Strona 1 z 1

Budowa domu

: sob lut 11, 2017 2:58 am
autor: Komasa
Jestem na etapie wczesnych prac przy budowie domu w Polsce, będzie to dom raczej na wakacje i jakieś ferie, jednak być może dzieciaki kiedyś tam zamieszkają, więc jednak wszystko i tak musi zostać zrobione perfekcyjnie i na lata. I tutaj pojawia się pytanie na jakie szambo wybrać, według Was powinien być to taki zbiornik betonowy szambabetonowe24.com.pl/ czy może jednak wart postawić na plastikowy?

Re: Budowa domu

: ndz lut 12, 2017 6:20 am
autor: krisek
Przy budowie i różnego rodzaju pracach remontowo - budowlanych nie zapomnij o porządnym i profesjonalnym zestawie narzędzi, który ci ułatwi wiele spraw. Trafiłem w necie na http://www.hoegert.com/pl gdzie mają narzędzia budowlane i zestawy narzędziowe wysokiej jakości więc na pewno ci się przyda taki pomagier.

Re: Budowa domu

: pt lut 17, 2017 6:37 am
autor: dali09
No raczej, to przecież podstawa.

Re: Budowa domu

: pt lut 17, 2017 9:17 am
autor: darek89
Przyda Ci się też na pewno dobry projekt domu. Może poczytaj o różnych typach domów i wybierz coś pod ten styl. Mi się podobają domy inteligentne http://ecoreadyhouse.pl/dom-inteligentny , ale jednak są one kosztowne i nie zawsze każdego stać na takie fajne rzeczy.

Re: Budowa domu

: sob lut 18, 2017 6:40 am
autor: lana
Mogę Wam polecić hurtownię Heban: http://www.heban.net/. Mają bardzo duży wybór najróżniejszych akcesoriów i materiałów do wykończenia domu. Oferują też sprzedaż detaliczną, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Uważam, że warto się zainteresować.

Re: Budowa domu

: sob lut 18, 2017 3:04 pm
autor: dalleko
Podczas tak dużej budowy bardzo ważne będą narzędzia, których będziemy używać. Część z nich przyda się także do remontów itp. O takich narzędziach można przeczytać na http://noy.pl/ostre-narzedzia-czyli-jak ... le-i-czym/ . Myślę, że taka lista przyda się każdemu, kto planuje zmiany w mieszkaniu lub buduje dom.