Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Kontakt Grill

Oddam / Sprzedam /Kupie / Wynajme itd... Dam prace, Szukam pracy.. Baby sitter..... Ogloszenia o pracy....

Moderator: kris_k

dalasynczyk

Kontakt Grill

Post autor: dalasynczyk » pn maja 27, 2019 6:15 am

Wiadomo, jak jest w Stanach ciągłe zabieganie, ciągła walka o pozycje i brak czasu dla rodziny i na drobne przyjemności chociażby takie jak świetne jedzenie. Aby maksymalnie uprościć proces gotowania, tak aby nie było konieczności sięganie po niezdrowe fast foody producenci sprzętu gastronomicznego prześcigają się w różnego rodzaju pomysłach. Jednym z nich było stworzenie kontakt grilla, który bardzo szybko się nagrzewa i umożliwia smażenie wielu potraw - mięso i warzywa to żaden problem. Kontakt grill to zbawienie dla wielu osób, które nie mają miejsca na postawienie pełnoprawnej kuchenki, która umożliwia smażenie na patelni, a dzięki stosunkowo małej płycie można postawić kontakt grill na stole, a następnie go schować i po kłopocie. Polecam skontaktować się z firmą gastrro.pl oni pomogą dobrać odpowiedni sprzęt.

dagmarakal
Kontaktowanie:

Re: Kontakt Grill

Post autor: dagmarakal » ndz lip 21, 2019 4:27 pm

Myślałem że organizujesz grilla i chcesz kogoś zaprosić :)

wercia5

Re: Kontakt Grill

Post autor: wercia5 » czw sie 08, 2019 2:19 am

Myślicie, że grill na balkonie jest legalny? Chciałam z mężem sobie odpalić w weekend, ale bardzo często jeździ u nas policja , a znalazłam taki artykuł https://kruczek.pl/grill-na-balkonie/i piszą , że to niebezpieczne i może skończyć się mandatem. :cry:

Odpowiedz