Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Penilarge

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

PasjonatTulipanow

Penilarge

Post autor: PasjonatTulipanow » pt lip 14, 2017 12:57 pm

cześć wam wszystkim, mam wstydliwy problem. niestety mam bardzo małego penisa (10,5cm) :oops: :cry: znalazłem na necie tabletki penilarge na powiększanie penisa, czy mieliście z nimi styczność? bo sam nie wiem co o tym sądzić.

agnieszkq

Re: Penilarge

Post autor: agnieszkq » pt lip 14, 2017 3:38 pm

Mój mąż korzystał :) i efekty są, na pewno nie można temu zaprzeczyć. Zresztą, jako kobieta czuję to dogłębnie :mrgreen: znaleźliśmy penilarge w sklepie erotycznym SECRETIVE, konkretniej na www.secretive.pl/powiekszanie-penisa/ta ... 60szt.html i to był jeden z lepszych zakupów w naszym życiu 8)

grubaryba

Post autor: grubaryba » czw sie 17, 2017 9:51 am

Czy ktoś z was korzystał może kiedyś z BIG PENIS Żel? Mam problem straszny z kompleksami na punkcie rozmiaru mojego penisa, już nie mogę tego wytrzymać. Cały czas mi się wydaje, że on się jeszcze bardziej kurczy. Znalazłem właśnie taki specyfik w internecie i zastanawiam się, czy coś takiego w ogóle zadziała. Co myślicie?

vivalavida

Post autor: vivalavida » pn sie 21, 2017 2:26 am

Faktycznie, też słyszałem o Penilarge ze sklepu erotycznego SECRETIVE :) Moim zdaniem bardzo dobry preparat, z resztą o jego efektach można poczytać tutaj https://www.secretive.pl/blog/56_czy-pe ... omaga.html i samemu podjąć decyzję. Jeżeli nie chce się wydawać pieniędzy w ciemno to warto najpierw poczytać coś na ten temat. Akurat rynek zalany jest tabletkami na powiększanie penisa, warto wiec wiedzieć, jak wybrać te właściwe, o skutecznym działaniu.

keto

Post autor: keto » wt lut 27, 2018 1:40 pm

Ostatnio miałem okazje przeczytać sporo informacji na temat przedłużania przenisa na https://centrumzdrowiaseksualnego.pl/ i powiem wam, że chyba sam się na to skuszę. Wydaje mi się, że dzięki temu będę mógł o wiele lepiej zadowolić moją małżonkę, czyż nie?

Ailis

Post autor: Ailis » pn maja 21, 2018 12:05 pm

A wczoraj mój mąż z kumplami w domu zaczął rozmawiać o powiększaniu penisa :shock: Wiadomo jak to w towarzystwie, trochę się posprzeczali i generalnie nikt się nie przyzna, że chciałby mieć dłuższego. Więc zaczęli szukać w necie stron gdzie sa różne na to rozwiązania, i mój mąż wypalił z tekstem że on kupuje Eroxel a znalazł to niby cudo na tej stronie http://sportsempire.pl/eroxel-nowe-kaps ... -efektami/ i jak ja mam mu wytłumaczyć że on tego nie potrzebuje ???
Ostatnio zmieniony pn cze 25, 2018 2:43 am przez Ailis, łącznie zmieniany 1 raz.

keni

Post autor: keni » wt maja 29, 2018 9:16 am

Ja od jakiegoś czasu myślę co zrobić i jaki preparat najlepiej kupić na erekcję i powiększenie penisa. Nie chcę o tym rozmawiać z dziewczyną bo wiem że i tak prawdy się nie dowiem czy nie jest za mały. Wstyd chodzić do apteki i szukać skutecznego środka. Polecicie coś dobrego ? Bo szukałem w necie i znalazłem żel Altana na DDR2 myślicie że warto wypróbować ?

Odpowiedz