Strona 1 z 1

Obuwie robocze

: wt lip 10, 2018 8:56 am
autor: Krzysiek6907
Zapraszam serdecznie do sklepu https://www.narzedziak24.pl/buty-robocz ... da-s1.html należącego do solidnego producenta sandałów roboczych. Jego doświadczenie przekłada się na produkcję porządnego, wytrzymałego obuwia, pozwalającego skórze oddychać. Co równie ważne, obuwie wygląda dobrze i tak samo dopasowuje się do stopy.

Re: Obuwie robocze

: pn lip 16, 2018 3:40 pm
autor: Dirtyyy
Nie wiem czy to jest najlepszy wybór...

Re: Obuwie robocze

: śr sie 01, 2018 1:34 am
autor: carolina91
Jesli szukasz sandałów ochronnych to warto zajrzeć na https://www.narzedziak24.pl/ochrona-bez ... sanda.html Wybór jest duży a ceny przystępne. Buty są wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Re: Obuwie robocze

: pn sie 06, 2018 1:43 pm
autor: jjusti18
No niestety czasami mamy pracę jaką pracę, a bezpieczeństwo nasze jest najważniejsze. Także taki buty robocze, ochronne są koniecznością. Najtrudniej jest w nich wytrzymać kiedy jest lato, prawda? Noga się wtedy poci, a buty i stopy zaczynają nieprzyjemnie pachnieć. Moim zdaniem warto więc zakupić sobie dezodorant do stóp http://shefoot.pl/pl/produkty-konsumenc ... wiezajacy/ , który efektywnie i szybko odświeży nasze nóżki. Mój brat często swoje żonie kradnie taki środek, bo ona zaś jest sportowcem. Także podczas treningu noga też intensywnie się poci.

Re: Obuwie robocze

: wt lis 13, 2018 6:49 am
autor: Prater
Sporo zależy też od tego, do czego ma to być obuwie. W przypadku prac spawalniczych polecam zajrzeć na https://zet4.pl/zul_m_Buty-robocze_buty ... e-161.html. Świetne buty - idealna jakość + bardzo duża wygoda noszenia.