Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja

Oddam / Sprzedam /Kupie / Wynajme itd... Dam prace, Szukam pracy.. Baby sitter..... Ogloszenia o pracy....

Moderator: kris_k

Masert

Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja

Post autor: Masert » wt mar 23, 2021 7:30 am

Chciałbym polecić firmę z branży DDD, która obsługuje mój hotel, a mianowicie jest to Efekt DDD, działający na terenie woj. małopolskiego i śląskiego. Cyklicznie robią mi 3 razy do roku dezynfekcje, dezynsekcje i deratyzację, czyli cały pakiet DDD mam u nich zamówioną stałą cykliczną obsługę z której wywiązują się bardzo dobrze. Stosują środki chemiczne o wysokiej skuteczności, a jednocześnie o niskiej toksyczności. Stosują nowoczesne preparaty, sprawdzone i zalecane przez Ministerstwo Zdrowia. Wdrażali mi HACCP, wszystko monitorują. Także firma godna polecenia, też zajmują się klientem indywidualnym B2C.

Kontakt:
http://efektddd.pl/
Dawid Markowski
ul. Olszyny 47
34-120 Andrychów
tel. 600 443 462
fax. 33 870 56 81
e-mail: efektddd@gmail.com
efekt. ddd@wp. pl

malinka33

Re: Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja

Post autor: malinka33 » wt kwie 06, 2021 1:20 pm

Jeśli chodzi o czystość i sterylność w miejscu pracy to ja póki co radzę sobie sama używając porządne środki do dezynfekcji które zamawiam w sklepie medycznym. Kupując u nich mam pewność że posiadają atest i są skuteczne ale jednocześnie bezpieczne dla ludzi. Zakup odpowiednią ilość i sam zadbaj o czystość i sterylność w pomieszczeniu.

emeraldlady

Re: Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja

Post autor: emeraldlady » śr kwie 07, 2021 4:15 pm

Jakie środki do dezynfekcji są Waszym zdaniem najbardziej skuteczne w dobie pandemii? Muszę kupić coś do swojej firmy i nie wiem w co celować.

Odpowiedz