Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Kredyt przez internet

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

garrak22

Kredyt przez internet

Post autor: garrak22 » pt cze 16, 2017 7:30 am

Czy słyszeliście może o firmie AASA? Czytałem na internecie, że oferuje bez zaświadczeń POŻYCZKA przez internet na konto. Jestem zainteresowany tym tematem, ponieważ chce się wybrać na wakacje a potrzebuje pieniędzy . Firma Aasa Polska która oferuje wyrozumiałość i przychylność ze względu na wypadek losowy, szybkość wypłaty. Ich oferta wydaje się atrakcyjniejsza od pożyczek chwilowych.

marcelinia188

Re: Kredyt przez internet

Post autor: marcelinia188 » pt cze 16, 2017 9:43 am

No ale jednak i tak bezpieczniej jest w banku coś pożyczyć czy brać kredyt niż tutaj, bo to różnie niestety bywa.

wiwir

Post autor: wiwir » wt cze 20, 2017 6:02 am

teraz to nawet pożyczka przez internet jest możliwa. Moim zdaniem to bardzo dobrze, ponieważ bez wychodzenia z domu, bez zbędnych kosztów i papierków które zazwyczaj trzeba wypełniać w banku. Czasami taki zastrzyk pieniędzy ratuje komuś np naprawę samochodu :)

liwiaaaron

Post autor: liwiaaaron » wt cze 20, 2017 7:31 am

Unikać takich rzeczy bo możemy głupio wpaść przez to. Głównie są to naciągacze lub oszuści albo nawet dwa w jednym ^^.

liczi

Post autor: liczi » śr cze 21, 2017 1:34 am

To duże ryzyko, jak chce się kredyt to tylko do banku, wszystko inne to firmy nie wiadomo jakie, które oferują pożyczki, a nie kredyty. To jest jednak spora różnica.

cotka

Post autor: cotka » czw cze 22, 2017 12:08 am

Kredyt czy pożyczka przez internet to najłatwiejsza opcja zobowiązania finansowego. Ja nie raz brałam pożyczkę, byłam zadowolona- niewielka prowizja, szybka spłata. Jak nie wierzysz to przeczytaj więcej na stronie credy. Czasami na naprawę auta braliśmy, raz nawet na wakacje. Dla mnie to dobra opcja :)

londo

Post autor: londo » czw cze 22, 2017 9:07 am

Ech, naprawdę wstyd coś takiego reklamować. Kredyty to koszmar większości z nas, a już w szczególności chwilówki.

furiatka1

Post autor: furiatka1 » wt cze 27, 2017 2:56 am

ja bym od takich rzeczy raczej trzymała się z daleka bo można sobie przysporzyć poważnych problemów.

kuka3

Post autor: kuka3 » wt cze 27, 2017 3:02 am

Koniecznie założ sobie dodatkowe konto by co miesiąc było na nie przelewane np 100 zł. Ty w wypłacie tego nie odczujesz, a na koncie oszczędnościowym będzie się gromadzić dzięki temu nie będziesz musiał brać kredytu :) . Jeśli boisz się, ze będziesz zapominał o wszelkich przelewach to zapoznaj sie z http://www.bluemedia.pl/ , taka platforma pozwala pamiętać o wszystkich rachunkach czy w domu, czy w firmie :)

Carolinejdx

Post autor: Carolinejdx » czw lip 13, 2017 1:21 pm

Faktycznie przez internet jest najprościej :) wystarczy akceptacja wniosku i w sumie już można się cieszyć z pieniążków! Teraz chce wziąć pożyczkę i zastanawiam się w jakiej firmie. Możecie coś polecić? Koleżanka mówiła żebym poczytała opinie na http://opiniujpozyczke.pl/, ale chciałam zapytać też was, może akurat coś polecicie? :D

Piqul21

Post autor: Piqul21 » pt lip 14, 2017 10:04 am

Słyszałem że taki kredyt łatwiej jest dostać przez internet niż w placówce.

Cyrkowiec

Post autor: Cyrkowiec » pt lip 14, 2017 10:43 am

Zdecydowanie odradzam "kredyty" pozabankowe, bo tak naprawdę jest to tylko pożyczka z wysokimi kosztami

PolskaKobieta

Post autor: PolskaKobieta » ndz lip 16, 2017 5:46 am

Pożyczki pozabankowe to nie jest dobre rozwiązanie... Zdecydowanie odradzam

furiatka1

Post autor: furiatka1 » pn lip 17, 2017 7:04 am

ja bym się takich źródeł wystrzegała bo można się załadować w niezłe kłopoty.

Agusiek55

Post autor: Agusiek55 » czw lip 20, 2017 7:10 am

Jak ktoś z was potrzebowałbym kredytu dla firm przez internet to mogę śmiało wam polecić tę oto firmę kredytową https://bosspozyczka.pl/ . Dostacie u nich tak do 10tys. czyli idealnie na nagłe i niespodziewane wydatki, które przecież w każdej firmie się zdarzają.

Odpowiedz