoscia. Uzupelnienie tego niedoboru i oczyszczenie organizmu z toksyn pozwoli organizmowi na samouleczenie. Lekarstwa usmierzaja tylko symptomy, a nie lecza przyczyny. Chetnie pordze ci jak poradzic sobie z migrena. Opatentowana technologia z zakresu tzw. Glyconutrients przywraca zdrowie komorkom, a przeciez od komorki zaczynaja sie wszystkie choroby. Wiecej mozna poczytac na stronie: www.vitalcarbs4life.com. Jedna z moich znajomych ma 58 lat i juz po miesiacu przeszly jej bole migrenowe. Ja juz od dwoch lat nie mam bolow glowy, ktore od czasu do czasu pojawialy sie. Poza tym wyleczylam sie z wielu innych problemow. Tego odkrycia dokonali lekarze w Texasie i jesli masz ochote to zapraszam na spotkanie z jednym z tych lekarzy, ktore odbedzie sie w czwartek, 17 maja w Grand Prairie. Zadzwon do mnie po dodatkowe informacje: 817-875-0995 cell.

Kasia
Kontaktowanie:

Post autor: Kasia » pt maja 11, 2007 1:58 pm

Co do tradzika i innych problemow skornych dla tych, ktorzy nie skorzystaja lub nie kwalifikuja sie na darmowe leczenie polecam nowy i rewelacyjny system tzw. Optimal Skin Care System. To sa pierwsze na rynku amerykanskim i swiatowym produkty do twarzy bez konserwantow i parabenow, ktore nie wymagaja trzymania w lodowce. Oparte sa na opatentowanej technologii japonskiej wody bakteriostatycznej, ktora odkryto w dolinie Hunza w Himalajach. Wszystkie inne kremy maja konserwanty i parabeny, ktore przyczyniaja sie do problemow hormonalnych, powstawania raka i przy tym podrazniaja skore.

Rezultaty z nowym Optimal Skin Care System sa rewelacyjne i widoczne. Cera jest super nawilzona i odzywiona naturalnymi skladnikami, ktore dzieki tej specyficznej wodzie rozprowadzane sa do glebszych poziomow skory. Kremy sa dla kazdego typu cery, nawet dla mlodych osob z tradzikiem. Redukcja zmarszczek tez jest widoczna po kilku miesiacach.

Wiecej informacji na strone: www.BestCream4YourSkin.com lub prosze dzwonic pod: 817-875-0995.

Romeq77

Re: Darmowe leczenie tradzika w U T Southwestern - Dermatolog

Post autor: Romeq77 » pn kwie 11, 2016 3:23 pm

Nie przekonuje mnie to. Jednak wolę odpowiednio dobrane kosmetyki przez dermatologa. Czuję się wtedy dużo bezpieczniej. Zresztą sami poczytajcie w http://www.forumdermatologiczne.pl/dzia ... 203/1.html na temat prawidłowej pielęgnacji skóry. Wszystko da się w prosty sposób zastosować, trzeba tylko mieć odpowiednie chęci.

Ailis

Re: Darmowe leczenie tradzika w U T Southwestern - Dermatolog

Post autor: Ailis » ndz wrz 16, 2018 4:41 am

Ja już mam dość trądziku. Kosmetyczka odpada chodziłam już i na oczyszczanie twarzy jakieś specjalne zabiegi na trądzik i maski glikolowe. Męczę się już od 5 lat a mam 29 lat czyli powinien być już spokój. Ale niestety jakoś nie mogę się go pozbyć. Chyba będę musiała iść do dermatologa, może polecicie dobrego w Warszawie ? Bo znalazłam centrum dermatologiczne http://derm-est.pl/ i wydaje się że warto spróbować, nic innego już mi nie pozostaje.

Odpowiedz