Witamy na Forum Polonii w Dallas!

Odszkodowanie

Na kazdy temat...... + przeniesione Internet, komputery + Humor i satyra

Moderator: kris_k

inbox45

Odszkodowanie

Post autor: inbox45 » pt gru 30, 2016 5:18 am

Cześć
Mam pytanie! Jak odzyskać odszkodowanie po wypadku samochodowym? Wypadek nie zmojej winy. Kierowca pojazdu który we mnie uderzył był Pijany!Lepiej wynająć kancelarię https://www.tuodszkodowania.pl/odszkodo ... c-sprawcy/ czy działać w pojedynke?
Ostatnio zmieniony śr sty 04, 2017 5:45 am przez inbox45, łącznie zmieniany 1 raz.

epita
Kontaktowanie:

Re: Odszkodowanie

Post autor: epita » pn sty 02, 2017 2:08 pm

tyle firm zajmujących się odszkodowaniami a ty się na forum piszesz.

Antek76

Post autor: Antek76 » sob lut 18, 2017 2:59 pm

To jasne, że jeśli masz za sobą cała instytucję, to dużo prościej Ci będzie uzyskać odszkodowanie. Wiem, że takimi sprawami z powodzeniem zajmuje się firma KROP. Na stronie https://krop.org.pl/odszkodowanie-za-bledy-medyczne/ możesz poczytać, jakimi kwestiami się zajmują. Myślę, że z ich pomocą, uzyskasz to, co Ci się należy.

dalleko

Post autor: dalleko » sob lut 18, 2017 3:17 pm

Od razu trzeba iść z tym do prawnika.

chariela
Kontaktowanie:

Post autor: chariela » wt lut 28, 2017 4:53 pm

Zasady uznawania kwalifikacji lekarza nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej określa ustawa z dnia 22 grudnia 2015 r. o zasadach uznawania kwalifikacji zawodowych nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej. Prawo medyczne Poznań Łódź adwokat prawnik radca prawny Dokonuje ona w zakresie swojej regulacji wdrożenia odpowiednich dyrektyw Wspólnot Europejskich. Odszkodowanie za błąd medyczny lekarza szpitala wypadek czy złamanie farmaceutyczne

warda7

Post autor: warda7 » wt sie 13, 2019 2:14 am

ojej, ale nic się nie stało? jak sobie poradziłeś z gipsem? wiadomo, że najczęściej daje się gips na złamanie... a czasami wcale nie trzeba. słyszałeś o ortocast? zamiast dawać gips na skręcenie bardziej opłaca się właśnie on, poczytajcie sobie koniecznie

Odpowiedz