Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Praktyka w stomatologii

Oddam / Sprzedam /Kupie / Wynajme itd... Dam prace, Szukam pracy.. Baby sitter..... Ogloszenia o pracy....

Moderator: kris_k

Ania

Praktyka w stomatologii

Post autor: Ania » czw kwie 05, 2007 4:06 pm

Poszukuje lekarza dentysty, u ktorego mogłabym odbyc wakacyjna praktykę. Jestem studentka 3 roku stomatologii. Studiuję w Polsce. W Dallas będę od 1 lipca do 30 września. Oferuje swoją pomoc w gabinecie w zamian za mozliwosc obserwowania pracy dentysty. Oczywiscie chce pracowac jako wolontariusz. Moze ktos moze mi pomóc?

Aga

Post autor: Aga » sob kwie 07, 2007 12:27 am

Czesc Ania,

na twoim miejscu skontaktowalambym sie bezposrednio z dentystami w okolicy gdzie bedziesz mieszkac. Wyszukaj kilku np na tej stronie http://dallas.doctoroogle.com/, wiekszosc ze stomatologow bedzie miala podany e-mail, wiec mozesz napisac krotko, ze bylabys zainteresowana wolotariatem w ich placowce, ze studiujesz w Polsce stomatologie. Wiem, ze nie mozna tutaj praktykowac medycyny po studiach zagraniczynych, trzeba je ukonczyc tutaj, ale moze pozwola Ci pomagac w rzeczach, nie zwiazanych bezposrednio z pacjentami, a poza tym przygladac sie ich pracy. Rowniez, slyszalam kiedys, ze jest jeden czy dwoch stomatologow, w rejonie DFW, pochodzacych z Polski. Moze ktos z tego forum bardziej sie orientuje i Ci pomoze. Zycze powodzenia i daj znac jak sprawa sie toczy.

Agnieszka

Ania

Post autor: Ania » sob kwie 07, 2007 11:58 am

Aga, dziękuje bardzo za wskazówki. Sprobuje poszukac w taki sposob. Pozdrawiam

Kasia
Kontaktowanie:

Post autor: Kasia » śr kwie 18, 2007 3:19 pm

Aniu,

W Allen na polnoc od Dallas pracuje polska dentystka, Anna Willison. Bylam u niej niedawno, bo wypadla mi plomba. Wiecej o niej znajdziesz na stronie: www.allencosmeticdentist.com. Bardzo mila pani i zna jeszcze innego dentyste (ortodonte) polskiego pochodzenia w okolicy Dallas. Telefon do jej gabinetu: 972-359-6611.

Powodzenia w poszukiwaniach!

Kasia

Ania

Post autor: Ania » sob kwie 28, 2007 4:20 pm

Kasiu dziękuje bardzo.

Odpowiedz