Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Los Angeles i okolice – POLSKI PRZEWODNIK po mieście Aniołów zaprasza do słonecznej Kalifornii

Oddam / Sprzedam /Kupie / Wynajme itd... Dam prace, Szukam pracy.. Baby sitter..... Ogloszenia o pracy....

Moderator: kris_k

Ashley

Los Angeles i okolice – POLSKI PRZEWODNIK po mieście Aniołów zaprasza do słonecznej Kalifornii

Post autor: Ashley » pt lut 01, 2019 11:36 pm

Agnieszka i Tygrys.jpg
Agnieszka i Tygrys.jpg (99.68 KiB) Przejrzano 88 razy
Witam Nazywam się AGNIESZKA LIDDLE. Pochodzę z Polski, obecnie mieszkam w Costa Mesa, w Kalifornii, gdzie prowadzę własne biuro podróży WORLD OF ADVENTURES. www.world-of-adventures.com. Oraz jestem autorką BLOGA: www.discovering-our-world.com. Każdy post jest po w języku angielskim i polskim – zapraszam do lektury. Możecie nas również znaleść na FACEBOOKU pod nazwą firmy ... WORLD OF ADVENTURES Jestem również osobistym przewodnikiem po Los Angeles i okolicach. W ramach działalności mojej firmy oferuję indywidualne, dostosowane do potrzeb i budżetu każdego mojego klienta wycieczki po Kaliforni. Wystarczy wejść na stronę http://www.world-of-adventures.com wypełnić formularz lub napisać do nas na adres e-mail: worldofadventures55@gmail.com, a nasza firma dołoży wszelkich starań, aby Państwa życzenie spełnić. Nasze biuro podróży koncentruje się na zapewnieniu doskonałej obsługi, z uwzględnieniem Państwa budżetu oraz potrzeb podczas wyjazdu. Zapewniamy wycieczki grupowe, plany indywidualne, dostosowane do każdego, jak rownież usługi przewodnika po południowej Kalifornii / Los Angeles i okolicach. Motto biura brzmi "Travel, Journey and Adventure in a beautiful and magical world" - przygoda to podróż w pięknym i magicznym świecie. Wszystkich gotowych do startu zapraszamy na nową przygodę, Say yes to new Adventures
Agnieszka Liddle
Owner
World of Adventures
2766 Longwood Court
Costa Mesa, CA 92626
714.249.3966
Business license # 54044
Languages spoken: English, Polish, French
www.world-of-adventures.com