Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Przeprowadzka

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

Evelinaa

Re: Przeprowadzka

Post autor: Evelinaa » pn sie 20, 2018 7:58 am

Ja mam tyle rzeczy do przewiezienia (pomimo, że odległość do mojego nowego mieszkania to 10 km), że nie wyobrażem sobie nie zatrudnić firmy przeprowadzkowej. Nie mam jeszcze żadnej konkretnej upatrzonej, ale znajoma poleciła mi zapoznać się z tą bazą firm przeprowadzkowych. Mówiła, że sama tak znalazła ekipę i była zadowolona z poziomu obsługi.

Kukurydzka

Post autor: Kukurydzka » czw wrz 06, 2018 1:26 pm

Znacie jakąś firmę, która zajęłaby się przeprowadzką zagraniczną? Znajomi po latach chcą wrócić do Polski i szukają sprawdzonej i zaufanej firmy, która wyręczyłaby ich nie tylko z przewozu, ale również z pakowania, rozkładania mebli, wynoszenia, wnoszenia wszystkich rzeczy i tym podobne. Przeglądając różne forma natknęłam się na informację nt. firmy TDU Przeprowadzki z Dani do Polski. Mieliście okazję z nimi współpracować? Z tego co pisali klienci, zajmują się zarówno przeprowadzkami krajowymi, jak i międzynarodowymi.

Sabina

Post autor: Sabina » czw paź 18, 2018 3:20 am

A co sądzicie o takim cenniku usług przeprowadzkowych w Krakowie? Chciałam się zorientować w przybliżonych kosztach :)

dydor

Post autor: dydor » czw paź 18, 2018 6:00 am

planuję przeprowadzkę, poradzi mi ktoś dobrą firmę przewozową?

fikaz

Post autor: fikaz » czw paź 18, 2018 9:02 am

taka przeprowadzka musi być bardzo męcząca tak mi się wydaje :/

Arkadiusz1

Post autor: Arkadiusz1 » śr paź 24, 2018 8:01 am

Bardzo dużo zależy od tego, w jaki sposób chcecie zorganizować całą przeprowadzkę. Na pewno na początek warto sprawdzić, ile kosztuje transport mebli poprzez portal Giełda Furgonetka. Ja właśnie w ten sposób zaczynam poszukiwanie transportu i zazwyczaj znajduję go bardzo szybko. Też powinniście sprawdzić ten temat bliżej.

Gość

Post autor: Gość » pn lis 26, 2018 4:17 am

A orientujecie się może, czy tego rodzaju cenniki usług przeprowadzkowych dla Krakowa obowiązują również w innych miastach? Można je uznać za dobrą podstawę szacowania kosztów?

della
Kontaktowanie:

Post autor: della » czw lis 29, 2018 4:42 am

Swoja firme tez przeprowadzacie? Wcale nie musi to byc trudne i zajmowac nam sporo czasu. Mozna skorzystac z pomocy takich https://www.123przeprowadzki.pl/przeprowadzki-firmowe firm i bedziemy mieli pomoc w zapakowaniu wszystkiego i przewiezieniu. Warto o tym pomyslec.

Mik

Post autor: Mik » czw sty 24, 2019 3:16 am

Jeśli chodzi o
firmy przeprowadzkowe gdańsk mieszkania czy to biura czy ogólnie transportu to polecam firmę Almont. Bardzo łatwo się z nimi dogadać co do terminów :)

malinka33

Post autor: malinka33 » sob kwie 20, 2019 12:56 pm

Ja również zastanawiam się nad przeprowadzką i tutaj jest pies pogrzebany bo znacie moze firmy transportowe pomorskie województwo? Ja od niedawna mieszkam w Gdańsku i nie znam tutaj żadnych takich firm, jest sporo w necie ale muszę znać opinie realnych klientów nim zdecyduje się na usługę

PodnoSimy
Kontaktowanie:

Post autor: PodnoSimy » czw cze 13, 2019 4:55 am

Szukam firmy która oferuje dźwigi na wynajem, albo oferuje usługi dźwigowe w Warszawie. Polecicie coś?

sitko21

Post autor: sitko21 » pn sie 05, 2019 8:11 am

Pisaliście o paletach euro których właśnie potrzebuje i ciesze się, że wspomnieliście o firmie https://www.tefra.com.pl/ sprawdziłem z ciekawości ich ofertę i okazało się, że jest to firma która działa na terenie Poznania, a że jestem z Wielkopolski to nie było problemu z zamówieniem większej ilości palet oraz z ich dowozem do mojej firmy. Wszystko tak, jak należy także polecam.

cedar

Post autor: cedar » wt sie 06, 2019 6:23 am

beniin pisze:
pt lip 28, 2017 7:41 am
Mam już dość tego życia w bloku. Ciągły hałas, to jakiś remont sąsiadów o 7 rano w weekendy. Nie wytrzymam już tu.
Jest rozwiązanie. I to wcale nie jakieś kosztowne. Możesz wyciszyć pomieszczenia stosując np. panele akustyczne. Zobacz tu https://www.mega-acoustic.pl/oferta/pan ... styczne-2/. Takie panele są dostępne nawet w opcji z nadrukiem. Myślę, że szybko poczujesz różnicę.

ewa332
Kontaktowanie:

Post autor: ewa332 » wt sie 13, 2019 3:58 am

Takie panele drewniane też będa się nadawać do wyciszenia pomieszczenia ?

Odpowiedz