Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Postprodukcja wideo, grafika komputerowa, efektowne prezentacje, grafika komputerowa

Oddam / Sprzedam /Kupie / Wynajme itd... Dam prace, Szukam pracy.. Baby sitter..... Ogloszenia o pracy....

Moderator: kris_k

pionier01

Postprodukcja wideo, grafika komputerowa, efektowne prezentacje, grafika komputerowa

Post autor: pionier01 » ndz maja 20, 2018 12:53 pm

Szukam pracy (zdalnej) na ternienie USA.Zajmuję się postprodukcją wideo, tworzeniem efektownych prezentacji firm i sklepów, moge tworzyć loga firm. Na codzien zajmuję się obsługą informatyczną kilku firm. Zajmuję się również kopiami bezpieczeństwa firm - zdalnie.

Mój numer telefonu w Polsce: +48 574-709-014

Awatar użytkownika
semtak
Kontaktowanie:

Re: Postprodukcja wideo, grafika komputerowa, efektowne prezentacje, grafika komputerowa

Post autor: semtak » czw cze 28, 2018 1:41 pm

Masz jakąś stronę internetową z portfolio?

Awatar użytkownika
DaltonPage

Re: Postprodukcja wideo, grafika komputerowa, efektowne prezentacje, grafika komputerowa

Post autor: DaltonPage » pn lip 02, 2018 3:40 am

To może być wspaniała oferta. Grafika komputerowa co roku idzie do przodu!

misza08

Post autor: misza08 » czw sie 16, 2018 1:29 pm

Porozsyłaj swoje cv po różnych studio graficznych. Ja mam zamiar spróbować swoich sił u https://studiolapis.pl/ jeśli tylko skończę studia i się obronię. Widziałam ich prace, są świetnie i idealnie wykonane. Ich projekty graficzne od zawsze powalały mnie na kolana. Są najlepsi w tym co robią. Zobaczcie sobie ich portfolio.

Odpowiedz