Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Klimatyzacja na Śląsku

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

ekobe2

Klimatyzacja na Śląsku

Post autor: ekobe2 » wt sie 29, 2017 2:20 pm

Czy wasze mieszkanie zamienia się w saune w okresie lata? Jeśli tak to polecam firmę klimatyzacja sosnowiec . Ja skorzystałam z ich usług i teraz mogę oddychać swobodnie.

marcelinia188

Re: Klimatyzacja na Śląsku

Post autor: marcelinia188 » śr sie 30, 2017 7:38 am

Tak, lato może już mija, choć we wrześniu może coś być jeszcze z tych 30 stopni, jednak warto na następny sezon się w takie coś zaopatrzyć.

Kukurydzka

Post autor: Kukurydzka » pn paź 30, 2017 5:34 pm

Pech chciał, że większość okien w moim mieszkaniu wychodzi na wschód. Nagrzewa się rano w zastraszającym tempie i utrzymuje się właściwie przez cały czas. Latem tych temperatur nie idzie znieść. Z sąsiadami obok zastanawiamy się nad klimatyzacją. Wydaje mi się, że spokojnie dałoby się ją powiązać, szczególnie, że sąsiadują z nami przez ścianę. Doczytałam, że klimatyzatory multisplit łączą w sobie właśnie więcej jednostek wewnętrznych i podpinane są do jednej jednostki zewnętrznej. Firma Iglotech ma najlepsze rekomendacje i opinie, musimy się udać do nich po szczegóły. Myślicie, że da się w ten sposób podpiąć dwa mieszkania pod klimatyzację?

cedar83

Post autor: cedar83 » wt lis 28, 2017 4:28 am

Firm w temacie nie brakuje. Tutaj http://www.nawilzacze.eu/ jedna z nich. W mojej ocenie warto wybierać właśnie takie, gdzie można liczyć na kompleksową obsługę. Łatwiej ogarnąć temat od projektu po samą realizację.

Marcelinka

Post autor: Marcelinka » pn sty 29, 2018 5:50 am

Proponuje tą doświadczoną firmę Wentylacja przemysłowa oferują monataż klimatyzacji w całym kraju, bardzo dobrzy specjaliści i solidne produkty. Warto przejrzeć ofertę i znaleźć coś dla siebie.

Katerin

Post autor: Katerin » sob lut 10, 2018 6:42 pm

Z klimatyzacją trzeba uważać bo może nam niestety zaszkodzić bardzo jesli nie potrafimy zadbać o odpowiednią temperaturę, wilgotność itp. W tym celu warto mieć oczyszczacz powietrza https://zdrovi.pl/ Mnie ten sprzet bardzo poprawia samopoczucie i mam wiecej energii ze wzgleedu na zdrowsze powietrze ktore wdycham.

Ailis

Post autor: Ailis » wt maja 22, 2018 1:23 am

Katerin pisze:
sob lut 10, 2018 6:42 pm
Z klimatyzacją trzeba uważać bo może nam niestety zaszkodzić bardzo jesli nie potrafimy zadbać o odpowiednią temperaturę, wilgotność itp. W tym celu warto mieć oczyszczacz powietrza https://zdrovi.pl/ Mnie ten sprzet bardzo poprawia samopoczucie i mam wiecej energii ze wzgleedu na zdrowsze powietrze ktore wdycham.
Oczyszczacze powietrza naprawdę działają. Mi lekarz także kazał kupić taki oczyszczacz dla mojego syna, który ma astmę i nie żałuje. Fajne i tanie oczyszczacze znajdziesz na tej stronie topowe-agd.pl/ . Taki oczyszczacz stoi u mojego syna w pokoju już miesiąc i zauważyłam, że przynosi mu dużą ulgę.

Antoska55

Post autor: Antoska55 » sob lip 14, 2018 10:21 am

U mnie też jest mega ciepło w lecie. W ciągu dnia jeszcze jakoś dajemy radę, bo można wyjść do ogrodu i tam się ochłodzić. Ale wieczorami, jak mamy iść spać to jest jakiś dramat. Bardzo cieżko się śpi przy takich wysokich temperaturach. Myslimy nad taką tańszą wersją klimatyzatora, ale jak piszą na https://abcbudowlane.pl/klimatyzacja-w- ... amontowac/ troszkę głośno one chodzą. Jak wy uważacie, warto taki kupować?

aleks6789a

Post autor: aleks6789a » wt lip 17, 2018 7:59 am

Też pomyśle nad skorzystaniem z tej firmy i przekonam się czy jest ok.

hoze

Post autor: hoze » wt wrz 18, 2018 7:26 am

szukam kogoś kto pomoże mi z załadowaniem klimatyzacji w Katowicach, macie może jakieś porady?

Kaska65

Post autor: Kaska65 » śr sty 16, 2019 2:44 pm

Moim zdaniem czasem przyda się na pewno przegląd klimatyzacji wrocław , aby sprawdzała się cały czas i była bezpieczna dla wszystkich w użytkowaniu. Takie przeglądy raz w roku powinny być wszędzie wykonywane, tak samo jak sprawność auta.

Arkadiusz1

Post autor: Arkadiusz1 » wt sty 29, 2019 8:37 am

Nie wiem, jak duże znaczenie ma to, gdzie zakładacie klimatyzację. Na pewno kluczowy jest fakt, że musicie wykorzystywać do tego najlepszy sprzęt. W przeciwnym razie może nie być to bezpieczne. Najlepiej zajrzeć do http://clim-rem.pl/klimatyzacja i sprawdzić, jakie daje to możliwości.

izka8

Post autor: izka8 » śr kwie 17, 2019 10:37 am

A co myślicie o odpowiednim i systemowym nawilżaniu powietrza? Proponuję zapoznać się z ofertą nawilżacz przemysłowy który pozwoli na spokojne nawilżenie powietrze w Twojej firmie czy otoczeniu z nią związanym. :mrgreen:

jankrzys

Post autor: jankrzys » wt maja 14, 2019 4:29 am

Marcelinka pisze:
pn sty 29, 2018 5:50 am
Proponuje tą doświadczoną firmę Wentylacja przemysłowa oferują monataż klimatyzacji w całym kraju, bardzo dobrzy specjaliści i solidne produkty. Warto przejrzeć ofertę i znaleźć coś dla siebie.
Jeśli już mówimy o wentylatorach przemysłowych, to czy ktoś z Was miał przyjemność współpracować z firmą Sursys? Chciałbym od nich zamówić wentylator promieniowy. Zależy mi na tym aby kontakt z firmą, którą nawiążę jakąkolwiek współprace nie był utrudniony. Istotne jest dla mnie również to aby zamówienie zostało dostarczone na czas. Dlatego szukam opinii na temat tej firmy na różnych forach internetowych aby dowiedzieć się, czy warto się z nią skontaktować.

Paula883

Post autor: Paula883 » sob cze 01, 2019 7:33 am

Ostatnio w necie natknęłam się na informacje odnośnie tego tematu na blogu - jonizatory .To nadzwyczaj mądry wpis. Według mnie można się dzięki nim dużo dowiedzieć. Zapoznajcie się sami a nie stracicie czasu. Są tam także inne super artykuły.

Odpowiedz