Witamy na Forum Polonii w Dallas!

tanie polskie kosmetyki

Oddam / Sprzedam /Kupie / Wynajme itd... Dam prace, Szukam pracy.. Baby sitter..... Ogloszenia o pracy....

Moderator: kris_k

tanie polskie kosmetyki

tanie polskie kosmetyki

Post autor: tanie polskie kosmetyki » pn gru 03, 2012 5:58 am

witam szukałam ostatnio tutaj polskich kosmetyków i po polskich cenach ale niestety nie znalazłam więc wbilam na polska drogerie intenrtową i znalazlam to co chcialam koszty przesyłki nie są duże tanie sa kosmetyku więc wychodzi mi nie drogo a takich jak ja chce tu nie ma
polecam więc www.drogerianessa.pl
dziękuje i czekam na info

ewelina546
Kontaktowanie:

Post autor: ewelina546 » ndz sie 24, 2014 12:19 pm

Ja na przykład zamawiam dla siebie wiele kosmetyków w tym również medispirant z aptek internetowych i jestem bardzo zadowolona. W aptekach mam sprawdzone produkty.

absalon87

Post autor: absalon87 » czw sty 22, 2015 6:25 am

z polskimi dobrymi kosmetykami nie jest tu łatwo, myślę jednak, że jeśli zdecyduję się mieszkać w Dallas to będę robić jakieś większe zamówienia u znajomych, którzy często podróżują do Polski.

absalon87

Post autor: absalon87 » czw sty 22, 2015 6:29 am

Swoją drogą patrząc na to ile w Dallas jest Polaków- nie byłoby chyba głupim pomysłem otworzyć samem sklep z polskimi artykułami, nie tylko kosmetyki ale nawet konkretne polskie wyroby.

onaion

Post autor: onaion » czw sty 22, 2015 2:12 pm

Jeżeli otworzysz, daj znać:D. Nie miałabym nic przeciwko pracy w takim miejscu, swoje klimaty;). A kosmetyki polskie zdecydowanie najlepsze- ot, tyle w temacie.

gosciowa

polskie sklepy

Post autor: gosciowa » czw sty 22, 2015 4:34 pm

W Dallas sa 2 polskie sklepy ale Polonia nie jest dosc duza aby tylko Polacy byli klientami tych sklepow. Co do polskich produktow to przypominam ze musza one miec atest USDA i dlatego wiekszosc produktow zamawia sie u dystrybutorow ktorzy te atesty zalatwiaja

Alka

sklep internetowy

Post autor: Alka » wt mar 10, 2015 8:09 am

Sprawdź sobie kosmetyki z http://fozier.com/, bardzo dobre ceny mają. Robie u nich często zakupy

Ugucil

Post autor: Ugucil » śr mar 11, 2015 6:11 pm

Będzie ktoś robił jakieś zamówienie z Polski do Dallas z któregoś z tych sklepów internetowych, bo byłbym zainteresowany podpięciem się pod koszty przesyłki do Polski.

Dajcie znać na PW.

Hun91

Post autor: Hun91 » czw mar 12, 2015 3:23 am

Nie jestem przekonany do tanich kosmetyków. Wychodzę z założenie że droższe to lepsze

Lenna
Kontaktowanie:

Post autor: Lenna » wt kwie 14, 2015 3:23 am

Wychodzę z założenia że to co drogie jest lepsze :)

gremita

Post autor: gremita » śr kwie 29, 2015 11:09 am

Mam inne założenie i wychodzę z innego założenia, co jest drogie to się płaci tylko za markę i za nic więcej :D Te kosmetyki tańsze mniej znanych firm też mogą się znakomicie wszędzie sprawdzić i nie muszą być aż takie beznadziejne. Jak się dobrze poszuka to też są dobrej jakości :)

leski

Post autor: leski » śr sty 20, 2016 6:15 am

W niektórych przypadkach takie kosmetyki nie będą wystarczające. Ja teraz czytam, co to jest egzema i okazuje się, że będę potrzebować czegoś znacznie zaawansowanego do swojego problemu.

marina

Re: tanie polskie kosmetyki

Post autor: marina » wt cze 21, 2016 11:56 am

Nie wszystko to co drogie znaczy dobre :D
Jak skutecznie schudnąć - no to zaczynamy

bozena

Post autor: bozena » wt lip 05, 2016 5:24 pm

No tak, ale wcale nie trzeba wydawać mnóstwa kasy, żeby kupić porządne kosmetyki. Nawet te z grona wielkich marek są niedużo droższe od tych, które są w wiecznej promocji. Chociażby produkty z http://pl.rimmellondon.com/ są godne uwagi :)

natura-sklep
Lokalizacja: Natura Sklep - polskie duplementy, kosmetyki i leki
Kontaktowanie:

Post autor: natura-sklep » wt sie 09, 2016 12:33 pm

Kolejnym sklepem, który oferuje polskie kosmetyki w USA jest polski sklep internetowym w usa. Znajdziecie tam Państwo ponad 5000 produktów najlepszych polskich marek takich jak Bielenda, Kolastyna, Dr Irena Eris. Kosmetyki dla pań w każdym wieku. Produkty do pielęgnacji dla mężczyzn i wiele, wiele innych. Jak dodatek proponujemy także polskie suplementy diety oraz naturalne herbaty i zioła.
Polska drogeria internetowa posiada w ofercie najlepsze polskie herbaty i zioła. Największa oferta produktów z Polski tylko w polskim sklepie internetowym w usa.

Odpowiedz