Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Wakacje nad morzem

Na kazdy temat...... Czyli wszystko co ci spac nie daje albo lezy na watrobie ;-)

Moderator: kris_k

Karolina33

Wakacje nad morzem

Post autor: Karolina33 » sob maja 13, 2017 1:27 pm

Sama nie pamiętam, kiedy ostatni raz miałam okazję być nad polskim morzem, więc chętnie wybiorę się tam w tym roku na wakacje, przynajmniej tydzień na spokojnie mogłabym się wylegiwać na plaży i czytać książki, tylko jaką miejscowość polecacie? Znajomi polecili mi Mielno, trochę ofert przejrzałam i faktycznie można trafić tam na super noclegi, jak ten www.willamateo.mielno.pl , co sądzicie? Będzie to dobry wybór?

piotrwachowicz

Re: Wakacje nad morzem

Post autor: piotrwachowicz » ndz maja 14, 2017 1:08 am

Nigdy nie byłem w Mielnie. Muszę się tam kiedyś wybrać to może skorzystam z tego pensjonatu.

arekjablonski

Post autor: arekjablonski » pn maja 15, 2017 1:12 am

Mielno ma trochę złą opinię, ale według mnie to bardzo fajne miejsce.

Scorpion

Post autor: Scorpion » pn maja 15, 2017 5:23 am

arekjablonski pisze:Mielno ma trochę złą opinię, ale według mnie to bardzo fajne miejsce.
Z tą złą opinią się wcale nie dziwie. Co roku Sebixy z Karynami zalewają plaże. Moim zdaniem jest dużo lepszych miejsc niż Mielno.

eDom

Post autor: eDom » czw cze 01, 2017 9:39 am

Może tym razem pojedziecie na Cypr http://www.edom.pl/noclegi/cy/cypr/ ? Jest ma co zwiedzać, pogoda też jest wymarzona a ludzie przemili.

marcelinia188

Post autor: marcelinia188 » pt cze 16, 2017 10:10 am

No niestety zdarza się, że kultury trochę u nas nad morzem brak. Ale to wszędzie tak na świecie jest, nie tylko w PL :).

lana1

Post autor: lana1 » sob cze 17, 2017 8:08 am

A mi się marzy Polinezja Francuska. Najlepiej dla mnie byłoby wynająć tam jacht bo uwielbiam spędzać czas na jachcie. Myślałam już o takiej opcji, nawet udało mi się znaleźć korzystną ofertę: http://www.globtourist.com/czartery-jac ... cuska.html. Co myślicie o takim urlopie?

Monka

Post autor: Monka » sob cze 17, 2017 1:32 pm

A może tak warto byłoby spróbować czegoś nowego, jak na przykład sporty wodne? Mnie właśnie ciągnie do czegoś takiego, bo już trochę mam dosyć takich bezczynnych wakacji i leżenia na plaży, dlatego pomyślałam, że tai wyjazd mógłby być fajną opcją http://www.ehschool.pl/index.php/Produc ... -2017.html , co o tym sądzicie? Według Was dla osoby początkującej, to dobry pomysł? :)

Badorz
Kontaktowanie:

Post autor: Badorz » ndz cze 18, 2017 6:41 pm

Mielno brzmi jak dobra miejscówka. Zapamiętam sobie - myślałem o tym, żeby przejechać się nad morze jesienią. Czy Mielno się sprawdzi w takiej porze roku?

daleka

Post autor: daleka » śr cze 21, 2017 8:35 am

Mielno jesienią? Kiepski pomysł... Ja bym wolała zagranicę.

magnumka

Post autor: magnumka » wt lip 18, 2017 3:10 pm

Na Mazurach czarterem jachtów zajmuje się Sailor http://www.sailor.pl/ - takim doświadczeniem niewiele firm może się poszczycić. Dodatkowo organizują tez rejsy krajowe czy zagraniczne - warto zerknąć, bo dzięki temu można spędzić ciekawie i aktywnie czas, inaczej niż dotychczas.

ola89

Post autor: ola89 » ndz lip 23, 2017 5:50 am

Jeśli chodzi o wakacje to tylko nad morzem, niekoniecznie polskim bo nie lubię zimnego morza i ubierać sie w swetry latem na wakacjach. Dlatego na tegoroczne wakacje wybralismy wakacje na Krecie. Wyjazd jeszcze przed nami, ale mąć już studiuje http://kreta.info.pl/ co warto zwiedzić, jakie plaże zobaczyc i jakie lokalne przysmaki trzeba skosztować. Mam nadzieje ze bedzie super.

raffkos

Post autor: raffkos » wt lip 25, 2017 8:31 am

Wakacje nad morzem trzeba lubić, ja nie przepadam za tymi tłumami i leżeniem na plaży. Wolę aktywnie jeździć po kraju i Europie, zwiedzając ciekawe miejsca, zabytki itp. ;)

barrrtoszz

Post autor: barrrtoszz » śr lip 26, 2017 3:35 am

Nie przepadam za tymi nadmorskimi tłokami na plażach, nie lubię spędzać tam wakacji, bardziej się męczę niż odpoczywam...

maciekrock

Post autor: maciekrock » śr lip 26, 2017 4:30 am

Lubię jeździć do Władysławowa i na Suwalszczyznę. Inne miejscówki jakoś nie przypadły mi do gustu. Władysławowo też już się zrobiło zapchane, ale mam jeszcze troszkę cierpliwości.

Odpowiedz