Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Szkolenia

Oddam / Sprzedam /Kupie / Wynajme itd... Dam prace, Szukam pracy.. Baby sitter..... Ogloszenia o pracy....

Moderator: kris_k

beautyforyou

Szkolenia

Post autor: beautyforyou » śr kwie 13, 2016 1:17 pm

Szkolenia Przedłużanie Zagęszczanie włosów !
BEAUTY FOR YOU Ekspert w przedłużaniu włosów

Nasza marka od wielu lat przeprowadza szkolenia oraz kursy, których celem jest profesjonalne przygotowania uczestników do wykonywania zabiegów przedłużania włosów.

Posiadamy certyfikaty stylistów/instruktorów w zakresie przedłużania i zagęszczania włosów.

Współpracujemy z profesjonalistami w zakresie prowadzenia szkoleń, nasza wykwalifikowana kadra zapewnia najwyższą jakość przekazywanej wiedzy i umiejętności.

Pracujemy na sprzętach i materiałach najwyższej jakości.

Jako jedyni szkolimy aż z 17 METOD z użyciem najnowocześniejszych technologii na rynku światowym!!!

Innowacyjny program kursu dostosowany do obecnych wymagań rynkowych. Uczymy od podstaw – rodzaje i gatunki włosów, materiały, narzędzia.

W trakcie kursu poznasz tajemnicę doboru kolorystycznego włosów, sposoby pielęgnacji włosów umożliwiające ich dłuższe noszenie.

Co najważniejsze nasz kurs obfituje w niezliczone ćwiczenia praktyczne, nauczysz się wszystkiego pod okiem fachowców ćwicząc na najnowszym na rynku sprzęcie. Otrzymasz od nas również poradnik i filmy instruktażowe.

JAKO JEDYNI NA RYNKU nauczymy Cię również podstaw marketingu i sposobów na pozyskanie nowych klientów.

Kończąc kurs otrzymujesz wyjątkowy certyfikat w języku polskim i angielskim.

Ponadto na początek zaopatrzymy Cię w zestaw startowy

Specjalne zniżki ustalane indywidualnie dla grup zorganizowanych – nawet do 50%!

Aby uzyskać więcej informacji, ustalić termin kursu, prosimy kontaktować się telefonicznie.

(+48) 508-091-281/ 509-636-080 lub droga mailową beautyforyou.kontakt@gmail.com

Zapraszamy również do odwiedzin naszych stron internetowych:

www.beauty-for-you.com.pl
http://przedluzaniewlosowkrakow.pl/

Utrzymujemy stały kontakt z kursantami.
Zaopatrzysz się w Beauty for You we wszystkie akcesoria niezbędne do rozpoczęcia działalności w zakresie przedłużania włosów,

a także w niezmiennie najwyższą jakość włosów - zawsze doradzimy i pomożemy rozwijać biznes.

Włosy naturalne słowiańskie i europejskie Beauty-for-You
wysyłamy do wszystkich krajów UNII EUROPEJSKIEJ!

www.sklep.przedluzanie-wlosow.info.pl

Najwyższej jakości włosy do przedłużania - jeśli prowadzisz biznes poza Polską i masz nr VAT UE - kupujesz bez VAT! Doręczenie przesyłki w UE już w 24h przesyłką kurierską!

dalleko

Re: Szkolenia

Post autor: dalleko » wt maja 10, 2016 7:02 am

Do USA to raczej będzie droga przesyłka.

selena61

Post autor: selena61 » pt cze 17, 2016 5:13 am

:mrgreen: :mrgreen:

Moska90

Post autor: Moska90 » pt gru 16, 2016 4:12 am

Na pewno nie można się zamykać na nowe możliwości rozwoju. Fakty są takie, że konferencje na mazurach bardzo dobrze wpływają na rozwój kariery. Myślę, że normalne jest to, że osoby z większą wiedzą i umiejętnościami szybciej awansują. Wykorzystajcie to w Waszej karierze.

grzesiek334

Post autor: grzesiek334 » pn gru 19, 2016 1:14 am

szkolenia są dobrym punktem edukacji

termix

Post autor: termix » śr cze 28, 2017 8:36 am

Bardzo fajną metodą szkoleniową dla pracowników są również warsztaty essence learningowe, które trwają maksymalnie od 2 – 4 godzin: http://www.projektgamma.pl/strefa-wiedz ... otka-forma . Powiem szczerze, że do tej pory nie słyszałem o takim narzędziu ale wydaje się bardzo efektywne. Zamiast przeprowadzać 2-3-dniowe szkolenia, można zaplanować 5-9 krótkich warsztatów, a każdy pracownik bez problemu wygospodaruje tyle czasu na przyswojenie wiedzy. Przy okazji nie ma tu zjawiska „przeładowania” materiałem, bo pamiętajcie, że duża ilość wiedzy, wiele różnych umiejętności, które były ćwiczone w czasie szkolenia, powodują, że uczestnicy wykorzystują zaledwie kilka procent tego, czego nauczyli się na takim kursie. Ja widzę więc same zalety tego typu rozwiązania.

marrek559

Post autor: marrek559 » sob lip 01, 2017 8:32 am

Niezłe opcje na dobrej jakości szkolenia, dzięki wybiorę je mądrze z głową !

zonka33

Post autor: zonka33 » pn lip 03, 2017 4:46 am

Szkolenia to nie wszystko, firmy powinny stawiać teraz na team building. Co z tych szkoleń jak pracownik np się nie nadaje. Sama dla swojego szefa szukałam odpowiedniego dostawcy team, do tego czytałam dużo artykułów http://www.gammadiscover.pl/wiki/team-b ... pektywy-HR . To właśnie one dały mi do zrozumienia, jak wazny jest zespół, jak ważne są relacje w zespole. Skupmy się również na tym :)

mirek324

Post autor: mirek324 » pt lip 14, 2017 2:40 am

o co chodzi w tych szkoleniach

amos

Post autor: amos » wt sie 08, 2017 4:14 am

Też uważam, że bez szkoleń nie można się dziś już obejść - w epoce gdy ciągle trzeba być mobilnym i iść jak najbardziej i jak najszybciej do przodu.

carolina91

Post autor: carolina91 » ndz wrz 03, 2017 1:22 pm

Szkolenia pozwalają podnieść kwalifikacje a co za tym idzie zdobycie lepszej pracy.
Niedługo mają się odbyć szkolenia HR na szpilkach dla kobiet - http://www.hrnaszpilkach.pl/ Rozważam zapisanie się na szkolenie w Warszawie. Pracuję w HR i chciałabym się rozwijać w tym kierunku.

domi78

Post autor: domi78 » czw wrz 14, 2017 3:10 am

Uważam że szkolenia są bardzo ważne jeśli chcemy zdobyć większą wiedzę teoretyczną i praktyczną. Np. Moja siostra która pracuje jako masażysta zapisała się dodatkowo jeszcze na szkolenie dla fizjoterapeutów w Krakowie- https://www.rehakursy.pl/ dzięki temu wiedza i umiejętność którą zdobędzie może wykorzystać w pracy :)

jjusti18

Post autor: jjusti18 » czw wrz 14, 2017 8:48 am

Dobrze, że wielu z Was chce korzystać z różnych kursów. Ja też uważam, że warto poszerzać swoją wiedzę i predyspozycje. Sama wpadłam niedawno na świetną stronę- zobacz więcej i zastanawiam się z którą opcję wybrać. Jest tam wiele przydatnych szkoleń biznesowych, które mogą się naprawdę przydać. Ja myślę, że jeżeli ktoś chce to najlepiej samemu najlepiej się z nimi zapoznać.

Odpowiedz