Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Tłumaczenie strony sklepu internetowego

Oddam / Sprzedam /Kupie / Wynajme itd... Dam prace, Szukam pracy.. Baby sitter..... Ogloszenia o pracy....

Moderator: kris_k

Awatar użytkownika
visiton
Kontaktowanie:

Tłumaczenie strony sklepu internetowego

Post autor: visiton » wt cze 26, 2018 9:12 am

Witam serdecznie

Mam mini side-project z którym chciałbym wejść nieco szerzej na rynki zagraniczne. Chodzi o sklep z biżuterią - http://atwora.pl

Słyszałem od kilku znajomych, którzy obecnie siedzą "na wyspach", że biżuteria ze srebra nie zawsze jest tam dobrej jakości (jakość niższa niż pr. 925 itp) i to mnie zmotywowało do tego aby pokazać się poza Polskę z moimi produktami.

Robiłem podejścia z ogłoszeniami ale wiele osób zasugerowało, że mimo wszystko angielskojęzyczna nakładka jest obowiązkowa.
Zatem mam pytanie czy ktoś chciałby się podjąć wyzwania i jeśli tak to za jakie pieniądze? Większość opisów jest uniwersalna lub będzie się powielała. Niemniej jednak na sklepie jest około 7000 produktów więc trochę pracy przy tym będzie.

Pytanie dodatkowe, czy macie sprawdzonego kuriera, który wysyłałby w dalekie strony taką biżuterię? (Cała Europa, USA ?)
Koniecznie odwiedź nas jeśli szukasz atrakcji turystycznych lub noclegi w Polsce

Awatar użytkownika
DaltonPage

Re: Tłumaczenie strony sklepu internetowego

Post autor: DaltonPage » pn lip 02, 2018 3:31 am

Dzięki za dobrą ofertę!

Dirtyyy

Re: Tłumaczenie strony sklepu internetowego

Post autor: Dirtyyy » pn lip 16, 2018 3:36 pm

Bardzo fajnie można przetłumaczyć taką stronę, tanim kosztem.

Odpowiedz