Strona 1 z 5

Budowa domu

: sob lut 11, 2017 2:58 am
autor: Komasa
Jestem na etapie wczesnych prac przy budowie domu w Polsce, będzie to dom raczej na wakacje i jakieś ferie, jednak być może dzieciaki kiedyś tam zamieszkają, więc jednak wszystko i tak musi zostać zrobione perfekcyjnie i na lata. I tutaj pojawia się pytanie na jakie szambo wybrać, według Was powinien być to taki zbiornik betonowy szambabetonowe24.com.pl/ czy może jednak wart postawić na plastikowy?

Re: Budowa domu

: ndz lut 12, 2017 6:20 am
autor: krisek
Przy budowie i różnego rodzaju pracach remontowo - budowlanych nie zapomnij o porządnym i profesjonalnym zestawie narzędzi, który ci ułatwi wiele spraw. Trafiłem w necie na http://www.hoegert.com/pl gdzie mają narzędzia budowlane i zestawy narzędziowe wysokiej jakości więc na pewno ci się przyda taki pomagier.

Re: Budowa domu

: pt lut 17, 2017 6:37 am
autor: dali09
No raczej, to przecież podstawa.

Re: Budowa domu

: pt lut 17, 2017 9:17 am
autor: darek89
Przyda Ci się też na pewno dobry projekt domu. Może poczytaj o różnych typach domów i wybierz coś pod ten styl. Mi się podobają domy inteligentne http://ecoreadyhouse.pl/dom-inteligentny , ale jednak są one kosztowne i nie zawsze każdego stać na takie fajne rzeczy.

Re: Budowa domu

: sob lut 18, 2017 3:04 pm
autor: dalleko
Podczas tak dużej budowy bardzo ważne będą narzędzia, których będziemy używać. Część z nich przyda się także do remontów itp. O takich narzędziach można przeczytać na http://noy.pl/ostre-narzedzia-czyli-jak ... le-i-czym/ . Myślę, że taka lista przyda się każdemu, kto planuje zmiany w mieszkaniu lub buduje dom.

Re: Budowa domu

: wt lut 28, 2017 4:45 pm
autor: sonilia
Budowa, jako realizacja obiektu budowlanego jest tylko jednym z kilku etapów inwestycji budowlanej (procesu budowlanego). Musi zostać opracowany projekt i inwestor musi uzyskać decyzję administracyjną o pozwoleniu na budowę. Prawo budowlane nieruchomości Poznaniu Łodzi adwokat prawnik radca prawny

Re: Budowa domu

: śr mar 08, 2017 6:41 am
autor: beros
a co powiesz na temat krycie dachu: http://www.traffic-blachy.pl/uslugi - jaką firmę możecie polecić?

Re: Budowa domu

: czw mar 09, 2017 6:00 am
autor: dali09
Niektóre projekty domów sa takie rewelacyjne, naprawdę!

Re: Budowa domu

: czw mar 09, 2017 6:26 am
autor: redas
Projekt naprawdę super. Jeśli chodzi zaś o wnętrze to polecam Ci poczytać coś na tej stronce. Znajdziesz tutaj dużo porad i pomysłów. http://archilovers.pl

Re: Budowa domu

: pn mar 13, 2017 4:53 am
autor: Adamila021
Ja jestem już na wykończeniu prawie. Nie psychicznym ale wykonczeniu domu ;P Obecnie muszę załatwić świadectwo energetyczne, ale jestem już dogadana z firmą http://www.unicon-termo.pl/ więc za niedlugo będzie to gotowe i będą mogla powoli oswajać się z moimi własnymi czterema ścianami.

Re: Budowa domu

: wt mar 21, 2017 7:00 am
autor: furiatka1
W przypadku budowy domu, oprócz podstawowych narzędzi,materiałów i maszyn, trzeba również zadbać o teren budowy oraz wokół niej. Najważniejsze jest bezpieczeństwo a wiadomo, że budowa to miejsce gdzie wiele się może zdarzyć. Dlatego warto zainwestować w odpowiednie oznakowanie informujące o trwających pracach oraz o związanych z nimi zagrożeniami. W tym celu, polecam do poczytania artykuł na stronie http://maxmag.pl/projektowanie-i-organi ... o-to-jest/ gdzie znajdziemy wszelki przydatne w tym zakresie informacje oraz do kogo się zwrócić o pomoc.

Re: Budowa domu

: czw kwie 27, 2017 5:06 pm
autor: lucyna89
Przy każdych takich budowaniach jest przydatna praca koparki. Fajnym producentem takich sprzętów jest http://staltechnika.pl/pl/ , gdzie ma naprawdę fajne propozycje godne uwagi. Każdy znajdzie dla Siebie coś stosownego.

Re: Budowa domu

: pt kwie 28, 2017 1:19 pm
autor: kacha543
Faktycznie warto inspirować się gotowymi projektami. Dzisiaj można znaleźć ich tyle że na pewno uda się coś wybrać. Zerknij sobie chociażby tutaj https://www.domywstylu.pl/projekty-malych-domow/ . Jeśli nie masz jakiejś ogromnej sumy pieniędzy przeznaczonej na budowę domu, pomyśl o czymś mniejszym.

Re: Budowa domu

: czw maja 11, 2017 12:56 pm
autor: pinkawka
ja zabieram się za budowę domu od przyszłego roku, mały domek w górach obok Zakopanego :D nie mogę się doczekać

Re: Budowa domu

: wt maja 16, 2017 6:54 am
autor: Relid
Ogólnie trzeba pamiętać, że budowa domu to inwestycja na całe życie. Nie powinno się rozpoczynać budowy pochopnie!