Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Polski notariusz albo prawnik

Polonijne wydarzenia w Dallas. Forth Worth, okolicach i Texasie, ktore sie odbeda lub odbyly...

Moderator: kris_k

MariolaS

Polski notariusz albo prawnik

Post autor: MariolaS » pt sty 19, 2018 11:58 am

Czy jest w Dallas jakis polski notariusz albo prawnik?

leju

Re: Polski notariusz albo prawnik

Post autor: leju » pn mar 05, 2018 12:25 pm

Cześć, czy ktoś jest w stanie mi doradzić jakiego prawnika powinienem wybrać? Czytałem o tym w internecie na przykład na http://adwokat-prawnik-24.pl/ ale nie umiem się do końca zdecydować. Będę wdzięczny za wszelkie opinie i polecenia, bo naprawdę jest mi to niezbędne :/

Mermagda0

Post autor: Mermagda0 » wt mar 06, 2018 10:26 am

A do czego potrzebny Ci taki fachowiec? Może niekoniecznie musisz wydawać pieniądze na takich ludzi od pomocy prawnej? Ja uznałam, że sama rozwiąże swój problem i powiem Ci, że udało mi się :) Co prawda nie sama, bo z pomocą internetu, ale nie musiałam niepotrzebnie wydawać pieniędzy Na stronce https://kruczek.pl/k/prawo-cywilne/ znalazłam wiele ciekawych porad z tematów związanych właśnie z prawem. Może i na Twoje problemy tam sie znajdzie rozwiazanie.

choryWicio

Post autor: choryWicio » śr mar 07, 2018 4:41 pm

Wiesz co, moim zdaniem najlepiej by było jakbyś sobie najpierw po prostu wszedł na stronę http://pewny-prawnik24.pl/ i tam spróbował poszukać jakichś pewnych i sprawdzonych porad odnośnie tego co należy robić w takiej sytuacji jak właśnie twoja.

eBie

Post autor: eBie » pn mar 12, 2018 10:24 am

Moim zdaniem, w takiej konkretnej sytuacji notariusz niestety nie będzie w stanie nic wskórać. Tutaj potrzebna jest dobra Kancelaria Adwokacka, tylko oni będą w stanie dobrze rozwiązać ten problem. Bo wiesz, notariusze zajmują się trochę innymi sprawami jednak.

jjusti18

Post autor: jjusti18 » wt mar 13, 2018 8:22 am

Jeżeli szukasz odpowiedniej pomocy prawnej to warto zgłosić się do Kancelarii Prawnej Hilarowicz adres www. Jest to kancelaria, która świadczy kompleksowej usługi w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, firmowego. Cechuje ich pełen profesjonalizm, poważne podejście do każdej sytuacji, skuteczność. Pomagają nawet osobom przebywającym po za granicami Polski.

mared434

Post autor: mared434 » wt mar 13, 2018 1:01 pm

Jeśli szukasz dobrego, skutecznego i zaufanego adwokata to sprawdz prawnik poznań . Załozycielem kancelarii jest Pan Paweł Narożny, specjalizujacy sie w prawie gospodarczym i nietylko. Godny zaufania, rzetelny i doswiadczony prawnik, to rzadkosc. Polecam serdecznie.

lourlo

Post autor: lourlo » czw kwie 12, 2018 7:20 am

hej

anitawny

Post autor: anitawny » wt wrz 11, 2018 10:34 am

xxxxxx

Awatar użytkownika
kasiaaa

Post autor: kasiaaa » pt wrz 14, 2018 7:07 am

Należy w tym temacie troszkę poszperać w Internecie.
Żyć i umrzeć bez żalu - oto moja jedyna religia.

zagadeczka

Post autor: zagadeczka » pt wrz 14, 2018 2:38 pm

To ma być prawnik mówiący po polsku czy znający prawo polskie? Bo to dwie różne rzeczy :p

kwiattt

Post autor: kwiattt » sob wrz 15, 2018 2:22 am

podpisuje się :) pod wami

Odpowiedz